Świetny występ Welbecka w Anglii U-21!

» 7 września 2010, 19:48 - Autor: misza - źródło: Manchester Evening News
Danny Welbeck był głównym bohaterem wygranego 3-0 przez reprezentację Anglii U-21 spotkania z Litwą. W spotkaniu wystąpili jeszcze Tom Cleverley oraz Chris Smalling.
» Danny Welbeck błyszczy w młodzieżowej reprezentacji
Przebywający obecnie na wypożyczeniu w Sunderlandzie Welbeck wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie 1-0 kilkanaście minut po przerwie. Danny miał także spory udział przy drugiej bramce, przy której zaliczył asystę. Nie był to jednak koniec popisów napastnika tego wieczoru, bowiem to on ustalił wynik spotkania na 3-0.

Zarówno Danny Welbeck, jak i Chris Smalling przebywali na boisku pełne 90 minut, zaś Tom Cleverley boisko opuścił w 64. minucie gry.

Bramki Welbecka:

Warto także nadmienić, iż bramkę dla reprezentacji Portugalii U-21 strzelił Bebe.

Bramka Bebe:

Gibson zły na Trapattoniego
El. ME 2012: Rooney trafia dla Anglików

Komentarze (15)

orion: Welbeck jest coraz lepszy... Ale do 1 składu przy obecnej konkurencji to sie raczej nie zalapie w United......
Bebe to jest ciekawa postac. Strasznie jestem ciekaw co ten gosc pokaze w United (mam nadzieje ze sporo namiesza)
» 8 września 2010, 12:37 #13
zapermu: Brawo Danny, Bebe i Wayne :D
» 8 września 2010, 08:10 #12
Adi88: Brawo Danny! To jest przyszłość United i po zakończeniu trwającego sezonu po prostu musi wrócić z wypożyczenia i dostawać więcej szans od Fergusona zresztą podobnie jak Cleverley. Swoją drogą współpraca w trójce: Cleverley- Wilshere- Welbeck świetnie się układa, oczywiscie z korzyścią dla Sunów Albionu U 21. Cieszą także bramka Wayne'a i Bebe, niech strzelają jak najwięcej.
» 7 września 2010, 23:22 #11
BroneK1878: Bebe nic nie pokazal, uderzyl slabo z glupiej pozycji, gdyby nie to ze mial szczescie pewnie by mu sie dostalo od kolegow za brak podania.
» 7 września 2010, 20:47 #10
Alpinek: Taka prawda, nie wiem co za patałachy oceniły Twój komentarz.
» 7 września 2010, 22:08 #9
fant0mas: zgadzam się!
» 7 września 2010, 22:50 #8
Adi88: O co Tobie chodzi gol to gol i tyle, poza tym niech strzela zdobędzie więcej pewności siebie i nieco luzu.
» 7 września 2010, 23:24 #7
juras1211: Słaby czy nie słaby strzał , ale bardzo zaskakujący, tylko pewny siebie zawodnik strzela z takiej pozycji .
» 7 września 2010, 23:40 #6
Kmmanutd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.09.2010 10:38

Tylko piłka nożna to gra błędów i takowy błąd popełnił portugalski bramkarz, a Bebe go bezlitośnie wykorzystał ;) I pamiętaj, że w piłce jeżeli nie masz szczęścia to korki możesz spokojnie zawiesić na kołku.