Wypożyczenia: 1. bramka Kinga, powrót Bebe

» 10 kwietnia 2012, 17:11 - Autor: Biafra - źródło: manutd.com
Joshua King zdobył swoją pierwszą bramkę w drużynie seniorskiej, a jego Hull City pokonało 2:1 Middlesbrough kończącym tym samym, trwającą pięć meczów serię bez wygranej.
» Joshua King zdobył swoją pierwszą bramkę w seniorskiej drużynie
Po sobotniej porażce 0:1 z Milwall, Tygrysy tym razem wyszły na boisko bardzo zdeterminowane, lecz ponownie to rywale objęli pierwsi prowadzenie, za sprawą Marvina Emnesa. Jeszcze przed przerwą wyrównać zdołał gracz Manchesteru United, a na dwie minuty przed końcem meczu King asystował przy trafieniu Matta Fryatta, który zapewnił podopiecznym komplet punktów.

Robbie Brady, który całe sobotnie starcie obejrzał z ławki rezerwowych, tym razem wyszedł w podstawowym składzie, lecz został zmieniony w 77. minucie spotkania.

Oliver Norwood zaliczył kolejny udany występ w barwach Coventry City, pomagając swojej drużynie wywalczyć remis 2:2 w starciu z Peterborough United. 20-letni zawodnik nie był jednak w stanie zapobiec porażce Sky Blues w poniedziałkowym meczu z Bristol City (1:3).

Z kolei Tomasz Kuszczak nie będzie udanie wspominał minionych świąt, bowiem najpierw w piątek jego Watford przegrał 0:2 z Blackpool, a następnie zremisował 1:1 z Cardiff City. Takie wyniki sprawiły, iż na cztery kolejki przed końcem sezonu Szerszenie tracą siedem punktów do strefy play-off.

W League One Reece Brown miał liczne szanse na pokazanie się w defensywie, bowiem jego Oldham Athletic zagrało dwa mecze z wymagającymi rywalami - Charlton Athletic i Sheffield Wednesday. Niestety The Latics doznali dwóch porażek w tych spotkaniach, przegrywając odpowiednio 0:1 oraz 0:3.

Bebe w dalszym ciągu dochodzi do pełnej sprawności po poważnej kontuzji, tym razem pojawiając się w 72. minucie na murawie, podczas potyczki Besiktasu Stambuł z Karabuksporem (1:1).

W Belgii John Cofie rozegrał pełne 90 minut dla Royalu Antwerpii, lecz jego zespół musiał uznać wyższość R. Boussu Dour Borinage, przegrywając 0:3. Federico Macheda z oczywistych przyczyn nie mógł zagrać w ten weekend w barwach Queens Park Rangers, a jego ekipa uległa Manchesterowi United 2:0.