Ashley Young strzela dla Anglików

» 27 maja 2012, 11:19 - Autor: rogi - źródło: manutd.com
Reprezentacja Anglii seniorów poszła w ślady młodszych kolegów i pokonała wczoraj na wyjeździe Norwegię 1:0. Autorem zwycięskiej bramki był Ashley Young.
» Young daje zwycięstwo Anglikom
Uderzenie Younga z dziewiątej minuty zapewniło podopiecznym Roya Hodgsona zwycięstwo w Oslo. 24 godziny wcześniej młody napastnik Manchesteru United Will Keane dwukrotnie, a obrońca Tom Thorpe raz wpisali się na listę strzelców w meczu Angielskiej młodzieżówki, która pokonała aż 5:0 Słowenię w Preston.

Young grał przeciwko Norwegom jako cofnięty napastnik za Andym Carrollem. Jak sam przyznał, uważa że ich współpraca układała się dobrze - nie tylko dlatego, że razem wypracowali sytuację, dającą zwycięskiego gola.

- Myślę, że poszło dobrze - powiedział Young w pomeczowym wywiadzie. - Bramka padła po naszej akcji, co cieszy, tym bardziej, że w całym meczu więcej było takich dobrych wymian. Czuliśmy, że możemy razem grać i udowodniliśmy, że faktycznie tak jest.

Drugim Czerwonym Diabłem na boisku w Oslo był Phil Jones, którego Hodgson wystawił na prawej obronie. Młody Anglik bliski wpisania się na listę strzelców był na początku drugiej połowy. Jego uderzenie odbił bramkarz po czym piłka trafiła w słupek, ale nie wpadła do bramki.

Na dwie minuty przed końcem spotkania Jones został zmieniony przez gracza Liverpoolu - Martina Kellyego. Young natomiast zszedł z boiska w 72. minucie, a zastąpił go debiutujący w kadrze Alex Oxlade-Chamberlain z Arsenalu.

Owen przymierzany do West Hamu
Wkrótce druga oferta za Kagawę

Komentarze (30)

vip14: W końcu Young to gracz United, a więc nie ma się co dziwić, że strzelił bramkę :)
» 29 maja 2012, 11:09 #30
Hubzi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.05.2012 01:50

brawoooo nasz nasz nasz strzela gole oby w przyszlym sezonie tez tak strzelal
» 28 maja 2012, 01:49 #29
10wazzar10: w końcu z lewej nogi strzelił :)
» 27 maja 2012, 15:45 #28
krzysiek8: Ashley widać że z United ! :) brawo
» 27 maja 2012, 15:27 #27
Klimaa: Brawo dla Ashleya ;-) Jednak sam wynik nie przekonuje by Anglicy zdziałali coś więcej na Euro..

» 27 maja 2012, 19:20 #23
ManUtd95: ale wy te newsy puno podajecie...
przeciez kazdy juz o tym wie ;)
» 27 maja 2012, 14:18 #22
rogi: Ale Ty późno piszesz, że my późno dodajemy. Przecież każdy już o tym wie ;-)
» 27 maja 2012, 14:55 #21
spritewariat: Piękna riposta.
» 27 maja 2012, 15:41 #20
NostraAdamus: jak dla mnie Anglicy nie mają szans na Euro. z taką kadrą wyjście z grupy będzie sukcesem.
» 27 maja 2012, 13:01 #19
United45: No własnie z taką Kadrą to oni powinni zwyciężyć mistrzostwa :

Jeden z Najlepszych Bramkarzy świata Hart
Środek ciągle świetny Terry z Smallingiem albo Jonesem ,
Boki pomocy Young z Walcotem Srodek Gerrard Lampard Baerry atak Defoe Welbeck Roo .

A więc nie wiem czemu piszesz że z taką kadrą wyjscie z grupy powinno być sukcesem
» 27 maja 2012, 13:12 #18
nosiema: z tym, ze trzeba zaznaczyc, ze terry jest w tym sezonie po prostu slaby, smalling jest kontuzjowany, jones tez nie jest w zyciowej formie, walcott, lampard, defoe juz od dawna nie sa soba, w dodatku barry jest konruzjowany. jedyne jasne punkty to rooney young welbeck hart i moze lescott
» 27 maja 2012, 13:27 #17
grandes: Zrobił obrońce jak dziecko.
» 27 maja 2012, 12:45 #16
Bartolek05: Young obok Rooney'a będzie jedynym zawodnikiem, który będzie strzelał bramki :)
» 27 maja 2012, 12:00 #15
Sowka: Widzę, że numery mają jakie chcą, bo skrzydłowy z 10...
» 27 maja 2012, 11:58 #14
18Lukasz78: Young grał ofensywnego pomocnika,nie skrzydłowego.
» 27 maja 2012, 12:00 #13
slavkoo91: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.05.2012 12:04

"Young grał przeciwko Norwegom jako cofnięty napastnik" czytać ze zrozumieniem. Jeden i drugi.
» 27 maja 2012, 12:04 #12
SZEWCZYK34: ja ogladalem mecz i gral jako ofensywny pomocnik wiec to 18lukasz78 ma racje
» 27 maja 2012, 12:30 #11
18Lukasz78: slavkoo91 oglądałeś ten mecz,że wierzysz w to wszystko co piszą na portalu?Bo ja mecz widziałem,i wiem kto grał na jakiej pozycji.
» 27 maja 2012, 13:03 #10
nosiema: wybor hodgsona na selekcjonera to strzal w stope. co to jest za sklad wgl? carroll? kelly? downing? milner henderson i jeszcze kilku. on sie chyba kieruje tylko znajomosciami przy powolaniach. kelly to jest dno den podobnie jak carroll i downing, co zreszta widac po wspanialych wynikach liverpoolu w tym roku. no ale co ja tam wiem
» 27 maja 2012, 11:51 #9
msukiennik86: popieram
» 27 maja 2012, 12:05 #8
Tomorski: Również popieram
» 27 maja 2012, 12:23 #7
Draciel: Zadam Ci kilka pytań, nie musisz na nie odpowiadać:
1.Czy Robert Green jest lepszym bramkarzem niż Joe Hart?
2.Czy Wayne Rooney jest lepszym napastnikiem niż Andy Carroll?
3.Dlaczego polska reprezentacja we wczorajszym meczu, w drugiej połowie grała innym składem niż w pierwszej?
4.Po co są mecze przygotowawcze do Euro? Po to, żeby męczyć gwiazdy czy może po to, żeby sprawdzić rezerwowych, albo zgrać ich ze sobą?

Mam nadzieję, że zrozumiałeś decyzje Hodgsona.
» 27 maja 2012, 12:25 #6
nosiema: ja nie kwestionuje tego jak bedzie wygladala pierwsza 11 w czasie ojro, ale chodzi mi o te nazwiska. jaki jest sens powolywania np kellego, ktory nie wiem czy jest w dziesiatce prawych obroncow premier league (jones micah richards walker johnson itp itd), albo downinga, ktory przez caly sezon nie zaliczyl ani jednej bramki ani asysty w premier league. chodzi o to, ze w kadrze jest 5 graczy slabego liverpoolu, a nie ma ludzi wyrozniajacych sie w czasie sezonu(np crouch czy grant holt)
» 27 maja 2012, 13:24 #5
ttC: siemano hejterze, ile w tym sezonie widziales meczy Liverpoolu ? :)
» 27 maja 2012, 15:33 #4
nosiema: wystarczająco duzo zeby stwierdzic, ze jedyni zawodnicy liverpoolu zaslugujacy na gre w kadrze to gerrard i glen johnson, reszta jest po prostu za slaba. carroll przegrywa z welbeckiem i crouchem (i wg mnie takze z grantem holtem), henderson z barrym lampardem parkerem gerrardem, kelly to z nikim wlasciwie nie wygrywa. jedynie powolanie downinga moge zrozumiec ze wzgledu na braki na skrzydlach
» 27 maja 2012, 16:42 #3
emanowiec: haha, zenada z tak zwrotnymi obroncami to oni sobie moga grac w warcaby :D
» 27 maja 2012, 11:30 #2
TraN: Ale ich zrobił :D youtube.com /watch?v=u77jDgqxTgM
» 27 maja 2012, 11:27 #1