» 27 września 2010, 20:59 - Autor: Biafra - źródło: redforcerising.net
Kolejny piłkarski weekend już za nami, więc pora na małe podsumowanie jak radziła sobie diabelska 11 przebywająca na wypożyczeniach.
» Aż jedenastu młodych Diabłów przebywa na wypożyczeniach w innych zespołach
Blackpool 1-2 Blackburn Rovers

Mame Biram Diouf rozegrał swoje czwarte spotkanie w tym sezonie dla Blackburn, jednak nie zdążył wpłynąć na losy spotkania, gdyż w przerwie został zmieniony przez Bretta Emertona. Jak się później okazało Emerton golem w doliczonym czasie gry zapewnił zwycięstwo ekipie Blackburn.

Birmingham City 0-0 Wigan Athletic

Birmingham wciąż niepokonane na własnym stadionie w tym sezonie. Tom Cleverley, który przebywa w Wigan na wypożyczeniu nie znalazł się w kadrze meczowej ze względu na drobną kontuzję.

Liverpool 2-2 Sunderland
Wprawdzie Gerrard wciąż po tym meczu dla wielu będzie wybawcą, to znów pokazał, iż potrafi na boisku zachowywać się bardzo chamsko. Gdy podczas jednej z akcji zdzielił przebywającego na wypożyczeniu w Sunderlandzie Danny'ego Welbecka łokciem otrzymał ze względu na opaskę kapitańską tylko żółtą kartkę. Dla Welbecka był to trzeci występ w tym sezonie. Na boisku spędził 80 minut, zanim nie został zmieniony.

Sunderland 1-2 West Ham (Carling Cup)

Welbeck wystąpił również w środowym przegranym spotkaniu z West Hamem. W meczu w ramach Caling Cup na boisku spędził 90 minut.

Coventry City 1-2 Preston North End

Zarówno Joshua King jak i Matty James leczą urazy kostki, które wyeliminowały ich z tego spotkania. Na pewno także ni ujrzymy ich w barwach Preston w meczu z Wigan, który odbędzie się w połowie tygodnia.

Bournemouth 2-0 Carlisle United

James Chester rozegrał pełne 90 minut w swoim ósmym spotkaniu dla Carlisle, które niestety jego ekipa przegrała 0:2. Barwy Carlisle również w tym spotkaniu reprezentował Oliver Norwood dla którego był to dopiero drugi mecz w tym sezonie. Na boisku spędził 54 minuty.

Leeds United 1-0 Sheffield United

Ritchie De Laet znalazł się w składzie Sheffield na to spotkanie, jednak jego wejście w 48 minucie na wiele się zdało, gdyż jego drużyna musiała uznać wyższość Leeds.

Yeovil Town 1-3 Exeter City

Cameron Stewart powrócił do Manchesteru, aby w środku tygodnia wziąć udział w meczu rezerw tak więc nie został uwzględniony w kadrze na to spotkanie.

Cardiff City 2-1 Millwall

Danny Drinkwate nie znalazł się w składzie Cardiff na ten mecz.

Cheltenham 0-2 Bury

Nicky Ajose chwilę po tym jak przeniósł się na zasadzie miesięcznego wypożyczenia do Bury znalazł się w kadrze na mecz. Na boisku pojawił się w 80 minucie, a jego ekipa wygrała 2:0.