Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Fergie nie ma następcy dla Edwina

» 1 sierpnia 2010, 14:36 - Autor: Biafra - źródło: newsoftheworld.co.uk
Sir Alex Ferguson wciąż jeszcze nie ma żadnego następcy dla bramkarza Czerwonych Diabłów, Edwina van der Sara.
Fergie nie ma następcy dla Edwina
» Jeszcze nie wiadomo kto zastąpi Edwina, gdy ten opuści OT
Menadżer United tego lata nie znalazł żadnego godnego następcy dla Holendra na którego zdecydowałby się wyłożyć wielkie pieniądze.

Fergie i jego sztab szkoleniowy następcę upatrywali w bramkarzu Schalke 04, Manuelu Neuerze jednak niemiecki klub bardzo szybko ostudził ich zapędy, oznajmiając, iż jest on niepodważalnym numerem jeden w klubie i nie zamierzają się go pozbywać.

Z Manchesterem w ostatnim czasie był także łączony Francuz Hugo Lloris oraz Sebastian Frey z Fiorentiny, jednak za żadnego z nich Szkot nie zdecydował się złożyć oferty nawet pomimo faktu, iż w październiku jego podstawowy bramkarz skończy 40 lat.

Zasób bramkarzy w klubie z Old Trafford w ostatnim czasie się pomniejszył, gdyż do Birmingham za 6 milionów funtów został sprzedany Ben Foster, który był typowany na następcę Holendra.

Sam van der Sar pomaga ostatnio w ściągnięciu do Czerwonych Diabłów 26-letniego Duńczyka, Andersa Lindegaarda który znalazł się na liście życzeń Fergusona i jest już nazywany "nowym Peterem Schmeichelem".

Obecnie trwają także rozmowy z agentem Tomasza Kuszczaka na temat nowego kontraktu, jednak Polak chce w nim otrzymać zapewnienie częstszych występów w pierwszym składzie.


TAGI


« Poprzedni news
Javier zadowolony ze swojego pseudonimu
Następny news »
Owen obawia się City i Liverpoolu

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (24)


matejko12872: van der sar obronił dobrze karne nalezu mu się brawa
» 6 sierpnia 2010, 09:31 #23
matejko12872: van der sar obronił dobrze karne należy mu się brawa
» 6 sierpnia 2010, 09:32 #22
fifa95: Sir Alex Ferguson na pewno coś wymyśli.
» 2 sierpnia 2010, 12:14 #21
kikson: Nowy bramkarz przyjdzie. SAF nie jest na tyle nieodpowiedzialny aby dać koszulkę numer jeden takiemu bramkarzowi jak kuszczak. Średniak nie będzie pierwszym bramkarzem w United. Całe szczęście. Gra nogami, gra na przedpolu... fatalnie. Refleks to nie wszystko. Bramkarz musi mieć głowę na karku, pewność siebie i ogranie. Kuszczak nie ma szans.
» 2 sierpnia 2010, 11:22 #20
Elninio: Co on szuka co za bzdury mamy Kuszczaka jest bardzo dobry co udowadnial wiele razy
» 2 sierpnia 2010, 08:43 #19
konradzaw: Ja bym postawił na Tomka. A jeśli sprowadzić nowego bramkarza do United to wydaje mi się że Steve Mandanda z OM byłby najlepszym wyborem. Takie jest moje zdanie. ;P
» 1 sierpnia 2010, 20:40 #18
seba123121: Najlepszy powinien być Manuel Neuer ,Hugo Lloris ,Igor Akinfeev
Tomasz Kuszczak nie ma żadnych szans z tymi 3 bramkarzami Manuel,Hugo i Igor to 3 najlepszych młodych bramkarzy świata.
» 1 sierpnia 2010, 17:11 #17
kckMU: Casillas jest najlepszy, btw: Neuer nie chce przejść, jak Lyon wywali cene za Hugo to się obalisz, Akinfeev sam jest niezdecydowany, dogadać się z rosjanami to jakaś tragedia.
» 1 sierpnia 2010, 17:42 #16
SexyBoy: kckMU - chodzi mu o to ,że to nie są najlepsi bramkarze na świecie, tylko młodsi najlepsi ;)
» 1 sierpnia 2010, 19:13 #15
MUKing: kckMU - i oczywiscie realni do kupienia a Casillas nigdy nie odejdzie z realu
» 1 sierpnia 2010, 19:28 #14
SexyBoy: ja bym zaryzykował i stawił w przyszłym sezonie na Kuszczaka , może byłby z niego 2 Dudek . :) Kuszczak Dance. xd
» 1 sierpnia 2010, 16:24 #13
kckMU: Kotor Dance
Dudek Dance
Kuszczak lans :D
» 1 sierpnia 2010, 16:29 #12
kckMU: A tak apropo kiedy urodziny ma vds? Ja też mam w październiku :D
» 1 sierpnia 2010, 15:20 #11
kckMU: 29.10 szkoda, już sprawdziłem w składach
» 1 sierpnia 2010, 15:22 #10
SexyBoy: a ja mam urodziny wtedy co Ferguson, 31.12 ;)
» 1 sierpnia 2010, 16:22 #9
Biafra: jeeee! masz urodziny w tym samym miesiącu co piłkarz United :D wooow! jak to zrobiłeś? O.o
» 1 sierpnia 2010, 18:22 #8
oldtrafford: Tak na pewno sam Kuszczak wieży , że uda mu się przejąc koszulkę z numerem jeden to bardzo dobry bramkarz na którego liczę kibice Manchesteru nie tylko w Polsce ale też i w Anglii
» 1 sierpnia 2010, 15:04 #7
Biafra: a o której wieży mówisz? :>
» 1 sierpnia 2010, 15:56 #6
kckMU: to na cześć Kuszczka już wieże postawili? nono UNITED
» 1 sierpnia 2010, 16:06 #5
SexyBoy: Biafra & kckMU - oldtrafford chodzi o wiarę a nie o wieżę .
» 1 sierpnia 2010, 16:23 #4
Biafra: sexyboy ooo serio? dzięki, że powiedziałeś ;p