Diabły na wypożyczeniach: Kuszczak vs King

» 16 kwietnia 2012, 17:44 - Autor: lewd13 - źródło: ManUtd.com
Wypożyczeni z Manchesteru United - Tomasz Kuszczak i Joshua King w ten weekend stanęli naprzeciwko siebie w spotkaniu Watford - Hull City, jednakże żadnej drużynie nie udało się zwyciężyć i mecz zakończył się remisem 1-1.
» Tomasz Kuszczak zaliczył kolejne dobre spotkanie w barwach Watford
Były zawodnik United James Chester zdobył wcześnie bramkę dla Hull, bo już w czwartej minucie spotkania. Jednak chwilę później, w jedenastej minucie gry Troy Deeney strzelił wyrównująca bramkę na 1-1 i taki wynik utrzymał się do samego końca. Polski bramkarz w tym meczu spisał się naprawdę dobrze, kilka razy ratując swój zespół przed porażką.

Joshua King, który tydzień temu zdobył swoją pierwszą bramkę w seniorskiej drużynie przeciwko Middlesbrough, w sobotnim pojedynku nie zdołał znaleźć drogi do bramki rywala. W 66 minucie na boisku w drużynie Hull pojawił się jeszcze jeden z wypożyczonych zawodników United - Robbie Brady, jednak nie wyróżnił się niczym szczególnym.

Mimo wszystko remis nie jest dobrym rezultatem dla żadnej ze stron, gdyż obydwie drużyny walczą o fazę play-off Championship. Watford obecnie traci 9 punktów do miejsca gwarantującą grę w play-offach, a drużyna Hull City ma na swoim koncie 3 oczka więcej od Watfordu.

Oliver Norwood kontynuuje swój rozwój w Coventry City, gdzie przyczynił się do remisu swojej drużyny w meczu z Burnley. Pomocnik zagrał całe spotkanie i asystował przy bramce Clivego Platta.

W League One, Reece Brown pomógł drużynie Oldham Athletic zremisować 2-2 z Wycombe Wanders, będąc pewnym punktem obrony przez całe 90 minut spotkania. Młody obrońca obecnie rozegrał 12 spotkań w drużynie Oldham, w których jego zespół zdobył 12 punktów.

Natomiast dzisiaj John Cofie może wystąpić w spotkaniu Royal Antwerp z Sporting Charleroi, a pomocnik Bebe, także będzie miał szansę pojawić się na boisku w meczu Besiktas - Galatasaray.