Fletcher i Rafael zagrali w rezerwach

» 11 maja 2011, 23:17 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Rezerwy Manchesteru United przegrały z Blackburn Rovers 1:2 (0:2). Przed porażką Czerwonych Diabłów nie uchroniła nawet obecność na boisku Darrena Fletchera i Rafaela.
» Darren Fletcher w meczu rezerw przeciwko Blackburn zagrał 65 minut
Wygrana Blackburn oznacza, że to oni, a nie Manchester United zmierzy się w poniedziałek z Chelsea na Stamford Bridge.

Najlepszym piłkarzem środowego meczu na Old Trafford był Ruben Rochina, który zdobył dla Blackburn dwie bramki w pierwszej połowie. Po zmianie stron gola kontaktowego z rzutu karnego strzelił Davide Petrucci, ale to nie wystarczyło, aby Czerwone Diabły awansowały do krajowej fazy play-off.

W punktu widzenia pierwszej drużyny najważniejszy był występ Darrena Fletchera i Rafaela. Szkot na boisku grał do 65 minuty, a Brazylijczyk plac gry opuścił po pierwszej połowie. Obaj pokazali się z dobrej strony.

Porażka z Blackburn dla rezerw oznacza koniec gry w rozgrywkach ligowych. Czerwone Diabły w tym sezonie wciąż czekają jeszcze pojedynki w półfinale Lancashire Senior Cup (z Blackburn) i finale Manchester Senior Cup (z Boltonem).

Manchester United: Amos, Vermijl, Wootton, Gill, Brady, Rafael (Petrucci 46’), R. Brown, Fletcher (Cofie 65’), Norwood (Ajose 46’), Obertan, King.