Houllier: Manchester United był lepszy

» 2 lutego 2011, 01:49 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Gerard Houllier, menadżer Aston Villi, nie miał pretensji do swoich zawodników po porażce 1:3 z Manchesterem United na Old Trafford. Francuz stwierdził, że „Czerwone Diabły” grały we wtorek za dobrze, aby ich pokonać.
» Gerard Houllier docenia klasę Manchesteru United
– Zostaliśmy pokonani przez drużynę, która była od nas lepsza – mówił Houllier w rozmowie ze Sky Sports HD.

– Nie graliśmy źle i udało nam się zdobyć bramkę kontaktową. Manchester United był jednak wyśmienity.

Houllier w grze swojej drużyny dostrzegł sporo pozytywów. Jednym z nich było umiejętne utrzymywanie się przy piłce przez „The Villans”.

– Podawaliśmy bardzo dobrze, graliśmy dokładnie, ale zabrakło nam skuteczności. Nie wykańczaliśmy akcji i nie mogliśmy im zrobić krzywdy – stwierdził szkoleniowiec drużyny z Birmingham.

– W drugiej połowie zremisowaliśmy 1:1 z drużyną, która walczy o tytuł. To na pewno pozytyw. Jestem dumny z występu moich zawodników – dodał Houllier.

Nani chce sezonu bez porażki
Gary Neville kończy karierę!

Komentarze (35)

Martin: Doświadczony menedżer, który potrafi uznać wyższość rywala w przeciwieństwie do Arsena Wengera, również doświadczonego menedżera, który porażki zwala na rzekomy zły stan murawy.
» 4 lutego 2011, 03:28 #30
Bovver: troche dziwne żeby drużyna gorsza miała wygrać :)
» 2 lutego 2011, 20:50 #29
Arturek15: noo i chociaż się przyznał :)
nie wymyśla i nie zgania na murawę, czy szybsze buty zawodników Man Utd :D
» 2 lutego 2011, 17:36 #28
Taurus: Dziwnę że nie mówił przed meczem... mamy szanse pokonać United i to zrobimy.
Po meczu dobrze się zachował a nie gadał, że sędzia nam pomógł wygrać mecz albo , murawa była za mokra lub boisko za duże.
» 2 lutego 2011, 15:21 #27
DR47: Rooney strzela berba nie trafia xdd zauwarzyliście że u nas strzelają seriami bramki kiedyś ronaldo strzelaj seryjnie rooney berba hernandez nani itp
» 2 lutego 2011, 14:25 #26
lloy5: Tak faktycznie, ale myślę że tak jest w większości wielkich klubów dlatego też należy mieć kilku świetnych graczy na każdej pozycji a my ich mamy to klucz do sukcesu!
» 2 lutego 2011, 15:33 #25
SEBEKMU: ten menager wie co mówi .
» 2 lutego 2011, 13:39 #24
grzeho16: ma trener rację
» 2 lutego 2011, 12:16 #23
AFCAMUFC: jeden sprawiedliwy i nie zwala na murawe. a i sędzia był mało widoczny a darren bent już drugi gol ekipie z manchesteru trafił.
» 2 lutego 2011, 11:53 #22
Tennant: Chyba pierwszy trener który nie obarcza winą za porażkę sędziów ;p
Glory Glory MU
» 2 lutego 2011, 11:11 #21
krajminho: Albo murawy :D
» 2 lutego 2011, 11:32 #20
ziomboy777: heh dokładnie ; -) to jest choroba managerska w PL! wczoraj Wenger nawet mimo , że wygrali mecz i spalonego tak naprawde nie bylo...i tak winił sedziego za utrate gola. On juz ma to we krwi chyba...
» 2 lutego 2011, 12:34 #19
Mikez: Spalonego nie było @ziomboy777? To już metrowy spalony nie wystarczy, żeby go bez problemu wszyscy zauważyli?
» 2 lutego 2011, 13:44 #18
ziomboy777: Mikez----> rozumiem , ze jesteś zwykłym kibicem siedzącym w fotelu , oglądającym mecze , co nie co znającym się na zasadach piłki nożnej(oczywiście bez obrazy)... ale jak byś się wgłębił w lekturę tych zasad...(szczególnie polecam przepisy obowiązujące w PL) to wiedział byś iż we wczorajszej sytuacji sędzia mógł gwizdnąć spalonego ale nie musiał! dlaczego?... bo gdy Coleman podawał do Sahy to piłkę po drodze chciał wybić Koscielny , zmienił jej trajektorie lotu w sposób znaczący i celowy przez co sędzia mógł potraktować to jako zagranie obrońcy do rywala i ostatnie podanie do Sahy... a jak wszyscy zapewne wiemy w takiej sytuacji nie gwiżdże się spalonych. Sytuacja kontrowersyjna , sędzia mógł gwizdnąć offside... mógł nie gwizdnąć... wybrał to drugie i nikt nie może mu zarzucić , ze zrobił źle.

» 2 lutego 2011, 12:16 #13
ziomboy777: to teraz odpowiedzcie sobie na pytanie w jakich ligach grają powyższe drużyny ;-)
» 2 lutego 2011, 12:32 #12
czareks444: No tak, ale w swoich ligach mają podobne osiągnięcia;]
» 2 lutego 2011, 13:13 #11
welllone: Realnie FC Porto mogłoby się pokusić o próbę nawiązania walki z nami XD
» 2 lutego 2011, 13:33 #10
sixer: no i cahill ucichł expert nasz,

ziomboy,

napewno Porto i Kopenhaga w domu
» 2 lutego 2011, 14:21 #9
ziomboy777: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2011 09:34

"W drugiej połowie zremisowaliśmy 1:1 z drużyną, która walczy o tytuł. To na pewno pozytyw. Jestem dumny z występu moich zawodników dodał Houllier. "... o co kaman?:) chyba troche Houllier przysnal ze nie widział drugiej bramki Roo :P co za gosc:)
» 2 lutego 2011, 09:33 #8
Ave88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2011 09:42

A czy 2 bramka nie padła jeszcze w pierwszej połowie;p? Druga połowa to remis 1:1 (Vidic Bent) i z tego jest dumny:P
» 2 lutego 2011, 09:36 #7
KrakusMU: W szkołach przestali uczyć czytania ze zrozumieniem i logiki? Chodziło mu o wynik drugiej połowy, padło tam po jednej bramce czyli 1:1.
Chociaż nie wiem z czego on taki dumny jest. Gdyby United nie miało w drugiej połowie tej dwubramkowej przewagi, to na pewno by na remis nie pozwoliło. Po prostu grali luźniej i bez stresu, że tracą punkty. Ale zagrali fenomenalny mecz. Brawa im za niego. Glory!
» 2 lutego 2011, 09:48 #6
jakjakub: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2011 11:23

W szkołach nigdy nie uczyli logicznego myślenia :P a wracając do tematu to taki Manchester chce zawsze oglądać :)
» 2 lutego 2011, 11:22 #5
ziomboy777: spoko moglem to źle zrozumieć bo cala noc robiłem projekt i mozg nie działał już na najwyższych obrotach gdy czytałem tego newsa ;-) tak czy inaczej można było dwuznacznie zrozumieć ta wypowiedz....
» 2 lutego 2011, 12:31 #4
Tomasson10: Bylismy lepsi. To bezdyskusyjnie. Ale trzeba pamietac, ze nie sztuka jest zagrac 1 dobry mecz, sztuka jest zagrac 1 sezon dobrych meczow!
GGMU.
» 2 lutego 2011, 09:04 #3
LoveMUFC: Piękne akcje, piękne bramki, piękny MECZ !
» 2 lutego 2011, 02:40 #2
Flaszi91: Pewnie ze bylismy lepsi..Był to jeden z najlepszych meczow United w tym sezonie..Strasznie sie ucieszyłem ze to własnie Rooney zdobył dwie bramki..Moze teraz dla niego otworzy się worek z bramkami?
» 2 lutego 2011, 01:54 #1