Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Od 0:3 do 3:3! Wielki powrót Manchesteru United!

» 5 lutego 2012, 18:57 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United przegrywał na Stamford Bridge z Chelsea już 0:3, ale zdołał się podnieść i po emocjonującym spotkaniu zremisował 3:3. Dwie bramki dla Czerwonych Diabłów zdobył Wayne Rooney, a jedno trafienie dołożył Javier Hernandez.
Od 0:3 do 3:3! Wielki powrót Manchesteru United!
» Manchester United przegrywał na Stamford Bridge z Chelsea już 0:3, ale zdołał się podnieść i po niewiarygodnym meczu zremisował 3:3. Dwie bramki zdobył Wayne Rooney, a jedno trafienie dołożył Chicharito.
Kto był najlepszym piłkarzem Manchesteru United w meczu z Chelsea?
W porównaniu do ostatniego spotkania ze Stoke City, sir Alex Ferguson dokonał sześciu zmian w podstawowym składzie Manchesteru United. Do wyjściowej jedenastki wrócili kontuzjowani niedawno Wayne Rooney, Ashley Young i David de Gea.

Na strzelecką sytuację na Stamford Bridge nie trzeba było długo czekać. Już w pierwszej minucie przed polem karnym Chelsea faulowany był Patrice Evra. Do piłki podszedł Rooney, ale uderzył obok bramki strzeżonej przez Petra Cecha.

W 9. minucie na boisku zrobiło się bardzo gorąco. W polu karnym Chelsea na ziemię upadł Danny Welbeck, który walczył o piłkę z Garym Cahillem. Sędzia Howard Webb nie odgwizdał przewinienia Anglika, choć było ono ewidentne. Przewinienie obrońcy The Blues nastąpiło jednak tuż przed 'szesnastką'.

W kolejnych minutach gra toczyła się głównie w okolicach środka boiska, a bramkarze obu drużyn nie mieli zbyt wielu okazji do wykazania się. W 21. minucie daleko obok bramki Czerwonych Diabłów uderzał Fernando Torres.

Strzelecki impas w 36. minucie przerwali piłkarze Chelsea. Z lewej strony boiska zaatakował Daniel Sturridge, z dziecinną łatwością ograł Evrę, trafił w Jonny'ego Evansa, a piłka odbiła się tak niefortunnie, że wpadła do bramki United.

Chwilę później mogła paść druga bramka dla Chelsea. Zza pola karnego piekielnie mocno uderzył Sturridge, lecz kapitalną interwencją popisał się De Gea.

Stracony gol nie wpłynął negatywnie na poczynania piłkarzy Manchesteru United. W 38. minucie bliski wyrównania stanu gry był Rooney, który jednak nie zdołał dobić kąśliwego uderzenia Ashleya Younga. Dwie minuty później w bramce Chelsea świetnie interweniował Cech, powstrzymując groźny strzał Welbecka.

Do końca pierwszej połowy Czerwone Diabły szukały sposobu na rozmontowanie defensywy Chelsea. Już w doliczonym czasie gry bliski szczęścia był Rooney. Anglik bardzo mocno uderzył piłkę ze znacznej odległości, lecz po raz kolejny znakomicie interweniował Cech.

Druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla Manchesteru United. Z prawego skrzydła precyzyjnym dośrodkowaniem na piąty metr popisał się Torres. Na dogranie Hiszpana już czekał niepilnowany Juan Mata, który potężnym uderzeniem z woleja nie dał najmniejszych szans De Gei.

Piłkarze Czerwonych Diabłów nie pozbierali się jeszcze po drugim straconym golu, a De Gea musiał po raz trzeci wyciągać piłkę z siatki. Z rzutu wolnego dośrodkował Mata, futbolówkę głową uderzył David Luiz, ta odbiła się jeszcze od Rio Ferdinanda i wpadła do bramki mistrzów Anglii.

W 58. minucie odżyły nadzieje kibiców Manchesteru United. W polu karnym Chelsea faulowany był Patrice Evra. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Rooney i bardzo mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Cechowi. Gol dla Czerwonych Diabłów jeszcze bardziej podgrzał i tak wysoką temperaturę na Stamford Bridge.

W 65. minucie groźny strzał na bramkę Manchesteru United oddał Mata, ale dobrze interweniował De Gea. Po chwili akcja błyskawicznie przeniosła się na drugą połowę, lecz niecelnie strzelał Rooney.

Angielski napastnik Czerwonych Diabłów nie pomylił się natomiast w 69. minucie, kiedy to egzekwował rzut karny podyktowany za faul Branislava Ivanovicia na Welbecku. Rooney pewnym strzałem w prawy róg zmniejszył straty na 2:3.

Piłkarze Manchesteru United zwietrzyli swoją szansę i sunęli kolejne ataki na bramkę Chelsea. W 73. minucie niezłą sytuację zmarnował Hernandez. Strzał Meksykanina w znacznej odległości minął bramkę Cecha. Kilka minut później losy spotkania mógł rozstrzygnąć Torres. Hiszpan efektownie ograł obrońców United, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i defensorzy gości zdołali naprawić swój błąd.

W 84. minucie błędu nie popełniły Czerwone Diabły. Najpierw Cech efektownie obronił strzał Rooneya, ale chwilę później był już bezradny. Z lewego skrzydła na piaty metr dośrodkował Ryan Giggs, a tam efektowną główką popisał się Javier Hernandez!

W doliczonym czasie gry na ustach wszystkich znalazł się David de Gea. Hiszpański bramkarz popisał się niewiarygodną paradą po uderzeniu Juana Maty z rzutu wolnego. Interwencja bramkarza United z pewnością będzie kandydować do miana parady sezonu 2011/2012.

Do końcowego gwizdka sędziego emocje sięgały zenitu. Obu zespołom nie udało się już jednak skierować piłki do bramki. Tym samym Manchester United pozostaje bez zwycięstwa na Stamford Bridge w Premier League od 2002 roku. Po tym co w niedzielę pokazali mistrzowie Anglii w Londynie nikt im nie będzie jednak miał za złe, że na przerwanie tej serii trzeba będzie poczekać.

Chelsea – Manchester United 3:3 (1:0)

Bramki: Jonny Evans 36', Juan Mata 46', David Luiz 51' – Wayne Rooney 58' [K], Wayne Rooney 69' [K], Javier Hernandez 84'

Chelsea: Cech – Bosingwa, Luiz, Cahill, Ivanović – Meireles, Mata, Essien – Malouda, Torres, Sturridge (Romeu 70')

Manchester United: De Gea – Evra, Evans, Ferdinand, Rafael (Scholes 64') – Young (Hernandez 52'), Giggs, Carrick, Valencia – Welbeck (Park 85'), Rooney


TAGI


« Poprzedni news
Składy: Chelsea vs Manchester United
Następny news »
Oceny: Chelsea vs Manchester United

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (452)


kapipopi1997: Spotkanie znakomicie rozpoczęli gospodarze. W trzeciej minucie hiszpański bramkarz mistrzów Anglii David De Gea po raz pierwszy musiał wyjmować piłkę z siatki. Trafienie zapisano na konto jego kolegi z linii obrony Jonny'ego Evansa, od którego odbiła się piłka uderzona przez Daniela Sturridge'a.

Tuż po przerwie Chelsea szybko zdobyła dwa kolejne gole po strzale z woleja Juana Maty i główce Davida Luiza. Wydawało się, że mecz jest rozstrzygnięty, ale sygnał do odrabiania strat dał Wayne Rooney, wykorzystując w 58. minucie rzut karny. Dziesięć minut później ten sam zawodnik nie pomylił się po raz drugi z 11 metrów, a w 84. minucie Juan Hernandez strzałem głową zaskoczył Petra Cecha, dobijając piłkę po strzale Rooneya.

Czytanie ze zrozumieniem. Nie wiem czy ci goście oglądali ten sam mecz :)

Juan Hernandez i bramka w 3 minucie
» 6 lutego 2012, 21:56 #440
DominFan: Świetny mecz:D
United pokazało, że zawsze gra do końca.
» 6 lutego 2012, 20:57 #439
marbax: Piękny mecz, takich emocji dawno nie doświadczyłem. Cudowna walka do samego końca taki Manchester wlaśnie kochamy !
» 6 lutego 2012, 18:10 #438
wacuchplacuch: dzięki Howard! :) zawsze Cię lubiłem!
» 6 lutego 2012, 18:01 #437
Swistak95: Więcej karnych już nie mógł dać :)
» 8 lutego 2012, 19:42 #436
ReQualek: City nam odskoczyło na dwa punkty . Nie wiem jak to będzie wyglądało po najbliższych kolejkach . Gramy dwa spotkania z wymagającymi rywalami z czołowki naszej tabeli ( LFC oraz Tottenham ). Oby to nie skończyło się stratą kolejnych punktów gdyż pogoń za 20 tytułem mistrzowskim byłaby dużo trudniejsza. Dawno nie oglądałem tak widowiskowego meczu , powstaliśmy w tym meczu z kolan , szkoda że na początku spotkania nie został przyznany Diabłom karny gdyż zapewne odwróciłoby to losy spotkania :)
Czerwoni jak zwykle ... Brak słow , oby tak dalej ! Wielkie brawa !

Glory Glory Man United i niech tak pozostanie !
» 6 lutego 2012, 17:20 #435
ironia: dajcie linka żeby skrót pobrać.
» 6 lutego 2012, 16:20 #434
adamek: ManUtd jest wielki
» 6 lutego 2012, 16:02 #433
ChelseaFanss: Jak widać po niku jestem kibicem Chelsea.Nie zalogował się tu po ta aby gadać o przekupstwie ani że mieliście farta.Jestem tu po to aby pogratulować oby ekipom wspaniałego meczu.Gran Derbi się tu chowa.Była walka do samego końca i wspaniałe widowisko.Z to dziękuje jak i MU i Chelsea.Nie powiem że sędziowanie było dobre każdy widział jakie było i każdy wyda swoją opinię na ten temat;]Dla mnie kibica Chelsea zaróno smuci jak i cieszy wynik spotkania.Cieszy bo Chelsea grała ostatnio dno jak ich mało a teraz zagrała wspaniałe spotkanie.Smuci bo wygrywać 3:0 i zremisować 3:3.Kluczowy był 2 karny z którym się nie zgodzę.To by było na tyle i prosił bym abyście niektórzy rzecz jasna nie logowali się na Strony Chelsea i śmiali się z tego że mieliśmy 3 bramki przewagi i zkończyło się 3:3.Dzięki i gratuluje;]
» 6 lutego 2012, 15:48 #432
pat123e: ten mecz był mega aż 3:0 przegrywać i jeszcze zremisować szacun dla manchesteru
» 6 lutego 2012, 15:36 #431
dominik98: Aresenal Londyn- Newcastle United to też było niesamowite, a co do meczu to przy bramce GROCHA WYSTRZELIŁEM Z FOTELA JAKI OPĘTANY!!
» 6 lutego 2012, 16:01 #430
MruwaManU: To jest to coś co ma w sobie ManU, mam nadzieję że damy rady jeszcze przegonić Manchester City.
» 6 lutego 2012, 14:54 #429
wacuchplacuch: ManU :)
w rocznicę :)
» 6 lutego 2012, 20:53 #428
seba05: mam pytanie z innej beczki, dlaczego nie można pobrać skrótu meczu?
» 6 lutego 2012, 14:24 #427
gigsss01: a wielu pisalo ze De Gea to zly wybor i pokazal wszystkim na co go naprawde stac :D

GLORY, GLORY MAN UNITED
» 6 lutego 2012, 13:52 #426
wariat68: Piekny mecz ,aby tak dalej, GLORY GLORY MANCHESTER UNITED !!
» 6 lutego 2012, 13:21 #425
Sapphir: Nie dodalem o golkiperze. Numer 1 do konca sezonu ^^
» 6 lutego 2012, 13:02 #424
Sapphir: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.02.2012 12:59

Obstawilem 100zl na United.. Ale warto bylo nawet jak nie wygralem ;D wspanialy mecz w stylu jaki powinien byc prezentowany w kazdym meczu! Chodzi mi o comeback. Mam nadzieje, ze kolejne jak juz bedziemy przegrywac odniosa sie do zdobycia 3 pt!

2 punkty straty do City nic nie znaczy i jak od poczatku wiedzialem, ze 21 title bedzie nasz nadal pozostaje na tym stanowisku.

Torres od poczaktu do konca pozostanie posmiewiskiem niestety bo ma talent ale kompletnie nie potrafi go wykorzystac, wszystko siedzi w jego glowie i moim zdaniem nie pojedzie na euro. Zepsuty pilkarz z bardzo slaba psychika.

Sir Alex. Apropo jego zmian, ktore naprawde sa prawie zawsze dobre (prawie) Berbatov w 90 minucie xd | Scholes byl idealnym wyborem do rozciagania rywali, ktorzy definitywnie mysleli o obronie 'zalosna decyzja AVB' wpuszczenie Romeu. Hernandez, ktory tak naprawde zrobil 2 bramki wkoncu moze sie odblokuje bo potrzebujemy jego przeblysku.

Dobry mecz: Young po dlugiej przerwie zajol miejsce Naniego i spisal sie 7/10 .
Rafael zasluguje na zelazne miejsce na prawej obronie 7/10.
Roo kiedy on gra czuje sie duzo pewniej, prawdziwy lider United 9/10.
Carrick, dla mnie SAF ma prawdziwy dylemat na srodku pomocy poniewaz on reprezentuje najwyzszy poziom od czasu przyjscia z Tottenhamu 8/10.

tyle, United !!
» 6 lutego 2012, 12:58 #423
Zyvold: Mały błąd, 20 tytuł. ;P
» 7 lutego 2012, 00:04 #422
Kajdano: To byl genialny mecz przy ktorym Gran Derbi to marny teatrzyk. Rooney po kontuzji rozegral wyborne spotkanie oby tak gral w kolejnych meczach. Chicharito jak zawsze niezawodny. De Gea to co wczoraj zrobil przy wolnym Maty to po prostu parada roku ;) Szkoda troche tych bledow w obronie na poczatku drugiej polowy ale i tak traktuje ten remis jak zwyciestwo bo z 0:3 na 3:3 na tak goracym terenie jak Stamford Bridge to po prostu magia :)
» 6 lutego 2012, 12:47 #421
kocio10: I ratuje nasz super-rezerwowy, Javier !! Mecz na miare szlagieru PL. De Gea świetny przy strzale Maty !
» 6 lutego 2012, 12:22 #420
Cordell: Super meczyk ;] W PL to jest gra, akcja za akcją od jednej do drugiej bramki :) Mecz na najwyższych obrotach i walka do ostatniej sekundy, niczym gladiatorzy w Koloseum. Oby więcej takich spotkań, warto było oglądać ;] Szkoda,że "tylko" remis, bo wygrana mogła paść Naszym łupem xD
» 6 lutego 2012, 11:15 #419
MUniek1878: I powiedzcie że Manchester United to nie jest najlepszy zespołów. Oni nie składają się z gwiazd za ponad 30 milionów, a jednak Ferguson potrafi ich zgrać, mają wielkie ambicje i serce dla tego zespołu, tam każdy wie że zespół jest najważniejszy. Sądzę że żaden klub nie był by wstanie odrobić 3 bramek w takim czasie z Chelsea na Stamford Bridge, nawet Barca, Real czy City. Do tego United, przez ciągły czas dręczą kontuzje.
» 6 lutego 2012, 11:03 #418
Kuncel: Liczyłem na 3 PKT ale nie ma co płakać . Piękny Come Back! De Gea nie na darmo ma nr 1. On Będzie Wymiatał w PL!
» 6 lutego 2012, 10:51 #417
spOntan: To jest właśnie mecz potwierdzający wyższość PL nad innymi ligami. Pot, łzy, walka, gole, mecz rozgrywany w iście diabelskim tempie, twarda gra, czego można chcieć więcej? Od pierwszej do ostatniej minuty emocje, słowa komentatora z C+ 'zapinamy pasy i odlatujemy' w 100% miały odzwierciedlenie w meczu. Patetyczne GranDerby nie umywają się do walki o Anglię. Gwiazdozbiór, teatr, paniusie, czekanie kto pierwszy dostanie czerwoną kartkę i czy będzie bójka- tak można je krótko określić. Ferguson po raz kolejny pokazał, że ma nosa do zmian, w przeciwieństwie do Boasa, który popełnił podobny błąd co Wenger, ściągając swojego najlepszego piłkarza na boisku, zastępując go słabiakiem. Co do gry zawodników, to cały zespół United zagrał dobre zawody, ze wskazaniem na Rooneya, który po prostu był wszędzie. Odwołam się znowu do słów komentatorów z C+ ' biegał za piłką z pasją', a z jaką zawziętością wykonał pierwszego karnego
» 6 lutego 2012, 10:12 #416
unitra7: brawo dla De Gea !!
» 6 lutego 2012, 09:46 #415
Akwinata: To był rewelacyjny mecz mimo w sumie niekorzystnego wyniku dla Manchesteru United - powinniśmy ten mecz wygrać, bo zasługiwaliśmy na to. Co do samych graczy - zupełnie inaczej kleiła się gra, gdy na boisku pojawił się Scholes. Dobry reżyser gry w środku pola to podstawa sukcesu - Ferguson powinien poważnie zacząć myśleć o wstawieniu kogoś (nawet młodego na to miejsce), aby zaczął grać na poziomie, gdy Scholes znów zawiesi buty na kołku.
De Gea - na początku lekka trema, felerne wybicie podczas gdy powinien łapać, ale później zdecydowanie stanął na wysokości zadania.
Evra dał się zwieść Sturridge'owi, ale nie ujmowałbym tego w kategoriach błędu obrońcy. Po prostu to był dobry drybling i mocne zamieszanie. Zresztą ta bramka to ogromny niefart dla ManUtd.
Evans moim zdaniem jest czasami mało pewny w tym, co robi.
Rafael był bardzo skuteczny w obronie, podobała mi się jego gra.
Rooney - wreszcie dwa świetnie wykonane rzuty karne. Brawo Roo! :)
Hernandez zdobył piękną bramkę.

Co do sędziego - oj nie był to jego najlepszy mecz...
Reasumując - to było spotkanie, które zapadnie mi w pamięć na długi czas :)
» 6 lutego 2012, 09:32 #414
NanoUnited: Nerwy nerwy nerwy! De Gea początek miał słaby ale z minuty na minutę był coraz lepszy, końcówka meczu zdecydowanie należała do naszego bramkarza. Ogromny pech w obronie wynagrodził nam sędzia drugim karnym ( z pupy) ale jako kibic Manchesteru cieszyłem się bo to rokowało na pozytywne rozstrzygnięcie.
» 6 lutego 2012, 08:25 #413
olszak852: Juz nie moge patrzec na te komentarze, obrazkidotyczace karnych w tym meczu. Oba karne jak najbardziej sie należały! jezelikogos popychasz albo podcinasz w polu karnym to wiadomo ze przeciwnik to wykorzystuje, takie przepisy.
Ps.
Mysle ze jak takie karne były dla chelsea to byscie mowili "symulka?jaka symulka?"
» 6 lutego 2012, 00:51 #412
Ave: W taki sposób możemy nawet przegrywać, ale chcę oglądać spektakle na miarę XI wieku !
» 6 lutego 2012, 00:29 #411
Pit3rs: Remis może i sprawiedliwy, ale karne kontrowersyjne. Parada De Gei pierwsza klasa. Torres do domu. Emocji nie brakowało i TO SIĘ NAZYWA DERBY EUROPY, a nie jakis zasrany nudny mecz barcelona - real. Pogratulowac walecznosci do końca. Tyle w skrócie o meczu, ale w koncu KTO JEST W LIDZE MISTRZÓW, A KTO NIE? HA!
» 5 lutego 2012, 23:49 #410
stasiu669: Kto zdobędzie kolejne mistrzostwo, a kto nie? Ha!
» 6 lutego 2012, 12:27 #409
IceBox: Szkoda że remis ale lepsze to niż nic . Gdyby było więcej czasu może by się udało zdobyć jeszcze jedną bramkę , ale gdyby nie interwencje w końcówce De Gea mogło być gorzej, ten wolny co obronił to cudo . Glory MU
» 5 lutego 2012, 23:40 #408
antydrewniak: Zapamiętam na długo również szansę 100% jaką dał Torresowi Evans kiedy to zamiast przeciąć główką lecącą piłkę do Torresa, lub lepiej być ustawionym to sobie postanowił pomachać łapami nie wiadomo do kogo.
Mógł odejść Gibson teraz czas na Evansa
» 5 lutego 2012, 23:04 #407
adisman17: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2012 23:09

Evans gra z konieczności bo przy kontuzji Vidić`a ktoś był potrzebny.
Mam nadzieje jak większość kibiców, że znajdzie sobie inny klub jak Gibson w lecie.
Jako kibice dziękujemy mamy dosyć fatum i jego fatalnych kiksów i win przy bramkach. Pora powiedzieć prosto w oczy, że to KONIEC !
» 5 lutego 2012, 23:09 #406
Pajo: Webb dzisiaj naprawde przesadzil. Ten drugi karny to byl jakies joke. MU mialo bardzo duzo szczescia ze ten mecz zremisowali. Nie jestesm kibicem Chelsea ani MU
» 5 lutego 2012, 23:01 #405
N17: Nie wiem co myśleć o naszym Dawidku. Raz wali klopsy, aż się robi niedobrze, 2 raz wyjmuje to, co się nie da... Ciężka sprawa z tym gościem. Chciałbym, żeby był najlepszy, ale kurde nie wiem co się dzieje.
» 5 lutego 2012, 22:47 #404
bostonmax: Zgadzam się- Dawid musi jeszcze bardziej w siebie uwierzyć bo umiejętności to on ma, ale gdy pan Evans jest przy piłce zamykam gały(albo czerwień,albo samobój)
» 5 lutego 2012, 22:54 #403
adisman17: Dokładnie nie mam nic do Evansa ale on ma jakieś fatum. Za dużo z jego udziałem kiksów i straconych goli. Nie wiem co musi się stać by zdobył zaufanie kibiców ale moim zdaniem gdy wszyscy będą zdrowi Smalling, Jones i Vidić miejsce dla Evansa już nie będzie i powinien sobie poszukać nowego klubu jak Gibson i Brown.
» 5 lutego 2012, 23:03 #402
chicodegea: hattrick w sobotnim meczu z Liverpoolem i jestem mu w stanie wszystko wybaczyc
» 5 lutego 2012, 23:26 #401
N17: chicodegea.

Jak walnie hattricka, to osobiście jadę do Manchesteru i przysięgam, że wręczę mu litrową flaszkę polskiej Finlandii Malinowej, a do tego gratis gruszkę sandomierską, żeby poczuł moc :D
» 6 lutego 2012, 18:16 #400
Adryjan: Witam. Nie oglądałem tego meczu i mam prośbę mógłby mi ktoś napisać jak wyglądał występ naszego golkipera Davida ... >>> ??
Z góry dzięki ;]
» 5 lutego 2012, 22:02 #399
esc0bar: David zagrał dobre zawody. Popisowa parada przy strzale Maty będzie pewnie w reklamówkach ligi.
» 5 lutego 2012, 22:09 #398
stasiu669: Przy 2 i 3 golu nie mógł nic zrobić, a przy 1 zrobił co mógł :D

http: //www .youtube .com/watch?v=R-UuzeKxXrI - nic dodać, nic ująć - tylko spacje usuń ;P
» 5 lutego 2012, 22:10 #397
Damian1180: ta druga bramka dla Chelsea to była prawdziwa bomba, nie wiem czy ktoś by to wyjął...
» 5 lutego 2012, 22:45 #396
xCleverley: na skrócie widziałem,że mecz był fenomenalny.! a pytanie - jak zagrał Ashley Young?!
» 5 lutego 2012, 21:52 #395
OnlyRedDevils: Rewelacji nie było, ale czego można było się spodziewać po ponad dwu miesięcznej absencji.
» 5 lutego 2012, 21:58 #394
adisman17: Nie powinien grać od 1 minuty. Widać brak ogrania po kontuzji i cały czas spowalniał lub cofał akcje chłopaków :/
» 5 lutego 2012, 23:04 #393
ManRooney: Każdy musi przyznać że widowisko dzisiejsze było niesamowite..
Najpierw przegrywaliśmy 3-0 ale naprawdę ci co po odchodzili od telewizorów po 3 bramce dla Chelsea.. to widać że popełnili głupotę
Ponieważ jak zauważyliśmy Manchester Untied to jest klub który ma klasę :-)
Wiemy też że każdy klub może przechodzić trudny okres który na przykład nie pozwala na wysokie zwycięstwa lub po prostu na wygrane..
Ale dzisiaj czerwone diabły pokazały że mimo stracili już 3 gole
to nie warto się poddawać.. i widzicie, dlatego tak wspaniała liga jak Premier League jest najlepszą ligą na świecie, mówi się że Primera Division jest najbardziej rozwinięta pod względem techniki na świecie.. ale proszę zobaczyć w lidze hiszpańskiej dominują tylko 2 zespoły, Real Madryt i FC Barcelona.. gdy by nie te 2 kluby liga hiszpańska tak naprawdę by prawie nie istniała, zaś w PL każdy zespół może odnieść sukces na swój sposób.. najsłabszy w tabeli może pokonać kogoś z 4 lub 3 miejsca dlatego jest to tak wspaniała liga. Ja jestem kibicem Manchester Untied od 9 lat ale oprócz naszej drużyny popieram też Real Madryt :-) dlatego pozdrowienia dla wszystkich kibiców Los Blancos !! W lidze hiszpańskiej co da się ujrzeć jest futbol techniczny.. dlatego właśnie tam występują symulację zawodników, czego jestem bardzo przeciwny gdyż uważam że jest to nie sportowe zachowanie, podkreślam tutaj "zawodników katalońskich" . Liga angielska jest to football bardziej brutalny..w tej lidze bardzo rzadko przechodzi coś takiego jak symulowanie, ponieważ nawet sędziowie angielscy są przyzwyczajeni do ostrej gdy :-) ale dobrze ciesze się że dzisiaj oglądałem tak wspaniałe widowisko i że udało nam się zremisować ten mecz, oczywiście myślę że mieliśmy szansę na wygraną :-)
Glory Glory Man Utd !!
» 5 lutego 2012, 21:42 #392
rtd: zalogowałem się specjalnie żeby dodać ten komentarz i powiedzieć że RAYAN GIGGS jest niesamowity on ma 38 lat ? przecież to co on wyprawiał ciągle był pod grą dośdrodkowanie klasa sama w sobie... AMAZING!! Glory Glory UNITED
» 5 lutego 2012, 21:30 #391
satan23: Panowie jeżeli koś ma link gdzie można zassać mecz to poproszę, niestety nie mogłem zobaczyć spotkanania bo siedzę w dzikiej Austrii ;]
pzdro
» 5 lutego 2012, 21:20 #390
piotro91: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2012 21:26

oglądałem ale oglądnął bym jeszcze raz na spokojnie :D i szukam meczu
» 5 lutego 2012, 21:25 #389
ROO10MU: youtube . com / watch?v=Gh_O7wGozgM
» 5 lutego 2012, 21:26 #388
dawidmanutd13: fullmatches. net
» 5 lutego 2012, 22:03 #387
satan23: spóźnione dzięki ;]
» 17 lutego 2012, 12:17 #386
guodzilla: To jest właśnie urok piłki nożnej, dlatego się nią emocjonujemy :) Oby więcej takich meczów.
» 5 lutego 2012, 21:17 #385
Bartaman: Czy mógłby mi ktoś podać obecną tabelę strzelców Premiership? Bo jak widzicie po avatarze kibicuję Realowi, więc interesuje mnie najbardziej liga hiszpańska, ale chciałbym dla porównania zobaczyć angielską. Najlepiej jak najobszerniejszą, możnecie dodać do niej jakieś ciekawostki, w stylu skuteczność itd. Z góry dzięki i jeżeli będziecie musieli szukać to przepraszam za zabrany czas!
» 5 lutego 2012, 21:14 #384
CRX2: premierleague.com ?
» 5 lutego 2012, 21:50 #383
stasiu669: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2012 22:07

http: //www .eurofutbol .pl/rozgrywki/74-Anglia-Barclays-Premier-League-2011-12/
» 5 lutego 2012, 22:06 #382
kocio10: De Gea pokazał, że jest wart numeru 1. Ale musi poprawić stabilność formy, bo inaczej może być żle. Dobry mecz Younga po kontuzji i wiecznie młody Giggs, co do reszty solidnie, tylko Evra i Valencia poniżej oczekiwań.
» 5 lutego 2012, 21:07 #381
UrbannLegend: Valencia coś próbował ugrać, ale Bosingwa go skutecznie gasił. Co do Evry się zgodzę, dziś zdecydowanie nie był jego dzień.
» 5 lutego 2012, 21:15 #380
PatrykSNK: Tym razem z piekła do nieba chociaz Czerwone Diabły to chyba raczej wolą mieszkac w piekle ale tym razem sie upiekło hihi. Scholes to jest jednak geniusz w przeciagu minuty miał dwa fantastyczne przechwyty piłki jak on sie ustawia ja nie wiem poprostu weteran! A jego cossy siały popłoch w szeregach the blues! Czekałem az wejdzie Cleverley ale moze w nastepnym meczu go ujrze, mecz naprawde fantastyczny wszyscy zagrali na dobrym poziomie a od stanu 3-1 emocje zaczeły sie na nowo!!
Tak powinnismy walczyc zawsze wtedy city byłoby juz daleko za nami w tyle!
Glory Man United!!
» 5 lutego 2012, 21:07 #379
arkadi0: erni93
Najwyraźniej Ciebie dalej boli finał LM.. i to, że Barca jest wielka i nieosiągalna dla MU.
Wracając do meczu to naprawde genialny. Odrobić 3 bramkową strate to nie lada wyczyn. Wszyscy wiedzą, że Chelsea jest pod formą, ale mimo wszystko czapki z głów dla podopiecznych SAF. De Gea swoją paradą rozwiał wszelkie wątpliwości, że będzie numerem 1 w ekiepie diabłów.
Pozdrawiam. Visca el Barca!
» 5 lutego 2012, 21:04 #378
erni93: Nie nie boli mnie. Tylko wkurza mnie jak kibice wielkiej barcelonki logują się na strony innych klubów i piszą farmazony. Tyle...
» 5 lutego 2012, 21:08 #377
arkadi0: Ja jestem za "wielką barcelonką" a jestem zalogowany tutaj, ponieważ jestem fanatykiem futbolu. Liga angielska jest spektakularna ze względu na takie mecze jaki dziś oglądaliśmy czy np. Arsenal vs Newcastle. Poprostu nie lubię czytać jak ktoś pisze bzdury o klubie, któremu kibicuje na zabój. Powodzenia dla United, ale w tej lidze mam nadzieję, że Tottenham zdobędzie mistrzostwo :)
» 5 lutego 2012, 21:26 #376
erni93: Nie pisze akurat o Tobie,ale jest tutaj pare takich osobników co się zalogowało po finale LM w 2011 roku.
» 5 lutego 2012, 21:36 #375
kaleta09: Wiesz jak uwazasz ze to byl najlepszy mecz jaki widziales to przypomnij sobie 99 bayern albo derby z city 4-3..
» 5 lutego 2012, 21:02 #374
skejcik8: to był mecz, ten mecz to mój najlepszy mecz jaki oglądałem
» 5 lutego 2012, 20:58 #373
FiFaa: Sztuką jest użyć słowa mecz w jednym zdaniu trzy razy , brawo.
» 5 lutego 2012, 21:04 #372
Daniello97: hehe dobre ale wiesz popatrz na nick i wątpliwości rozwiane ;D
» 5 lutego 2012, 22:13 #371
cocobooo: Urodziny: 21-05-2000

czego sie spodziewaliscie po 11latku ?
» 5 lutego 2012, 23:28 #370
henio777: Young? gracz meczu? Widzę, że na Devilpage wkradł się sarkazm:D Według mnie graczem meczu jest nasz niepewny bramkarz ( gdyby nie jego interwencje w końcówce na pewno a Londynu nie wywieźlibyśmy punktu) Brawo De Gea !! Wreszcie jest ciebie za co chwalić.
» 5 lutego 2012, 20:53 #369
orzeszko20: Sory ale w ostatnich 7 ligowych meczach 6 razy wygrywala barca na 1 remis Realu to chyba o czyms swiadczy ze narazie Real odstaje.
» 5 lutego 2012, 20:50 #368
orzeszko20: Ale ostatnie gran derby to sa jednostronne. Od paru lat Real nie istnieje w tych meczach. Ostatnio to tylko brzydkie i chamskie faule, a tu wyrównana walka.
» 5 lutego 2012, 20:35 #367
Rogacz7: To ty chyba ostatnie gran derbi oglądałeś rok temu.
» 5 lutego 2012, 20:43 #366
WayneRooneyMUFC: Pozwole sobie ocenić naszych zawodników.
De Gea 8
Rafael 6
Ferdinand 7
Evans 6
Evra 6
Valencia 7
Giggs 7
Carrick 7
Young 7
Rooney 9
Welbeck 7

Rezerwowi:
Scholes 6
Park 6
Hernandez 7
» 5 lutego 2012, 20:31 #365
ROO10MU: scholes 6 ?? moim zdaniem to on wprowadził do gry tego powera za ławki :) chociaż nic szczególnego nie zrobił
» 5 lutego 2012, 20:34 #364
peter48: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2012 20:36

myślę że Giggs zasłużył na 8, nie tylko miał asystę ale miał kilka świetnych odbiorów i ze 2-3 fantastyczne prostopadłe podania do przodu. Poza tym Evans jak dla mnie to powinien dostać góra 5.
» 5 lutego 2012, 20:36 #363
adrian1617: Giggs 8, Park 5 i de Gea 9 ;)
» 5 lutego 2012, 20:36 #362
kap: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2012 20:42

evra 5 robili z nim co chceli
» 5 lutego 2012, 20:41 #361
Pauleta77: Już wiem jak umrę - oglądając w nerwach mecz United, ale przynajmniej będzie to piękna śmierć :)
Genialny mecz, dla tego kocham Premier League, przy takich meczach Gran Derbi się chowa.
Dlatego kocham United, tylko ta drużyna mogła się z tego podnieść!!
Dzisiaj zwyciężyliśmy :)
» 5 lutego 2012, 20:27 #360
LuLu: Goodbye Lindeegard. De Gea po tym wolnym ogarnie sie ;p
» 5 lutego 2012, 20:27 #359
adisman17: Musi uwierzyć bo stać go na kapitalne interwencje tylko musi opanować emocje i poćwiczyć nad słabymi stronami :)
» 5 lutego 2012, 23:06 #358
rasiak4ever: Do tych co piszą że ten mecz był fantastyczny - was chyba powaliło.

Pierwsza połowa to był taki chaos że szkoda było na taką grę patrzeć. 2ga połowa o wiele lepsza, ale do Gran Derby to meczom w Premiership jest bardzo daleko.

Widać gołym okiem poziom grania piłką Realu i Barcelony - i jest to poziom kolosalny i nieosiągalny dla Chelsea i United.

W tym sezonie nie było i nie będzie lepszego meczu niż Barca - Real na Camp Nou (2-2) bo żadna z ekip Premiership nie jest w stanie tak grać jak te dwa giganty La Liga.
» 5 lutego 2012, 20:25 #357
rasiak4ever: P.S. Silva to obecnie zdecydowanie najlepszy piłkarz w Premiership , a Mata wyrasta na drugiego w kolejności.
» 5 lutego 2012, 20:27 #356
Evenement: W końcu lepiej jest oglądać ciągłe kłótnie (Alves, Messi vs Pepe, Ramos, Marcelo). Przecież ciągłe ich symulowanie jest o wiele lepsze. Gra na Wyspach jest o wiele bardziej ciekawsza, tutaj się gra twardo, a nie jak laleczki z ligi hiszpańskiej
» 5 lutego 2012, 20:28 #355
rasiak4ever: Zgadzam się - poziom sędziowania w La Liga to dno, częste symulowanie laleczek obu ekip też, ale piłkarsko - Real i Barca ograją bez problemu każdy zespół angielski.
» 5 lutego 2012, 20:32 #354
adrian1617: Evenement, przyznaję ci 100% racji! Premiership to obecnie najlepsza liga na świecie. Lepsze drużyny i ciekawsze spotkania.
» 5 lutego 2012, 20:33 #353
BOCo: OK. Tylko że w La Liga masz 2 ciekawe mecze w sezonie a w lidze angielskiej masz albo hit kolejki, albo hit dnia więc o czym my mówimy.
» 5 lutego 2012, 20:37 #352
adrian1617: dla potwierdzenia słów BOCo przypominam, że kolejnym hitem jest jutrzejszy mecz Liverpool'u z Tottenham'em i mecz United z Liverpool'em za tydzień.
» 5 lutego 2012, 20:45 #351
Pauleta77: Uwielbiam oglądać Gran Derbi, bo to bez wątpienia uczta dla oka, ale co raz bardziej razi mnie płacz i turlanie po byle kopnięciu, symulacji jednych i drugich nie ma końca.
Także, pod względem poziomu piłkarskiego GD lepsze, ale pod względem zażartości, ambicji, szybkości PL gniecie wszystkie GD razem wzięte.
W PL nie ma żmudnego klepania, tylko dosłownie ping-pong, raz atakują jedni raz drudzy.
» 5 lutego 2012, 20:52 #350
vip14: Szacun dla United. Bardzo ładnie grali, a jak się dowiedziałem, że przegrywają 3:0 to już nie wierzyłem w remis, a o wygranej już się nie mówi, ale jak się dowiedziałem, że był remis to zszokowało mnie to, ale po przemyśleniach stwierdziłem, że United zawsze gra do końca. Glory, Glory Manchester United :D
» 5 lutego 2012, 20:25 #349
BOCo: Już któryś mecz z rzędu odnoszę wrażenie że dochodzimy pod pole karne rywali i jest 0 (słownie ZERO) pomysłu na jakąkolwiek grę
» 5 lutego 2012, 20:23 #348
patrykbor2: To samo zauwazylem, w pomocy/srodku gramy bardzo dobrze a jak juz dochodzimy do 16-rywala zaczynaja sie schody, nagle ktorys z naszych cofa pilke i tak bijemy glowa w mur.
» 5 lutego 2012, 20:36 #347
peter48: Moim skromnym zdaniem Davidowi brakuje tylko jednego aby stać się najlepszym golkiperem na wyspach, mianowicie regularności. Potrafi obronić strzał z 5 metrów lecący w przeciwległy róg, a nie potrafi wyłapać prostego dośrodkowania... Takie wahania formy zdarzają mu się nie tylko na przestrzeni kilku meczów, De Gea podczas 90 minut potrafi poprzeplatać znakomite parady, pamiętnymi wpadkami.
» 5 lutego 2012, 20:21 #346
ROO10MU: pod koniec artykułu jest błąd "nikt im nie będzie im jednak miał za złe, że na prze.." powinno być "nikt im nie będzie jednak miał za złe, że na prze..." powtórzenie "im" , ale to malutki błąd :)
» 5 lutego 2012, 20:19 #345
Bart: Dzięki za wyłapanie!
» 5 lutego 2012, 20:20 #344
ROO10MU: spoko, między innymi od tego jesteśmy :) na twoje usprawiedliwienie dodam że taki malutki błąd w przeciwieństwie do emocji po meczu to pikuś :D
GLORY GLORY MANCHESTER UNITED !! ZAWSZE DO KOŃCA !!
» 5 lutego 2012, 20:33 #343
adrian1617: Brawa dla The Blues, brawa dla United! Świetne widowisko! Doskonałe zmiany Fergusona, przede wszystkim pozostawienie w składzie Valencii i Giggs'a...Chicharito wraca do swojej dyspozycji, kapitalne wykonanie rzutów karnych przez Roo. Wszyscy zawodnicy stanęli na wysokości zadania(mam tutaj na myśli jedną i drugą drużynę). Troszeczke zabrakło Nani'ego. Szkoda, że Clev jeszcze nie zgrał (było go widać przez ułamek sekundy za ławką rezerwowych na trybunach) ale pewnie nie ma jeszcze optymalnej formy. Brawo!
» 5 lutego 2012, 20:18 #342
GoToHell: To tak pierwszy karny był słuszny, drugi w mojej ocenia z kapelusza ale uj było minęło :) Groszek znowu zaczyna strzelać bramki z czego bardzo się ciesze, wracając do Davida ma 21 lat i gra pierwszy sezon w takim klubie, raz lepszy mecz raz gorszy ale nie mógł sobie lepszego momentu wybrać na paradę sezonu i prawdopodobnie swojego dotychczasowego życia.
» 5 lutego 2012, 20:18 #341
Szilk: Karne jak nie te co podyktował to i tak powinny być minimum dwa.Nie roztrząsam gdzie i kiedy bo to już w tej chwili nieważne.Nie gloryfikowałbym De Gei za obronę tego wolnego bo na takie piłki to on jest akurat dobry nie od dziś - ale ogólnie gra bardzo niepewnie i wprowadza dużą nerwowowość w obronie -szczególnie po rzutach rożnych.Nadal będę się upierał że Lindegard jest pewniejszy a tak na przyszłość poszukałbym pewnego bramkarza . Evans z całym szacunkiem dla wychowanka - niestety jest zbyt słaby na ten Klub i to kolejna sytuacja w której zawodzi. SAF przyglądał się jak gra Chamberlain mówil że szuka pomocników ale to tylko mówił bo widocznie Żydzi tak kazali ,a kasy nie było - taki diament aż się prosiło żeby kupić i oszlifować tak jak to zrobił Wenger - kto widział go w ostatnich dwóch meczach Arsenalu to wie o czym piszę. Jesteśmy wg mnie oszukiwani bo M.U. nie ma kasy na zakupy -są tylko plany ,gadanie i na tym się kończy - zobaczymy jak się to zakończy na finiszu rozgrywek.
» 5 lutego 2012, 20:18 #340
ManUtdFun: Brawo za walkę! Nie jestem w stanie nic pisać! Dziękuje United że dzięki nim mogłem przeżyć takie chwile :D Brawo brawo i jeszcze raz brawo a walkę. Niby to tylko remis, tylko mecz ligowy, ale ja się ciesze jakbyśmy wygrali LM :D Brawo za walkę! Da Gea - parada sezonu! Roni i Giggs - zawodnicy meczu :) GLORY GLORY MAN UNITED!!
» 5 lutego 2012, 20:17 #339
damianz5: Narzekalem troche na to ze Wellbeck za wysoko ale z tym Youngiem dowalili :D
» 5 lutego 2012, 20:13 #338
Lordscorpio4: Who is the best !? Who is the best !? David, David is the best !!
» 5 lutego 2012, 20:11 #337
ironia: Haters gonna hate - to do antyfanów De Gei.

WTF? Young drugim zawodnikiem meczu w sondzie?! O_O
» 5 lutego 2012, 20:09 #336
roonneyyyyy: ironia ty chyba powinnas najlepiej wiedziec ze to jest ironia :D
» 5 lutego 2012, 20:14 #335
WayneRooneyMUFC: Tu nie ma ironii !!
Young zagrał solidnie i zasłużył na pochwałę , mimo to pierwsze miejsce za wysokie.
Rooney według mnie graczem meczu.
» 5 lutego 2012, 20:18 #334
Pauleta77: co wy chcecie od Younga? 1. mecz po kontuzji, jak dla mnie zagrał świetnie, lepiej od Valencii który ostatnio grał błyszcząco
» 5 lutego 2012, 20:42 #333
inekk10: No i znowu David dobry mecz i każdy mówi jak to Go uwielbia.
» 5 lutego 2012, 20:06 #332
PrzemekGucio: Wie ktoś może gdzie moge znaleźć zdjęcia z tego meczu?
» 5 lutego 2012, 20:04 #331
chudy1948: SAF ja Cię błagam wywali tego paralityka Evansa !! Był Shawcross i go do Stoke oddali na koszt paralityka.
» 5 lutego 2012, 20:03 #330
Xeres: Tak, bo to była jego wina, że De Gea akurat wybił piłkę na jego rękę.. a ogólnie mi się gra Evansa podoba, tak samo jak da Silvy.
» 5 lutego 2012, 20:05 #329
Lordscorpio4: Evans dobrze gra! A to że czasem piłka się od niego odbije i wpadnie do bramki, to trafia się nawet najlepszym, Ja go za to nie winie, w takim tloku w polu karnym sam bym nie wiedział gdzie się patrzeć...
» 5 lutego 2012, 20:13 #328
Joninho7: Piłka go szuka ;)
» 5 lutego 2012, 20:22 #327
chudy1948: Nie chodzi mi o gola straconego bo akurat Jones którego bardzo cenie wpakował ich już więcej ale dla mnie Evans nie nadaje się na gre w United tak samo jak i Gibson wg wielu chociaz jak dla mnie dawał rade.
» 5 lutego 2012, 21:36 #326
MANUTDAIG: zobaczcie sobie powtórki w zwolnionym tempie w pierwszej sytuacji evra dotyka pierwszy piłke a zawodnik chelsea trafia w jego nogi przez co traci równowage i ewidenty karny .. Karny to nie musi być jakiś wielki faul przecież jak wchodzisz w pole karne a zawodnik przeciwnej drużyny trafia w twoje nogi i tracisz równowage to jest karny takie są przepisy i tyle . W drugim też widziałem nogę Ivanovica bodajże trafiającego w Welbecka , takie karne sie dyktuje i tyle jak karny poszedłby w przeciwną stronę tak jak w tamtym sezonie Na Stamford na 2-1 to ani jeden kibic Chelsea o tym nie wspomniał , wszystko było ok .. Sezon wcześniej Na Stamford 1-0 dla Chelsea przy golu faulowany Wes Brown ciągnięty za koszulke i wszystko jest ok , nikt z fanów chelsea nie wspomina tego a to były wyrazne sytuacje .. Sędzia miał prawo podyktować te karne jak i w 1 połowie jednego a tego nie zrobił . Chelsea gra ostrą piłkę, często faulują więc nie mają sie czego dziwić że w końcu sędziowie gwiżdzą te faule . Piłka to nie rugby , skąd tyle kontuzji u nas , jak myślicie ?
» 5 lutego 2012, 20:02 #325
Nodi: W 1 momencie na Welbecku tez krzyknalem KARNY, potem widzialem, ze Ivanovic lekko odbil 1 piłkę, potem nogi Welbecka (co prawda gdyby nie upadek, to dalej welbeck bylby w swietnej sytuacji, lecz wg. przepisow Grac dalej), dodatek do tej akcji to, to ze akcja byla przed polem 16,5m :) tutaj swietne zachowanie arbitra moim zdaniem. Karny na Evrze - doswiadczenie i jeszcze raz doswiadczenie, swietne wejscie przed przeciwnika, ulamek sekundy zadecydowal o faulu :) - odkupil slaba postawe przy sturridge'u. Karny na Welbecku minimalnie do dyskusji, ale wydaje mi się, że po prostu chciał zrobić taki zwrót i zachaczyl o nogi - karny bez dwóch zdań (zakł. ze miał zamiar dojść do piłki - to on sam tylko wie).
» 5 lutego 2012, 20:23 #324
Evenement: Kolego, ale powiedz mi po co rozgrzebywać rany? Co było rok temu, to zostaw to w spokoju, kogo to w końcu obchodzi?
» 5 lutego 2012, 20:27 #323
HeadhunterCFC: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2012 23:00

Pierwszy karny ewidentny , brawo dla Evry , wykazał się doświadczeniem . Ale moim zdaniem drugiego karnego nie było , 90% sędziów w Anglii puściłoby dalej gre , no ale sędziował Webb ...

Nie wiem o co chodzi z wynikiem 2:1 na Stamford , karny tam był .
Sezon wcześniej przy 1:0 - Nie pamiętam czy to był Nani , Evra czy inny zawodnik United , ale w powietrzu wymierzył umyślnie partyzanta Drogbie , po którym to zawodnik Chelsea miał złamane żebro . Nikt nigdy nie wspomina , że tam należała się czerwona kartka .
» 5 lutego 2012, 22:59 #322
Arothq: TO był Jonny Evans, natomiast kartka byłą, żółta dla Drogby za symulowanie :D Do dziś mam beke z tego - oczywiście nie z tego, że Drogba tak dostał.... ale z tego jak sędzie to zinterpretował. Tak czy inaczej na korzyść CFC też było sporo decyzji, najbardziej pamiętny to chyba ten spalony 2-metrowy Drogby...
» 6 lutego 2012, 02:40 #321
Xetrin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2012 20:04

youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Fq1Y5Ai8Shs dla Tych co mowia ze De Gea jest slaby
» 5 lutego 2012, 20:00 #320
fsza: Świetny mecz, szybki, trzymający w napięciu do końca, bez zbędnego nudzenia podaniami, esencja United. Gratulacje dla Chelsea za dobrą grę, jeszcze większe - dla United, może i City ma lepszy skład i gra lepiej ale na to, czego dokonały Diałby nie będzie ich stać nigdy! Najlepszy jak do tej pory mecz w sezonie.
» 5 lutego 2012, 19:59 #319
FanMU18: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2012 20:01

Muszę przyznac , że takiego meczu jeszcze nie widziałem. Oglądałem dużo gran derbi, albo derby Włoch i żadne drużyny nie zrobiły takiego widowiska!
Oglądając takie mecze, aż serce rośnie , że jestem kibicem MU od 4 lat i zawszę będę zdania , że liga angielska jest najlepsza. Troszkę dzisaj Naniego brakowalo. A co do Younga może mu mecz wyszedł średnio ale wyjśc w takim mecz po dośc długiej przerwie to też jest trudna sprawa. Mieliśmy troszkę szczęścia, przez te karne się podnieśliśmy no i udało się, naprawdę świetna sprawa, może nie wydajemy dużo pieniędzy na transfery, ale ducha walki i serca za żadne pieniądze się nie kupi ; > mam nadzieję, że żaden kibic już nie zwątpi w United.
Glory Glory Man United
» 5 lutego 2012, 19:59 #318
Xeres: W końcu to BPL, PD i Seria A mogą się schować przy poziomie tutejszych spotkań, szkoda tylko, że w tak prestiżowej lidze sędziowie są niczym Ci z B klasy rozgrywek w Polsce..
» 5 lutego 2012, 20:02 #317
mateuszr20471: Wedlug mnie mecz Legia-Wisla jest o niebo lepszy niz to nadmuchane sztucznie Gran Derbi. Naprawde zycze Arsenalowi i Chelsea w LM jak najlepiej, nich, ktorys z tych klubow wyeliminuje te panienki, bo az sie nie chce sluchac tych jekow nad Hiszpanami.
» 5 lutego 2012, 20:06 #316
aris019: ja zawsze bylem wielkim i zagorzalym fanem davida de gea'i,tego chlopaka doslownie uwielbiam.Jezeli nie bedzie podstawowym bramkarzem do konca sezonu i na reszte lat to kogos chyba zastrzele.
Rooney swiety mecz widac bylo ze zyl tym meczem motor napedowy dzisiejszego spotkania.
evans-nie jego wina za bramka jak nie on to rafael by strzelil badz jakis niebieski co wbiegal.
swietna 1polowa w wykonaniu younga bardzo mi sie podobal czego nie moge powiedziec o valenci.
hmm..jedyne czego mi brakowalo to 4 bramki dla nas choc po 1 polowie mialem apetyt na pewne zwyciestwo ale po 5min drugiej polowy wierzylem w cud o remis..na szczescie to sa diabelki co graja do konca i bezstresowo:p
grali przystanie 3;0 jakby bylo 0;3 haha
glory glory United!!Man United!
» 5 lutego 2012, 19:58 #315
PrzemekGucio: Nie wiem dlaczego sie jaracie tym De Gea, jedna wyśmienita akcja i jaracie się ... Mnie on nie urzekł w tym meczu.
» 5 lutego 2012, 19:54 #314
buhert: Bo Ty jesteś d..pa nie kibic!

A jeśli już to na pewno nie kibic United!

1 interwencja(?) naliczyłbym minimum 2 na wagę bezcennego punktu :)
» 5 lutego 2012, 19:58 #313
karas2011: To zobacz jego interwencje z całej jesiennej rundy, wtedy zobaczysz czemu się jaramy. Drugi powód to taki, że mało który bramkarz wyciągnąłby takie okno. Wystarczy, hejterze?
» 5 lutego 2012, 19:58 #312
Xeres: Może temu, że TA JEDNA AKCJA uratowała 1pkt, a po za tym miał też kilka innych pewnych wyjść, szkoda tylko, że tak bardzo unika łapania piłek, bo jednak pomogłoby to uspokoić grę niejednokrotnie.
» 5 lutego 2012, 19:58 #311
Xeres: karas2011 - uspokój się i się nie spinaj, bo jak na razie Ty robisz z siebie hejtera. Kolega powyżej wyraził jedynie swoje zdanie i dezaprobatę co do umiejętności Davida.
» 5 lutego 2012, 19:59 #310
PrzemekGucio: Karas - brak mi na Ciebie słów.
» 5 lutego 2012, 20:03 #309
TillIDie: Ja wiem, że będziecie bronić Manchesteru, ale jednego karnego nie było...
Webb jest już skreślony w Chelsea. Co do meczu:
Nigdy nie widziałem lepszego spotkania! To co się działo to jest po prostu poezja. Wszyscy skazywali The Blues na porażkę, ale pokazali, że bez najważniejszych graczy są sobie w stanie poradzić.
Nie chcę wyzywać waszego klubu, zagraliście świetnie, niestety sędzia sknocił nam spotkanie.

Ogólnie Bitwa o Anglie wciąga tyłkiem te śmieszne Gran Derbi tak jak mówiłem.
Gratuluję gry do końca, pozdrawiam.
» 5 lutego 2012, 19:53 #308
00NANI00: Dzięki i wzajemnie :)
» 5 lutego 2012, 19:55 #307
roonneyyyyy: sknocil O_o hahah wy sie cieszcie ze Cahill nie wylecial slusznie z boiska bo wtedy bylyby tegie baty ;d
» 5 lutego 2012, 19:56 #306
Xeres: Zgadzam się, może nie tyle ten karny był decydujący jeśli chodzi o stan meczu na tamten okres czasu, ale podciął skrzydła The Blues i sprawił, że United zaczęło grać jakiś tam football.
» 5 lutego 2012, 19:57 #305
SaiyaJiN: no sory ale przed tymi dwoma karnym były jeszcze dwa NIE PODYKTOWANE 100procentowe więc ciesz się że nie przegraliście ;)
» 5 lutego 2012, 20:02 #304
mateuszr20471: Wedlug mnie obie strony moga byc zadowolone. My zdobylismy bardzo cenny punkt, i City ma przewage tylko 2 pkt, bedzie dobrze. Co do karnych to mozna sie klocic, moze i obiektywny nie jestem, jednak uwazam, ze faul zarowno w pierwszym jak i drugim przypadku byl, wiec i karny sie nalezal. W pierwszej polowie takze nalezal nam sie karny po faulu na Welbecku. Dlatego TillIDie i inni kibice Chelsea oraz fani United cieszcie sie, bo mecz byl fantastyczny.
» 5 lutego 2012, 20:02 #303
Xeres: Jeden, to nie był karny, a co najwyżej wolny z 16stki, a drugie zajście, to można się zastanawiać, ale na boisku nie było na to czasu.
» 5 lutego 2012, 20:03 #302
wazza89: TillDie powinniście grać 80 min w "10" i to jest niepodważalny FAKT ! także nie "skreślajcie" Webba
» 5 lutego 2012, 20:07 #301
zborek07: Podziekujecie mu ze nie graliscie porzez 80 minut w 10tke
» 5 lutego 2012, 20:12 #300
Evenement: @roonneyyyyy - Nie no w sumie to ty jesteś jasnowidzem, zapomniałem. Przecież Ty wiesz, że byłyby baty, no tak, hołd dla Ciebie mistrzu.
Niestety karny zaniżył pewność siebie w szeregach Chelsea, a z kolei United zdobyli bramkę kontaktową i byli "rozkręceni". Webb po części oszukał obydwa kluby. (I bardziej na korzyść United) :)
» 5 lutego 2012, 20:22 #299
buhert: Flying Save by De Gea!! :D
» 5 lutego 2012, 19:52 #298
kap: Ledwo,Ledwo i tyle. Ślizgamy się jak Wisła w polskiej lidze. To nie ten sam Manchester Co kiedyś, to nie ten sam Feguson.
» 5 lutego 2012, 19:51 #297
Xeres: Zgadzam się z kolegą, wiele osób twierdzi, że United jest na fali, ale w mojej ocenie i nie tylko w mojej, to zaczyna się robić wszystko na styk, faktem jest, że grają ładną piłkę, ale co im po tym? Mecz z Chelsea był w dużej mierze wygrany dzięki De Gei i Webb'owi. Wielka ekscytacja tym, że City znowu nam ucieka w tabeli, że Rooney jako napastnik gra wszędzie, tylko nie tam gdzie napastnik gra, że Scholes nie potrafi wyprowadzić żadnej szybkiej, dynamicznej akcji, a Welbeck nie może poradzić sobie z obroną CFC. Jeśli Rooney nadal będzie pełnił taką rolę, jaką pełni to długi nie pociągnie. Ale są też plusy, Carrick stał się liderem środka pola, a Valencia z Youngiem napędzają skrzydła pełną parą, tylko szkoda, że nie ma za bardzo kto zamykać. Potrzeba transferu na tego rozgrywającego i nie ma mowy, że sobie damy rade bez niego, nawet jak zdobędziemy teraz mistrza, to nie bd to do końca zasłużone, z racji, że City w dużej mierze się bardziej potyka, niż my błyszczymy.
» 5 lutego 2012, 19:56 #296
mlodociany: swietny mecz! przy 3-0 juz chcialem wylaczyc. trzeba niestety przyznac ze troche wypatrzony wynik. sedzia popychal nas w strone remisu :/
druga sprawa jes ttaka ze to tylko remis wiec city odjezdza nam na 2 pkt...
» 5 lutego 2012, 19:51 #295
Pauleta77: Jak można wyłączyć mecz Manchesteru?!! Od wczoraj im kibicujesz? Takie gonitwy to oni mają we krwi! A już najbardziej nie mogę z wychodzących kibiców Chelsea przy stanie 3:3
» 5 lutego 2012, 20:36 #294
iluminativ1: Ale bardzo podobna sytuacja była w poprzednim sezonie gdy Chelsea grało z MU i był karny dla waszej drużyny i Zhirkov też się tak podłożył
» 5 lutego 2012, 19:51 #293
FilipMUFC: "Karny z kapelusza" to to nie był.
» 5 lutego 2012, 19:52 #292
normalnyCFC: No i to rozumiem. Prawda zamiast się ludzie emocjonować wspaniałym meczem to wyklinają przeciwników i ich ,,głupotę". Remis 3:3 jest sprawiedliwym wynikiem równie dobrze Chelsea lub MU mogli wygrać. Webb zwalił 2 karnego, De Gea świetnie obronił zwycięski strzał. Oby więcej takich meczy i żeby w przyszłym sezonie ten mecz toczył się o 1 miejsce w lidze. Szkoda że u nas nie zagrał Terry Cole i Lampard ale w Angielskiej lidze kontuzje są normalną sprawą.
» 5 lutego 2012, 19:53 #291
tomManUnited: Fanie Chelsea ale dla Cb rzuty wolne nie są dyktowane z kapelusza??
Ostatnia akcja meczu za co ten rzut wolny??
Każdy smerf broni swojego terenu ale wkurza mnie twój komentarz. Na potwierdzenie moich słów przytoczę pewny mecz QPR 0:1 Chelsea w FA CUP . Pamiętasz??
Kto i z czego strzelił tam brameczkę po nie słusznym faulu. Głodnemu chleb na myśli fanie Chelsea.
» 5 lutego 2012, 19:56 #290
greenday96: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2012 19:58

super mecz
» 5 lutego 2012, 19:56 #289
zborek07: Mecz byl podobny do tego na old trafford z tym, ze wtedy chelsea grala amy strzelalismy.Dzis bylo na odwrot.Mysle, ze z przebiegu gry ten remis jest sprawiedliwym wynikiem,aczkolwiek drugi karny dla United to oczywisci e popis Howarda Webba oraz aktorstwo Wellbecka.Mowie to jako kibic United.Z drugiej strony powinniscie grac w dziesieciu juz od 9tej minuty.Faul Cahilla byl jeszcze bardziej klarowny niz druga jedenastka dla United.Juz nie bede mowil o sytuacji z Valencia.
» 5 lutego 2012, 20:09 #288
YezYezYo1993: Kapitalne spotkanie. Prawdziwa bitwa o Anglie! Nie przypuszczalem ze zamiast strzelac kolejne bramki bedziemy musieli je odrabiac. Chelsea bardzo mnie zaskoczyla lecz nie powinna oddac tego prowadzenia. Jednak United zawsze gra do konca i zawsze stara sie osiagnac jak najlepszy wynik. Chwala im za ten mecz bo znajdowali sie w strasznej sytuacji. Takie mecze swietnie sie oglada. Oby najwiecej takich emocjonujacych spotkan po stronie United. Brawo Diably!
» 5 lutego 2012, 19:45 #287
roonneyyyyy: Kibice chealsea chyba macie do tego inna swoja strone aby sie wyzalac czyz nie :),takze spadowa na wlasna strone hejtowac Webba ;d
» 5 lutego 2012, 19:44 #286
roonneyyyyy: A czy ja obrazam wasz klub czy cus idz sie wyzal na swoja stronke kibicu chealsea :d
» 5 lutego 2012, 20:02 #285
TraN: Brawo United! Jak Was nie kochać?! GGMU!
» 5 lutego 2012, 19:42 #284
Green: Valencia znów syndrom Abidala....
Wiedziałem ,że prędzej czy później to się stanie...szkoda ,że chciał się bawić w drzewo akurat w meczu z Chelsea.
Interwencja De Gei przy strzale Maty....sądzę ,że nawet Van Der Sar by tego nie wyciągnął.

Jest punkt na trudnym terenie, teraz na Old Trafford przyjeżdżają panowie z Liverpoolu, będzie cieżko.
» 5 lutego 2012, 19:42 #283
burza1916592: Bez przesady, ci z anfield tylko u siebie dobrze graja ;-D
» 5 lutego 2012, 19:44 #282
swiatlonh: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2012 19:44

Ja nie wiem po co Ci wszyscy kibice Chelsea przyłażą tu na nasze forum i piszą jakieś pierdoły. Nie wiem czy ktokolwiek wbija się stąd na forum CFC, ale jeśli tak, to pewnie jakieś głupie dzieciaki i po co sobie takimi głowę zawracać?

Wszyscy piszą, że karne a kapelusza itp. w obydwu przypadkach był kontakt z nogami rywala, więc był również faul, Ivanović nie trafił w piłkę, a Sturridge zahaczył Evrę, więc o co chodzi? Nikt jakoś z Was kibiców Chelsea nie wypowiada się na temat wślizgu Cahilla po którym powinien dostać czerwoną kartkę i byście wtedy 5:0 dostali, więc się cieszcie z 1 punktu. Jak dla mnie czas się może cofnąć do tego momentu i z chęcią obejrzałbym to spotkanie, gdy gramy praktycznie cały mecz z przewagą 1 zawodnika, bo tak powinno być.

Pisanie o tym, że nam sędziowie pomagają jest zajebiście śmieszne, sezon temu Luiza nie powinno być na boisku, gdy srtrzelał bramkę, karnego w tym spotkaniu również nie powinno być. 2 sezony temu w kluczowym dla losów mistrzostwa spotkaniu Drogba z 2-metrowego spalonego strzela nam bramkę i jest spoko. Zamknijcie więc mordy i zostawcie teorie spiskowe dla siebie.
» 5 lutego 2012, 19:41 #281
spOntan: kompleksy kolego, kompleksy oraz najłatwiej wyładować swoje negatywne emocje w internecie, gdzie jesteś anonimowy, a zważywszy na to, że 90% osób którzy tu przychodzą z innych klubów i piszą komentarze to dzieci więc.. :)
» 5 lutego 2012, 19:44 #280
damianz5: mecz 1 klasa dawno nie widzialem takiego widowiska z przebiegu tego spotkania chyba zasluzony remis poniewaz mimo tych kontrowersyjnych karnych (roznie mozna te sytuacje oceniac i na pewno kibice Chelsea beda pisac ze z kapelusza) to United mialo przewage .
Aby odeprzec ataki niektorych osob na
Webba mozna napisac o sytuacji w ktorej Wellbeck byl faulowany i ktora podchodzila pod czerwien
ale ten sedzia chyba lubi mimo wszystko Manchester bo jakos zawsze cos gwizdnie dla nas :D
» 5 lutego 2012, 19:40 #279
Sedan: Kibice Chelsea - idźcie wylewać swoje żale na strony Chelsea. Zremisowaliście, bo tak jak napisałem: możecie sobie kupić 10 zawodników po 50 milionów, ale mentalności i serca do gry nie kupicie NIGDY. Poza tym, jeżeli macie żal do Torresa o niewykorzystane sytuacje, to słyszałem, że Rasiak nie gra za dużo w Jagiellonii, to możecie śmiało spróbować go ściągnąć za te 50 baniek.
Pozdrawiam.
» 5 lutego 2012, 19:39 #278
swiezu: Wreszcie zobaczyłem bramkarza na dobrym poziomie,i szkoda tylko że Scholes wszedł tak późno,sorry ale ASHLEY to nie z ta formą na the blues,,wiadomo kontuzja i brak rytmu meczowego robią swoje!
Ogólnie jestem zadowolony,walczymy jak kiedyś do końca,Groszek łapie formę i tylko Pogby mi zabrakło w końcówce!!
» 5 lutego 2012, 19:36 #277
oscarinho: Pokazaliśmy dzisiaj charakter!
» 5 lutego 2012, 19:35 #276
designer: co za bzdura. Kiedys Webb przyznal ze kibicuje Man Utd. wiec to ze byl dzis za Chelsea to mysla tylko tak, ktorzy nie wiedza w czym rzecz.
» 5 lutego 2012, 19:40 #275
oscarinho: Straciliśmy 2 bramki w 6 minut 2 połowy, przed nami było 3:0 i prawie 40 minut gry, mogliśmy siąść i płakać, klepać piłke na naszej połowie żeby Chelsea nie dołożyła więcej, ale chłopaki poszli do przodu. Webb... Webb jak Webb musiał się pokazać, dzisiaj jego sędziowanie było fatalne w obie strony
» 5 lutego 2012, 19:54 #274
orzeszko20: Szkoda ze ta lista po prawej stronie znowu wydluzyla sie do 11 nazwisk
» 5 lutego 2012, 19:33 #273
tojapl: Alez to bylo widowisko! Rooney i De Gea grali fenomenalnie, zwlaszcza w 2 polowie!!
Brawo, Glory, Glory!!
» 5 lutego 2012, 19:36 #272
blejd7: Tak nie wywalił Cahilla za ewidentny faul przed polem karnym na wychodzącym na wolną pozycję Wellbecku. Drugi karny nieco naciągany ale dzięki temu zajściu z początku meczu United nie potrzebowałoby żadnego karnego by wygrać. Zawsze sędziowie pomagają Chelsea n Stamford Bridge i dziś sędzia też pomógł gospodarzom a decyzja o karnym na Wellbecku wyrównała błędy
» 5 lutego 2012, 19:39 #271
hubdus: piękne emocje... come back po prostu miodzio...

brawo Roo, Chicha i De Gea (zdemotywował mnie)
» 5 lutego 2012, 19:32 #270
arctic: zdemotywował Cię?
» 5 lutego 2012, 19:36 #269
krzysiek8: Dobrze że odrobiliśmy straty brawo ! :)
» 5 lutego 2012, 19:32 #268
karl1: Wspaniały mecz, wielkie emocje, i nerwy, niesamowity powrót United ;))
Glory Glory Man United !
» 5 lutego 2012, 19:31 #267
1878MU: youtube.com/watch?v=R-UuzeKxXrI

mozna to oglądać i oglądać ;D
» 5 lutego 2012, 19:31 #266
tomManUnited: Jestem kibicem United od 7 lat i jestem bardzo dumny z tego meczu ;]
Diabły pokazali że potrafią grac do końca
De Gea Parada życia
» 5 lutego 2012, 19:30 #265
1878MU: jeszcze nie raz zobaczysz De Gea jak będzie wyciagać takie piłki ;p
» 5 lutego 2012, 19:33 #264
blejd7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2012 19:41

De Gea świetnie obronił. Oby dodało mu to pewności siebie
» 5 lutego 2012, 19:40 #263
RamirezMUFC: Za tydzień Liverpool nie będzie wiedział jak się nazywa, a City przegrywa z AV i mamy lidera. :)
» 5 lutego 2012, 19:29 #262
dracko21: De Gea dobry mecz, kilka dobrych interwencji, ale w powietrzu nie jest pewny, lecz jestem pewien że będzie lepiej. Evra dobry mecz poza tym że dał się ograć Sturiddge'owi. Evans bardzo słaby, nie potrafie sobie przypomnieć jakiejś dobrej interwencji w jego wykonaniu i odnoszę wrażenie że Evans nie nadaję się do meczów z silnymi rywalami gdzie trzeba być w pełni skoncentrowanym. Rooney dzisiaj najbardziej pracowity i moim zdaniem bohater meczu, pociągnął cały zespół do przodu. Dobry Rafael i Giggs.
» 5 lutego 2012, 19:29 #261
GachuDevil: Kocham ten klub za to że nigdy się nie poddaje, za to że szarga moimi nerwami !! Po tym poznaje się MISTRZÓW - nigdy się nie poddają !!
» 5 lutego 2012, 19:29 #260
GGManUtd: Jestem dumny będąc kibicem tego klubu, United rule, sciągne ten mecz i pokaże moim dzieciom, Glory Glory ManUnited
» 5 lutego 2012, 19:28 #259
Marcel1106: Super mecz ,szkoda że straciliśmy 2 bramki zaraz po rozpoczęciu 2 połowy , ale brak mi słów to co zrobił De Gea wyciągnął idealne okienko po strzale Juan Maty on do tego nie widział tego strzału bo murek mu trochę zasłaniał ;d
Glory Glory Man Utd .!
» 5 lutego 2012, 19:28 #258
miko9988: Brawo United! Brawo De Gea ! Co to był za mecz! Ależ emocje.I teraz niech ktoś coś zarzuci De Gei to wyśmieje.Nasz bramkarz pokazał swoją klase mimo iż wyciągał piłkę z siatki aż trzy razy.Brawo dla Rooneya za zimną krew przy wykonywaniu rzutów karnych.Świetny mecz całej drużyny.Świetne wejścia Evry.I niepewny Evans,za którego chętnie widziałbym już zdrowego Vidicia.Brawa równierz dla kibiców za doping dla United! GLORY GLORY MAN UNITED.
» 5 lutego 2012, 19:28 #257
Martin: Chciałbym coś sensownego napisać, ale nie potrafię. Łzy cisną się do oczu z dumy.. Kocham ten klub, kocham futbol.. Dla mnie, jako fana United dzisiejszy mecz zakończył się zwycięstwem :)
» 5 lutego 2012, 19:27 #256
Pauleta77: Amen
Dzisiaj wygraliśmy!
» 5 lutego 2012, 20:23 #255
buhert: Glory Glory Man United!!Glory Glory Man United!!
United!! United!!
Flying Save by De Gea!!
» 5 lutego 2012, 19:27 #254
peter48: W tym meczu najbardziej podobał mi się Rooney, który napędzał większość naszych akcji i oddał kilka naprawdę groźnych strzałów. Zastąpił wyłączonego Valencię na stanowisku motoru napędowego drużyny.

Bardzo dobrze zagrali Rafael, Giggs i Welbeck. Na plus ja bym, ocenił też Evrę i Carricka. Natomiast Young był niewidoczny, Ferdinand niezbyt pewny, jednak największym zagrożeniem dla naszej bramki jest... Evans.

Johnny jest niesamowicie sympatycznym chłopakiem, w dodatku wychowankiem, ale nie pamiętam meczu w którym nie zrobiłby jakiegoś głupiego błędu, i w tym meczu nie chodzi tylko o tego samobója bo błędów było więcej, jak np. wtedy co się zagapił i Torres powinien strzelić gola. Ogólnie jednak mecz super, i nasza gra też myślę że na plus :)
» 5 lutego 2012, 19:26 #253
bondar: I tutaj sie zgodze.Jak wiekszosc tutaj ogladam praktycznie kazdy mecz Diabelkow i naprawde gra Evansa budzi duzo zastrzezen.Niestety jest plaga kontuzji i Sir nie ma zbyt duzego wyboru.
» 5 lutego 2012, 19:31 #252
miko9988: Racja jeśli chodzi o Younga. Lubie jego styl gry i w ogóle mi się podoba.Ale w dzisiejszym meczu w ogóle go nie widziałem.
» 5 lutego 2012, 19:31 #251
xChelseax: Jestem ciekaw jakbyś był w odwrotnej sytuacji. U was jest jeszcze więcej użytkowników i nie wyobrażam sobie waszych reakcji bo tak dawno nie byliście potraktowani. 2 karny jak najbardziej NIE słuszny. Z 1 się zgodzę w 100%. Drugi całkowicie obniżył cenę meczu według sprawiedliwości. No cóż widać też nie umiesz postawić się w roli drugiej osoby.
» 5 lutego 2012, 19:32 #250
roonneyyyyy: Taaa kibicu chealsea zauwaz tylko ze Cahil powinien wyleciec juz w 1 polowie takze ten karny zrekompensowal to troche ;P
» 5 lutego 2012, 19:42 #249
erni93: Chłopie a mecz np: MU vs Newcastle?( ten co było 1:1) Gdyby arbiter nie podyktował karnego dla Srok prawdopodobnie bylibyśmy teraz liderem.Jest wiele przykładów,ale ten zostałmi w pamięci najbardzeiej,czysty wślizg Rio,symulka Demby Ba ,karny i 1:1.
» 5 lutego 2012, 21:13 #248
przemekk28: Szkoda, że zawsze jak mamy szansę się zrównać lub być wyżej w tabeli niż w City to remisujemy albo przegrywamy. No ale powrót był niesamowity. Roo jak chce być królem strzelców to niech goni Robina, choć to będzie trudne. De Gea te ostatnio interwencje świetne, a gole nie jego wina, tylko błędy obrony. Powinien grać w następnym meczu. Niesamowity mecz, a miny kibiców Chelsea bezcenne :D
» 5 lutego 2012, 19:25 #247
OnlyRedDevils: Powie mi ktoś czy Luis Suarez zagra za tydzień na Old Trafford? Bo nie wiem czy już było te 8 meczów czy nie.
» 5 lutego 2012, 19:25 #246
RamirezMUFC: Zagra, zagra... i przegra.
» 5 lutego 2012, 19:26 #245
bastek2812: Gdy Chelsea strzeliła trzecią bramkę nie chciało mi się już oglądać ale oglądałem dalej i to nie był zły wybór. Kapitalny powrót ! De Gea nareszcie pokazał że jest wart tego klubu i tych pieniędzy. Roo super mecz grał jak i w środku tak i w ataku.Szkoda że Valencie na boku wyciszał Bosingwa który niestety dobrze zatrzymywał go. Za takie mecze i taką determinację kocham ten klub dawno nie widziałem takiego meczu ! Teraz tylko dogonić City i bez żadnych wpadek do końca !

GGMU
» 5 lutego 2012, 19:24 #244
burza1916592: United zawsze gra do końca, a Chelsea jest wg mnie drużyną nic nie wartą - klasowe zespoły wygrywając 3:0 u siebie, nie powinny zremisować ;) Ale tylko to może nas cieszyć :)
» 5 lutego 2012, 19:26 #243
normalnyCFC: Od razu żeby nie zostać zjechanym napisze coś miłego - brawa dla MU za walkę nie każdą drużynę byłby na to stać. Widowisko było wspaniałe, końcówka dramat. Patrząc na grę obydwu drużyn remis jest najbardziej sprawiedliwym ze wszystkich możliwych wyników. Oczywiście mi jako kibicowi CFC łzy napływają do oczu po karnym z pupy ale to już inna sprawa. Brawo dla De Gei, świetna interwencja. Myślę że obydwie drużyny powinny być zadowolone, przed meczem remis bym brał w ciemno. No i jakby na to nie patrzeć... United ciągle bez zwycięstwa na SB :)
» 5 lutego 2012, 19:24 #242
roonneyyyyy: Taaa tylko ze w 1 polowie za to Cahil powinien dostac red card i powinien byc karny dla United,a gdybyscie grali w 10 wtedy to juz bysmy spokojnie ten mecz wygrali :P
» 5 lutego 2012, 19:26 #241
RedUnitedfan: "Cahil powinien dostac red card " jaki inglisz hehe
» 5 lutego 2012, 19:27 #240
kubaproq: Cahil faulował przed polem karnym...
» 5 lutego 2012, 19:29 #239
normalnyCFC: Dlatego mówię remis najlepiej odzwierciedla grę obydwu drużyn :) Bez hejtu pliss
» 5 lutego 2012, 19:29 #238
oscarinho: Inglisz is izi, inglisz is kul :D
» 5 lutego 2012, 19:30 #237
roonneyyyyy: redunitedfan trza sobie ulatwiac zycie :D
» 5 lutego 2012, 19:31 #236
RedUnitedfan: normalny to prawda ;)
» 5 lutego 2012, 19:31 #235
normalnyCFC: 1)Faul z tego co widziałem był przed polem karnym.
2) Torres zdrewnił fakt, ale na jego obronę chociaż można powiedzieć że ładną asystę miał.
3) Dlaczego ktoś mnie nazwał Barcelończykiem LoL xD
» 5 lutego 2012, 19:38 #234
UnitedForEver: Spokojnie przez normalnych kibiców na pewno nie zostaniesz zjechany. Świetny mecz obu drużyn, to jest właśnie wizytówka Premier League, właśnie takie mecze i niestety to co może odstraszać od Angielskiej ligi pan Howard Webb [...]

Macie ten sam problem co my w zeszłym sezonie po objęciu prowadzenia odwracacie się do obrony i liczycie na cudem dotrwanie do końcowego gwizdka jestem pewien, ze jakbyście się nie cofnęli do defensywy wygralibyście to spotkanie.W moich oczach je wygraliście, bo tego drugiego karnego widział tylko pan Webb.

Co do karnych to nie wątpliwie pierwszy był ewidentny na Evrze tutaj nie ma co dyskutować, ale faul na Danny'm gdzie ? Ivanovic cofnął nogę, a Wellbeck wykazał się prawdziwym sprytem "diabla" i to ON się wbił w jego nogę.Zeby nie było, ze Webb sędziował dla United Cahill powinien zakończyć odział po 10 minutach tego meczu.Jak dla mnie ten sędzia nie powinien sędziować mecze United jak i Chelsea, ba powinien zostać odsunięty na jakiś czas ! on niszczy piękno sportu ! sędzia powinien interweniować wtedy kiedy musi, a nie kiedy chce tak samo było w meczu Everton vs Sunderland (gdzie tam był karny ?).

Podsumowując: Mecz jak na PL przystało. Świetne zawody De Gea, Rafael, Carrick'a a przede wszystkim Valenci.Brawo dla obu drużyn.
» 5 lutego 2012, 19:46 #233
grobla95: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2012 19:30

ja dla mnie drugiego karnego na Welbecku nie było ale był na początku, wiec sie wyrównuje !
» 5 lutego 2012, 19:29 #232
Szaman0: jak nie umie sie powstrzymać naszego ataku tylko faulowac w polu karnym .. to to tez inna sprawa . jak torres był na 10metrze to co za problem go skosić ??
a no żaden ..
» 5 lutego 2012, 19:30 #231
erni93: Co barcelończyku,boli cię 7 pkt straty do Realu?? I chyba nie dla Realu,tylko dla Barsy.Pozatym oglądnij cały mecz,zobacz faul Cahilla na początku, itd. Karne sprawiedliwe,to ,że Evra jest cwany(w dobrym znaczeniu,nie jak Busqets czy Mascherano którzy symulują) on poprostu się zastawił. Drugi karny też prawidłowy,tylko kibice chelsea uważają inaczej.
» 5 lutego 2012, 19:30 #230
mario93: Jak ktoś mi powie, że mecze to strata czasu, to puszczę mu dzisiejszy mecz.
» 5 lutego 2012, 19:23 #229
bartekMCU: HAHHA własnie.Dzisiaj komentator po meczu powiedział "dla takich meczy się żyje".....
» 5 lutego 2012, 19:25 #228
Klimaa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2012 19:24

Strata punktów do City jest nieważna. Jestem dumny z chłopaków że odrobili straty na tak trudnym terenie z tak trudnym przeciwnikiem.
» 5 lutego 2012, 19:23 #227
unitedmylove: De Gea-Szacun wielki pokazaliśmy ze wiara czyni cuda... jescze tylko LFC i Tottenham i jest szansa na mistrza, a tak poza tymi wydarzeniami to maniacomLFC: powiem tak z grzeczności idź spamuj na strone LFC bo tutaj nie znajdziesz przyjaciół- my wam nie zaglądamy na strone więc wy........j
» 5 lutego 2012, 19:23 #226
damianz5: Lol Wellbeck przed Chicharito i Rooneyem w rankingu na najlepszego pilkarza meczu rozumiem ze zagral dobre spotkanie ale nie przesadzajmy wejscie zmiennikow odmienilo mecz i parady Davida i calkiem dobry wystep Rooneya
» 5 lutego 2012, 19:21 #225
KibolManUtd: MOTM - David 'number one' De Gea !! Nie pojmuje, jak można głosować na kogokolwiek innego...
» 5 lutego 2012, 19:23 #224
Martin: Już widzę Kuszczaka broniącego ten rzut wolny :)
» 5 lutego 2012, 19:25 #223
Altair: Hernandez poza golem nic tak na prawdę nie pokazał w stosunku do Welbecka, który jest kompletnym napastnikiem. Oczywiście gorszy technicznie od Berbatova, ale podoba mi się jego przegląd pola i potrafi ładnie jak na napadziora rozprowadzić piłkę. Javier bazuje na instynkcie i w pozostałych elementach gry po prostu odstaje od pozostałych zawodników z ataku. Groszek się przydaje gdy trzeba rozpaczliwie gonić wyniku albo szukać zwycięskiego gola i atakuje się wtedy całym zespołem, a ten może szukać swojej szansy w 16, ale gdy gra się atak pozycyjny to jest w ogóle nieprzydatny.

Rooney'owi też te 2 gole z karnych "lekko" przyćmiły kolejny słaby występ, bo od najlepiej opłacanego zawodnika oczekuje się gry na wyższym poziomie niż "Carrickowy", który notabene rozegrał przyzwoite spotkanie. Ciągle upieram się, że najważniejszy letni zakup to defensywny pomocnik z jajami, ale jak na razie Michael w miarę wywiązuje się ze swoich obowiązków przecinacza podań.

Evans zaliczył kilka wpadek, ale też popisał się nie raz udaną interwencją. Został niefortunnie nabity piłką przez Sturridge'a podobnie jak w drugiej części spotkania Rio. Najsłabszy zawodnik z podstawowej 11, chociaż Young czy wspomniany wyżej "Runi" też się nie popisali.
» 5 lutego 2012, 19:39 #222
damianz5: Wiesz ja pisze o tym konkretnie meczu w ktorym jesli sie wchodzi z lawki i ma za zadanie strzelic gola i sie go strzela to czego chciec wiecej od Groszka .
Moze i Wellbeck ma te cechy co wymieniles ale w tym meczu byli od niego lepsi mozna zalowac tylko zeScholes nie zagral od poczatku bo jednak brakowalo wzmocnienia w srodku pomocy aby ta czesc boiska zdominowac .
Nie ma co kupowac jak narazie na sile kogos do srodka jak mamy Pogbe i Cleverleya ktorzy moga nas zaskoczyc i dorosnac do gry o najwyzsze cele zanim sie spostrzezemy
» 5 lutego 2012, 19:49 #221
Olofarmazon: Jako kibic Chelsea chciałbym pogratulowac walki do końca i remisu, chociaz faktycznie 1 karny to z kapelusza :). Nie może tak byc, że sędziowie ( i nie mowie tu tylko o PL ) mają tak duży wpływ na końcowy rezultat...
Mimo wszystko gratulacje :)
» 5 lutego 2012, 19:21 #220
LuKu344: a czego Ty sie po Webbie spodziewales? zawsze sedziowal dla MU, wystarczy sobie przypomniec mecz z Liverpoolem np czy tez inne.
» 5 lutego 2012, 19:24 #219
iluminativ1: Takie karne zdarzają się wszędzie mogę ci nawet przypomnieć mecz naszych drużyn z ubiegłego sezonu i karny na Zhirkovie to była bardzo podobna sytuacja
» 5 lutego 2012, 19:25 #218
lukamen999: Wzajemne gratulacje , takich kibiców powinno się podziwiać a nie jak jeden od was co przyszedł i dymać do nas zaczoł ;) Pozdrawiam.
» 5 lutego 2012, 19:33 #217
Zyvold: 1 karny ewidentny drugi już mniej ale wielu by gwizdnęło. Gdyby Welbeckowi ktoś nie przeszkadzał nieprzepisowo to by dobiegł do tej piłki.
» 5 lutego 2012, 20:04 #216
Pauleta77: gratulacje dla Olofarmazona - niewiele jest jeszcze takich kibiców
» 5 lutego 2012, 20:19 #215
Satler4: Świetny mecz ! W ostatnich minutach ledwo wytrzymywałem. W końcu Groszek strzela :P
» 5 lutego 2012, 19:21 #214
Sorata: Ależ mecz, ALEŻ MECZ!! Żadne Gran Derbi, Żadne włoskie derby, ŻADNE INNE DERBY! TYLKO BITWA O ANGLIĘ. Mecze MU - Chelsea to jest gwarantowany thriller, zawsze obie drużyny usposobione niesamowicie ofensywnie, zawsze mnóstwo geniuszu, i zawsze mnóstwo emocji. PO PROSTU MECZ, który powinno się pokazywać młodym ludziom, żeby im pokazać co oznacza wspaniałe widowisko. Do tego genialny comeback SAFa. Można go momentami krytykować za niektóre decyzje, ale pokazuje on, że jest jedynym w swoim rodzaju trenerem, który potrafi decyzją wpuszczenia jednego piłkarza zmienić mecz i zremisować! Jest po prostu geniuszem, i moment w którym on odejdzie z MU, będzie momentem, w którym świat piłki nożnej zmieni się nie do poznania.

WE TRUST IN FERGUSON!
» 5 lutego 2012, 19:21 #213
grobla95: Wie ktoś gdzie moge pobrać mecz ?
Albo sama interwencje De Gei ?
W sumie fajnie by było gdyby ktoś zrobił z niej gifa.
» 5 lutego 2012, 19:20 #212
RedDevilFan79: Ja dzisiaj mialem prawie zawal przy 3:0...ale pozniej byla eksplozja emocji!!
Brawo United za gre do konca to byl ciezki mecz i daliscie rade,zawsze wieze w diably jestescie najlepsi...
De Gea interwencja sezonu,przeciez to powinien byc gol...brawo Roo i caly skald!!
...dumny po zwyciestwie,wierny po porazce...
» 5 lutego 2012, 19:20 #211
bartekMCU: Shity by już leżało i by nie próbowało atakować.Manncini wpuscił by trzech obrońców jeszcze żeby nie przewalic a my sie podnieślismy i wyrównaliśmy.Brawo MAN UTD i duże brawa dla Ge Gei!!
» 5 lutego 2012, 19:20 #210
grobla95: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2012 19:23

no pokazało jak leżało w meczu z nami w FA cup kiedy City grajac w dziesiatke po pierwszj polowie która wygraliśmy 0:3 mało nie zremisowalo...
» 5 lutego 2012, 19:22 #209
bartekMCU: Nie pomyślałem o tym sorry
» 6 lutego 2012, 23:12 #208
PaToManU: Taki mecz jest na psychike ! nie wazne już że nie wygraliśmy ! Krótka ocena to :
De Gea - moim zdnaiem nie zrobił błędu przy 1 golu mógł nas uratować ale to nie był jego błąd ,a późniejsze dwie obrony fenomelane !
Evra i Evans najsłabiej i do tego bramka samobójcza oby dwóch wina
Ferdinand i Rafel świetnie ! tylko 3 bramkę zawalił Rio ! jak można było tak łatwo dać strzelić Luizowi ?
Valencia- świetny występ tylko szybko sie załamuje ,dobrze że wtedy inni pociągli gre.
Ogólnie duż oszczęścia Chelsea nasza dobra gra ! Chelsea nie zasłużyła na remis i 3 bramki !
» 5 lutego 2012, 19:19 #207
Bartolek05: PaToManU
Jeżeli lepiej się przyjrzysz, to Luiz powinien być pilnowany przez Evrę, a Ferdinand ruszył, jak zobaczył, że Evra się nie rusza jak tamten wybiegał. Próbował tylko ratować sytuację. Evra zawalił przy dwóch bramkach, niestety. Mam nadzieję, że w następnym meczu będzie lepiej.
Poza tym co ten człowiek-dredy wyprawiał... W naszym polu karnym odpychał bezczelnie Rooney'a, a ten szczupak jak któryś u nas zrobił to kto mu pomagał? Nie wiem jak można mówić, że Webb sędziował dla nas, skoro ten człowiek powinien 3 żółte kartki obejrzeć, jak nie 2 czerwone. Jeszcze to chamskie wymuszanie? Paranoja normalnie.
» 5 lutego 2012, 19:31 #206
auro: Wy myślicie ze VDS był jednym z najlepszych bramkarzy to De Gea też musi być... Tylko że miedzy VDS a De Gea jest ponad 20 lat gry to jest doświadczenie. Myślicie że VDS nie robił błędów? mylicie się on je robił ,tylko że on nadrabiał to własnie DOŚWIADCZENIEM a tego De Gea nie ma..
GLORY GLORY MAN UNITED!!
» 5 lutego 2012, 19:19 #205
orzeszko20: Szkoda ze De Gea ma takie wahania formy. Jakby gral jak dzisiaj to bysmy stracili 5 bramek do konca sezonu, jezeli obrona by sie spisywala tez dobrze
» 5 lutego 2012, 19:18 #204
ManUtd1993: To nie są wahania formy. On jest chudy i nie ma warunków. Niech weźmie przykład z Ronaldo i niech przybierze taki kształt to zacznie ogarniać w polu karnym.
Refleks to On ma i już to pokazał. Dać mu czas i regularną grę choćby miał puszczać babole.
» 5 lutego 2012, 19:20 #203
Mike91: Panowie co do De Gei to spokojnie.Ma czas.Moim zdaniem powinien trafić do nas w Styczniu 2011 i pół roku obserwować VDS i poczuć grę w Anglii po potencjał ewidentnie posiada.Jeśli już nie chcieliśmy go sprowadzać zimą to ostatnio zastanawiałem się jak by to wyglądało gdyby oprócz tylko Davida sprowadzić latem również Fridela skoro już SAF wiedział ,że z Tomka nic nie będzie i potraktować obecny sezon dla Davida jako naukę PL. Jednak nie ma co już płakać nad rozlanym mlekiem.
» 5 lutego 2012, 19:17 #202
ferdek: Najlepszy mecz MU w tym sezonie .
» 5 lutego 2012, 19:17 #201
ManUtd1993: Widać , że oglądasz tylko mecze z wielkiej 4.
» 5 lutego 2012, 19:18 #200
bartekMCU: Najlepszy z Arsenalem byl :D
» 6 lutego 2012, 23:18 #199
pamp: Niby remis z Chelsea a jednak cieszy:) De Gea... co moge napisać?Po prostu świetnie!Jeszcze z 3,4 mecze takie i tylko ty ;D hmm.. Ji-sung Park on wszedł zamiast pogby ? Rozumiem doświadczenie, ale Pogba ma chyba więcej energii niż Koreańczyk. Evans bardzo dobry mecz jak i Rafael. Cały czas nie moge uwierzyć, że Pogba nie zagrał, ale cóż nic nie moge zrobić ;P Mam nadzieję, że Pogba dostanie szanse (przynajmniej z ławki) w meczu z łatwiejszym przeciwnikiem.
» 5 lutego 2012, 19:16 #198
KibolManUtd: Pogba na taki mecz !? On był pewnie zbyt zestresowany, by siedzieć normalnie na ławce... Ale Park też nic nie pokazał, z Welbeckiem moglibyśmy nawet wygrać...
» 5 lutego 2012, 19:18 #197
pamp: Welbeck grał, więc czemu nie wygraliśmy ? :D
» 5 lutego 2012, 19:20 #196
ManUtd1993: W ostatnim wmeczu pokazał , że presja mu nie przeszkadza.:)
» 5 lutego 2012, 19:23 #195
Pauleta77: co to za presja gdy się prowadzi 2:0 z nic nie grającym Stoke?
» 5 lutego 2012, 20:16 #194
T7MU: I o tym właśnie piszę już od września... ! TEGO NAM WŁAŚNIE BRAKOWAŁO !! TO JEST PRAWDZIWE UNITED! Jak za dawnych lat (np 98'99'...)!! walka do końca, celne długie podania, odbiory! Takie mecze wpisują się w historię PL i klubu! i mimo straty 2 punktów, taki remis cieszy, daje satysfakcję i napawa dumą z bycia kibicem UNITED.
oby tak dalej.

WE"LL NEVER DIE 'COUSE WE ARE UNITED !!
» 5 lutego 2012, 19:16 #193
KibolManUtd: Niestety muszę się zgodzić z krytykami - dwa karne z kapelusza, zupełnie jak w meczu Austria - Polska 1-1 na euro 08... Zagraliśmy, a szczególnie Evans, tragicznie w obronie, nie zasłużyliśmy na remis...

Pierwszego karnego absolutnie nie było, przy drugim było przewinienie, ale Welbecka, każdy sędzia dałby mu żółtą kartkę za próby nurkowania...

Ciekawe że sędzia Webb, nie pierwszy, nie drugi ani nawet nie trzeci raz sędziuje na korzyść MU, on musi być takim samym kibolem jak ja... Na pewno wytłumaczy się z tych karnych - najlepszy sędzia świata... On się nie myli, on ustawia mecze, wedle swojego 'widzi mi się', istny geniusz, super że nam pomaga...

De Gea zagrał fenomenalnie, myślę że zamknął usta wszystkim grubym, pryszczatym i pozbawionym własnego życia dzieciakom, którzy namiętnie go tutaj hejtują... Brawo David !

Ten punkt, wywalczony w arcy ciężkim boju, może mieć kluczowe znaczenie w kwestii mistrzostwa...
» 5 lutego 2012, 19:16 #192
RamirezMUFC: Z Evansem nie przesadzaj. Zagrał przyzwoicie moim zdaniem, bo niby gdzie i kiedy zawinił w tym meczu?
» 5 lutego 2012, 19:18 #191