» 16 sierpnia 2010, 13:03 - Autor: JoJo - źródło: manutd.com
Redaktorzy oficjalnej strony klubowej przed dzisiejszym pojedynkiem postanowili przypomnieć najpiękniejsze chwile z występów Czerwonych Diabłów przeciwko Newcastle United.
» Czy dzisiejszy mecz przejdzie do historii?
Sezon 1999/2000 - Cztery bramki Cole'a
Andy Cole zdobył w tym meczu cztery bramki, co jest niesamowitym osiągnięciem. United ostatecznie wygrało 5-1. Cole, w swojej karierze zdobył 9 bramek w 12 występach przeciwko Srokom. Żaden inny piłkarz nie może pochwalić się takim wynikiem.

2004/2005 – Rakieta Rooneya
Kiepski występ w pierwszej połowie Czerwonych Diabłów i jedna bramka do odrobienia po przerwie. Wayne Rooney kapitalnym uderzeniem z prawie 30 metrów poderwał United do ataku. United ostatecznie wygrało ten mecz 2-1.

2007/08 – Hat-trick Ronaldo
Cristiano Ronaldo 13 razy zdobył po dwie bramki w meczu, grając w barwach United. Tego dnia było inaczej. Do przerwy bezbramkowy remis, po przerwie prawdziwa demolka. United w drugiej połowie meczu zdobyło 6 bramek, a Cris zaliczył swój pierwszy hat-trick w barwach United!