Nani: Kibice będą z nas dumni

» 7 sierpnia 2011, 18:24 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Nani był bardzo zadowolony z niezłomnego charakteru, który pokazali piłkarze Manchesteru United w spotkaniu przeciwko Manchesterowi City o Tarczę Wspólnoty. Czerwone Diabły pokonały na Wembley lokalnego rywala 3:2, choć do przerwy przegrywały 0:2.
» Nani w niedzielę zdobył na Wembley dwie bramki
– Taki właśnie jest Manchester United. Zawsze wierzymy w pozytywny wynik do samego końca. Wszyscy piłkarze wiedzieli, że możemy zdobyć bramki – przyznał Nani w rozmowie z telewizją Sky Sports 1.

– Menadżer powiedział nam w przerwie, że musimy jedynie zdobyć pierwszą bramkę, a później będzie się nam grać łatwiej. Tak właśnie było.

– Miło jest zagrać przeciwko Manchesterowi City i odnieść takie zwycięstwo. Nasi kibice będą na pewno z nas dumni. Możemy cieszyć się tym pięknym dniem.

Manchester United zdobywa Tarczę Wspólnoty!
Rooney: Dominowaliśmy przez cały mecz

Komentarze (19)

FanaticMU: Manchester United zawsze gra do końca ;D kolejny na to dowód był wczoraj :)
» 8 sierpnia 2011, 17:37 #18
SCHOLES: Brawo!
» 7 sierpnia 2011, 21:09 #17
Jaccc: Nani rozwija się w szybkim tempie :)
» 7 sierpnia 2011, 20:38 #16
konradzaw: I za to kocham tą ligę, a przede wszystkim United, za walkę do samego końca. Po takich meczach jak ten dzisiejszy jestem dumny z tego, że jestem kibicem United. Nani jest fantastycznym piłkarzem i pewnie Sir Alex pluje sobie teraz w brodę, że nie wpuścił go od pierwszych minut w finale LM.
» 7 sierpnia 2011, 19:46 #15
AgEnT: Brawo Nani tego oczekujemy aż do końca sezonu !
» 7 sierpnia 2011, 18:56 #14
Olo: Super, naprawdę super Nani. Nawet ja to przyznaję :P
» 7 sierpnia 2011, 18:55 #13
piaskun223: Dzięki łaskawco
» 7 sierpnia 2011, 22:46 #12
gitkolo: Nani pytany o zwycięską bramkę odparł: – Chciałem podciąć piłkę nad bramkarzem, ale ten się nie położył, więc w ostatniej chwili zmieniłem decyzję.

Zrozumiałem to jakby mówił spokojem i taką ironią.

"A tam chciałem se szczelic ten sie ni położył to se pomyślałem ze co se bedzie mi tu fikał, zjechałem go jak szmate i śluz.Żałuje jeszcze ze nie położyłem tego obroncy kiwką zamiast strzałem.Takbym se wszedł do pustej bramki i była by z nich Beka:D:D"
» 7 sierpnia 2011, 18:51 #11
AgEnT: No musze przyznać ciekawa bajak
» 7 sierpnia 2011, 18:55 #10
» 7 sierpnia 2011, 18:49 #9
profesor999: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.08.2011 18:37

Aż ręce składają się do oklasków w tym meczu sprawdziła się teza "Póki piłka w grze wszystko jest możliwe"
» 7 sierpnia 2011, 18:37 #8
hobot: I ma racje tylko srodek pola w 1 połowie grał słabo.
» 7 sierpnia 2011, 18:28 #7
qba1323: ukłony w strone naniego!!
» 7 sierpnia 2011, 18:27 #6
DjBosiL: dla mnie Nani to piłkarz meczu:)!
» 7 sierpnia 2011, 18:26 #5
qba1323: zaraz po smallingu :D nieee no...oboje spisali sie na medal
» 7 sierpnia 2011, 18:29 #4
ManUtdFan94: Dla mnie jeszcze Evans, który bardzo dużo spokoju wniósł w naszą drużynę w II połowie :)
» 7 sierpnia 2011, 18:32 #3
KingCantona: no wg mnie to jeszcze tom pokazał się z bardzo dobrej strony:) asysta przy drugiej bramce mistrzostwo świata do tego celne podania i ten spokój jakby miał koło 30 lat:)
» 7 sierpnia 2011, 18:44 #2
Booyaka: Nani piłkarz meczu, to trzeba przyznać, ale podobała mi się cholernie pewność siebie Cleverleya. Chłopak będzie wielki, żaden Sneider nam nie jest potrzebny (oczywiście jeśli przyjdzie, to płakać nie będę :D). Ten jeden strzał był nieco nie-halo w jego wykonaniu, ale każdemu się zdarza.

Smalling natomiast zagrał bardzo solidny mecz, jednak widać było, że on nie jest stworzony do grania na prawej obronie. Kilka pomyłek w ofensywie jednak nie przekreślają tego, że jego występ był naprawdę dobry! Jednak zdanie mam jedno: środkowym obrońcom będzie wspaniałym, bocznym- co najwyżej dobrym/solidnym. Może się mylę, a może nie. ;)
» 7 sierpnia 2011, 19:24 #1