Diabły na wypożyczeniach: Gol Cofiego

» 31 stycznia 2012, 14:43 - Autor: Biafra - źródło: manutd.com
Miniony weekend nie był zbyt udany dla przebywających na wypożyczeniach piłkarzy Manchesteru United, gdyż aż czterech z pięciu doznało porażki w swoich tymczasowych klubach.
» Napastnik udanie rozpoczął swoją przygodę z belgijskim klubem
John Cofie zdobył swoją pierwszą bramkę dla Royalu Antwerpii, w swoim trzecim meczu dla belgijskiej drużyny. Napastnik United zaliczył trafienie w zremisowanym 1:1 spotkaniu z F.C.V. Dender E.H.

Federico Macheda pojawił się przerwie pojedynku Queens Park Rangers z Chelsea, jednak nie był w stanie wpłynąć na losy spotkania, które ostatecznie jego ekipa przegrała 0:1 i odpadła z Pucharu Anglii.

Josh King oraz Robbie Brady również pożegnali się z elitarnymi rozgrywkami, bowiem ich Hull City dość niespodziewanie przegrało na własnym stadionie z Crewley Town (0:1).

Był to pierwszy mecz Kinga w nowej drużynie, jednak pomimo dobrej postawy został zmieniony w 65 minucie, z kolei Brady mógł wpisać się na listę strzelców w pierwszej połowie, lecz jego strzał nieznacznie minął światło bramki. Irlandczyk opuścił plan gry w przerwie spotkania.

Ryan Tunnicliffe pojawił się na murawie w 62 minucie pojedynku Peterborough,jednak nie zdoałał uchronić swojej drużyny od porażki 0:3 z Portsmouth.