Danny na celowniku Fergusona

» 20 grudnia 2010, 10:56 - Autor: Czarny171 - źródło: metro.co.uk
Menedżer Manchesteru United sir Alex Ferguson jest podobno zainteresowany podpisaniem kontraktu z zawodnikiem Zenitu Sankt Petersburg - Dannym.
» Z Petersburga do Manchesteru?
Ofensywny pomocnik, podczas mistrzowskiego sezonu Zenitu zaliczył osiem asyst i strzelił dziewięć bramek. Swą dobrą postawą przyciągnął już uwagę najlepszych klubów Europy.

Za 27-letniego pomocnika Czerwone Diabły miałby by zapłacić 15 milinów funtów. Kontrakt zawodnika wygasa w 2012 roku.

Portugalski zawodnik na Old Trafford zastąpić miałby Paula Scholesa i Ryana Giggsa, którzy są już u schyłku swojej kariery.

Pożegnalny wywiad z Ole Gunnarem Solskjaerem!
Manchester United nie na sprzedaż

Komentarze (25)

Leon: Moim zdaniem to jest za słaby piłkarz na United ..
Widziałem pare jego meczy i niczym szczególnym nie zadziwiał..
» 20 grudnia 2010, 18:29 #20
BossManchesterU: to chyba nie oglądałeś w 2008 roku finału Super Pucharu Europy...strzelił na bramkę, a do tego asystował przy golu Pogrebniaka. Dla mnie to bezdyskusyjnie bohater tamtego meczu@
» 20 grudnia 2010, 18:39 #19
przemekol12: Bohater tamtego meczu i... i nic więcej. Miał kilka dobrych spotkań w Zenicie ale trzeba przyznać, że 30 mln to nie jest mała suma a od takiego zawodnika wymaga się trochę więcej. Do nas miałby przyjść za 15mln?

Nie jestem za tym transferem. W reprezentacji też nie gra, co oznacza, że nie jest jakiś wspaniały. Wolałbym Hendersona lub Meridę.
» 20 grudnia 2010, 20:38 #18
Fexo: Chcialbym znac powod dlaczego moj post odnosnie tego spiewaka zostal usuniety? Mam nadzieje , ze ironia nie jest rzecza obca dla moderatorow.
» 20 grudnia 2010, 16:56 #17
wander11: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.12.2010 16:14

albo Arde Turana
» 20 grudnia 2010, 16:13 #16
wander11: to juz wolałbym Affelaya jest duzo lepszy
» 20 grudnia 2010, 16:13 #15
TMK: A co Ty taki napalony na te transfery? A co my jesteśmy Man City albo Real, że każdego co zagra 3 dobre mecze musimy kupić?
» 20 grudnia 2010, 23:23 #14
Tennant: Danny jest niezły, ale priorytety to : Bale i Hazard. Poza tym za niedługo wróci Valencia :)
Glory Glory MU
» 20 grudnia 2010, 15:38 #13
Kmmanutd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.12.2010 15:20

Napiszę Wam szczerze, że widziałbym Dannyego w Manchesterze United. Jego zaletą jest szybkość, dynamiczność, a także niekonwencjonalne zagranie. Ma dobrą wizję gry i taki ktoś jest nam potrzebny.
Osobiście już od dawna jestem zwolennikiem jego talentu:)
» 20 grudnia 2010, 15:19 #12
gitkolo: Zenit zapłacił za niego ponad 30mln EURO, więc nie wydaje mi się zeby był tani.Poza tym niechce go w druzynie
» 20 grudnia 2010, 12:52 #6
CRfan: Nie ma czegoś takiego jak dobra czy zła zaleta :)
» 20 grudnia 2010, 18:37 #5
BossManchesterU: Dla twojej wiadomości jest takie coś jak dobra zaleta!
» 22 grudnia 2010, 10:09 #4
rooney1994: nie nie nie ;/
» 20 grudnia 2010, 11:50 #3
Pomarancz: Dobry zawodnik
» 20 grudnia 2010, 11:43 #2
BossManchesterU: To dobry zawodnik. Wiem to, bo widziałem go kilka razy w akcji. Pamiętam kiedy w sierpniu 2008 roku rozgrywał się mecz o Super Puchar Europy pomiędzy United, a Zenitem.Mimo, iż to my byliśmy zdecydowanym faworytem, to przed meczem miałem pewne obawy, co do meczu, które okazały się niestety nie bez konsekwencji, bo pod konie 1 połowy United przegrywało po golu Pogrebniaka(obecnie VFB Stuttgar) dla którego asystował portugalczyk Danny. Na początku 2 połowy było już 2:0, bo gola strzelił po fantastycznej, indywidualnej akcji wcześniej wspomniany Danny, przy ty ośmieszając Ferdinanda i Vidica. Manchester gonił wynik jak szalony, ale udało mu sięto tylko w połowie, bo w 76 minucie kontaktowego gola strzelił stoper United-Vidic. W doliczonym czasie gry gola ręką strzelił Scholes, który oczywiście wyleciał z boiska.
Na więcej nie starczyło już czasu i to niestety Zenit wygrał w pełni zasłużenie. Bohaterem był Danny.
Uważam więc że warto byłoby w niego zainwestować te 15 milinów funtów.
To szybki, dynamiczny zawodnik o umiejętności dryblingu!
» 20 grudnia 2010, 11:40 #1