Kolejne zwycięstwo rezerw United

» 2 sierpnia 2011, 00:23 - Autor: Biafra - źródło: manutd.com
Rezerwy Manchesteru United odniosły piąte zwycięstwo podczas 7. przedsezonowego meczu, pokonując drużynę Morecambe 2:0.
» Pomocnik United otworzył wynik spotkania
Czerwone Diabły do zwycięstwa, swoimi bramkami poprowadzili Danny Drinkwater oraz Jesse Lingard, dla którego było to piąte trafienie przed zbliżającym się sezonem. Popisy podopiecznych Warrena Joyce'a oglądało na Globe Arena prawie trzy tysiące widzów.

Podczas pierwszej części spotkania zbyt wiele się nie działo, jednak emocje z drugich 45 minut z pewnością wynagrodziły kibicom długi okres oczekiwania na gole.

W 58 minucie Drinkwater zszedł z lewego skrzydła do środka pola karnego i lobem posłał piłkę nad rezerwowym bramkarzem Morecambe, Shaunem Routledgem.

Nie minęło pięć minut, a fantastyczne podanie Johna Cofiego na bramkę zamienił, znajdujący się w niesamowitej formie podczas okresu przygotowawczego, Lingard.

W ekipie Czerwonych Diabłów 45 minut zagrał Tomasz Kuszczak, a w 68 minucie na boisku pojawił się testowany przez Joyce'a obrońca Max Lonsdale.
Kolejny mecz United zagra 8 sierpnia, a ich przeciwnikiem będzie drużyna Llanelli.

Morecambe 0:2 Manchester United