Rezerwy United vs Bolton 4:0

» 24 września 2010, 15:12 - Autor: Biafra - źródło: manutd.com
Nicky Ajose swoim hat-trickiem zdobytym w niespełna 16 minut poprowadził rezerwy United do zwycięstwa nad Boltonem.
» Młody napastnik jest w tym sezonie w niesamowitej formie
Będący obecnie w rewelacyjnej formie napastnik, któremu zaledwie przed parom dniami przydzielono numer w dorosłym składzie United zaliczył bardzo udane spotkanie w ramach Manchester Senior Cup przeciwko Boltonowi na Moss Lane. Na pochwały zasługuje także inny gracz Czerwonych Diabłów, świetnie rozgrywający Magnus Eikrem.

Po niezbyt udanej pierwszej połowie, druga część spotkania zrekompensowała fanom brak emocji. W ciągu zaledwie kilkunastu minut tablica wyników musiała być uaktualniana, aż trzykrotnie chociaż strzelec goli pozostawał ten sam - Ajose. Jedno trafienie już w doliczonym czasie gry dorzucił John Cofie i młode Diabły wygrały 4:0.

Dzięki wspaniałej końcówce spotkania podopieczni Ole Gunnara Solskjaera mają już na koncie 4 grupowe zwycięstwa w tegorocznej edycji Manchester Senior Cup i pewnie zmierzają po miejsce w finale.

Manchester United 4: 0 Bolton Wanderers
Ajose (63', 69', 79'), Cofie (90'+)

Skład United:
Devlin; R Brown, Wootton, Fryers, Gill; C Evans, Eikrem, Obertan; Brady (Tunnicliffe, 72), Ajose (Hussain, 79), Stewart (Cofie, 72).
Zmiany nie wykorzystane: Johnstone.

Matthaus: Porozmawiam z Berbatowem
Zapowiedź spotkania: Bolton vs Manchester United

Komentarze (11)

kckMU: wtf, nikt jeszcze nie napisał, że starzy powinni powtórzyć w niedziele wynik młodziaków :D
» 24 września 2010, 16:26 #11
welllone: Są gdzieś może bramki z tego meczu do oglądnięcia ?
» 24 września 2010, 16:12 #10
Lukixp: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.09.2010 16:56

"simplyreds.com/manchester-united-youth-reserves/176-reserves/6550-reserves-manchester-united-4-0-bolton.html"
» 24 września 2010, 16:56 #9
m4ci3k: Może nowa gwiazda United.:)
» 24 września 2010, 15:40 #8
kckMU: Ten Ajose był na mecz w CC, widać, że zmotywował się ostro, mam nadzieje iż wie, że Ferguson pokłada w nim wielkie nadzieje, my też
» 24 września 2010, 15:30 #7
Cleverley: przyszłość .. ;)
» 24 września 2010, 15:30 #6
mateuszr20471: Ja nie wiem co Eikrem, Corry Evans, Obertan robia w rezerwach, oni powinni grac w pierwszej druzynie, oczywiscie nie w kazdym meczu, no ale z takimi rywalami jak Bolton, Wigan, Blackpool czy Stoke mogliby zagrac od pierwszych minut
» 24 września 2010, 15:16 #5
lukaszzasko: widać masz pojęcie o piłce...
» 24 września 2010, 15:27 #4
Koksu: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.09.2010 19:01

mateuszr20471...nie można wystawiać tych zawodników od początku nawet
z takim ''słabym''blackpool bo możemy stracić punkty
....i będzie wtedy lipa..można ich wpuszczać
na kocówki,ale też tylko wtedy gdy prowadzimy pewnie,
a po meczy z Evertonem nie wiem jaki musi być wynik aby był pewny...
co do Eikeremów,Coffiego,Ajosa...on mogą zagrać świetnie..
problem w tym,że ich forma jest nie stabilna tj.nie ma pewności jak zagrają...
niby w rezerwach świecą pełnym blaskiem,tylko że tam mają praktycznie pewne miejsca
w składzie,natomiast nie widze tego aby powygryzali Rooneya,Schoolsa czy Berbatova..
Reasumując...aby się rozwijali muszą grać tam gdzie grają,występując gościnnie
w końcówkach meczów.Pozdro
» 24 września 2010, 18:59 #3
mateuszr20471: Koksu--- ja nie mowie ze ma wygrysc Scholesa, Rooneya czy Berbatova jednak mogliby zagrac kilka ogonow spotkan a przyznaj, ze jesli chodzi o rozgrywajacych to mamy spory problem bo jest tylko Scholes, a coz moze Eikrem gralby tak swietnie, ze wygryzlby Scholesa i zostalby odkryciem sezonu, tylko w tym jest problem Ferguson boi sie stawiac na mlodych niestety, ja na pewno wolalbym zeby na skrzydle gral Bebe niz Park.
» 25 września 2010, 08:55 #2
Danieleq: mamy niesamowita mlodziez ;d
» 24 września 2010, 15:13 #1