Rezerwy zdemolowały Hull City

» 9 kwietnia 2010, 12:22 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Rezerwy Manchesteru United rozgromiły 6:1 Hull City i są na dobrej drodze do wygrania ligi.
» Gabriel Obertan zagrał 90 minut w meczu rezerw Manchesteru United z Hull. Francuz w 12. minucie wpisał się na listę strzelców
Zespół Ole Gunnara Solskjaera odniósł efektowne zwycięstwo zaledwie 24 godziny po nieoczekiwanej porażce Liverpoolu. „Czerwone Diabły” nad „The Reds” mają teraz sześć punktów przewagi.

Wynik spotkania na Moss Lane otworzył już w drugiej minucie Oliver Gill. Dziesięć minut później swoją pierwszą bramkę dla Manchesteru United zdobył Gabriel Obertan. Przed przerwą na listę strzelców wpisał się jeszcze Ritchie De Laet i było wiadome, że gospodarze tego meczu już nie przegrają.

Po zmianie stron do bramki „Tygrysów” trafili jeszcze: Corry Evans, Febian Brandy i Joe Dudgeon.

Efektowna wygrana powinna dodać pewności siebie młodym zawodnikom, którzy za tydzień zagrają z Liverpoolem. Spotkanie to najprawdopodobniej rozstrzygnie, kto będzie mógł cieszyć się z triumfu w Barclays Premier Reserve League North.

Manchester United: Foster - Moffatt (Wootton 73’), De Laet, Gill, Dudgeon - Stewart (W. Keane 63’), Norwood (Pogba 74’), Possebon, C. Evans, Obertan - Brandy