Anglicy do lat 17 mistrzami Europy!

» 31 maja 2010, 11:18 - Autor: JoJo - źródło: manutd.com
Trzej młodzi piłkarze Manchesteru United - Sam Johnstone, Tom Thorpe i William Keane wraz z kolegami z reprezentacji od niedzieli mogą pochwalić się zdobyciem mistrzostwa Europy do lat 17 ! W finałowym pojedynku na Rheinpark Stadion Anglicy pokonali Hiszpanów 2-1.
» Trzej młodzi piłkarze Manchesteru United - Sam Johnstone, Tom Thorpe i William Keane wraz z kolegami z reprezentacji od niedzieli mogą pochwalić się zdobyciem tytułu mistrza Europy do lat 17!
Trzej gracze United odegrali znaczącą rolę w turnieju, podczas gdy Keane i Thorpe mieli przyjemność gry w wielkim finale.

Hiszpanie wyszli w tym meczu na prowadzenie już w 22. meczu, kiedy do bramki Anglików trafił G. Deulofeu. Osiem minut później był remis za sprawą trafienia A. Wisdoma. W pierwszej akcji drugiej połowy meczu bramka zdobyta przez C. Wickhama okazała się być kluczową, dającą Anglikom upragniony od 17 tytuł!

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować młodym piłkarzom z Anglii!