Thiago Silva żądny rewanżu

» 17 lutego 2010, 09:02 - Autor: Kucza - źródło: Tribal Football
Obrońca AC Milanu Thiago Silva wierzy, że jego drużyna jest w stanie wygrać na Old Trafford i awansować do dalszej części rozgrywek.
» Thiago Silva wierzy, iż jego drużyna jest w stanie wygrać na Old Trafford
- Myślę, iż nasz zespół dobrze sobie poradził w pierwszej połowie. Mieliśmy sporo okazji na zdobycie bramki, jednak nie udało nam się trafić do siatki United, cóż taki jest futbol - mówi obrońca rossonerich

- Musimy wierzyć, że to jeszcze nie koniec. Wszyscy wiemy, że ciężko będzie wygrać na Old Trafford, ponieważ Manchester jest bardzo silnym zespołem co udowodnił we wczorajszym meczu. Moim zdaniem Milan prezentował lepszą grę od Czerwonych Diabłów. Teraz naszym zadaniem jest pojechać do Manchesteru i odrobić zaległości - dodaje Thiago Silva.

Leonardo: Wynik jest niesprawiedliwy
Ferguson liczy na kolejne bramki Rooneya

Komentarze (25)

piaskun223: powodzenia i zapraszamy
» 17 lutego 2010, 18:01 #18
m4ci3k: Chciało by się, nie te czasy Silva.:)
» 17 lutego 2010, 15:55 #17
DrMajk: ManU....Pamiętaj że kiedyś wygraliśmy z jakąś portugalską drużyną 4-0 u nich a u Siebie 5-0 przegraliśmy
» 17 lutego 2010, 15:45 #16
Andrew07: jeśli uda się wyłączyc z gry Ronaldihno to nie mają szans
» 17 lutego 2010, 15:34 #15
spOntan: "Myślę, iż nasz zespół dobrze sobie poradził w pierwszej połowie." - sęk tylko w tym że mecz trwa dwie połowy :)
» 17 lutego 2010, 15:31 #14
75th: Milan gra naprawdę dobrze, ale jakby obejrzeć ich akcje, to te najgroźniejsze ( w tym obydwie bramki) wychodziły od Ronaldinho. Tylko on potrafił okiwać każdego, tylko on strzelał ze wsząd. Jak nasi poprawili grę w pomocy i odcięli go od podań strzeliliśmy dwie bramki.
» 17 lutego 2010, 14:22 #13
KubaDevil: Oj raczej marne szanse na wywiezienie korzystenego wyniku z Old Trafford...... ale Powodzenia. ;]
» 17 lutego 2010, 14:16 #12
FanaticMU: Mają szanse, mają na wygraną...ale nie będzie im łatwo.
» 17 lutego 2010, 12:27 #11
marcin2c17a: nie ma takiej opcji, że stracimy dwie bramki u siebie, nawet jeśli jakimś cudem to na pewno strzelimy bramkę przy takim naporze jaki by wtedy był i przy atmosferze jaką stworzą kibice..
» 17 lutego 2010, 12:18 #10
parada: Milan przegral przez to ze nie zagral od poczatku Seedorf i Gattuso...

Ale i tak mi zainponowali, choc nic praktycznie nie pokazal Pato ktorego chyba najbardziej sie obawialem... Koniu po raz N'ty pokazal ze jest najlepszym technikiem ale na szczescie wygrywa ten kto strzeli wiecej bramek:D
» 17 lutego 2010, 11:58 #9
bitek66: nie wierze że milan będzie w stanie wbić nam dwie bramki na Old Trafford
» 17 lutego 2010, 11:12 #8
ttlbtg: "(...)Moim zdaniem Milan prezentował lepszą grę od Czerwonych Diabłów.(...)" - być może chłopak ma rację. Nie twierdzę, że gra United była fantastyczna (bo tak nie było). Ale po co grać pięknie, jak na sukcesy składa się skuteczność gry (a taką przedstawia wynik spotkania)? Kto za rok będzie pamiętał, że dzięki kiksowi Scholesa (być może) United sięgnie po mistrzostwo w Europie? Czy nie zasługą jest jego trafienie, a porażką złe ustawienie Didy? Czy gdyby nie zamachnął się nogą i nie minął prawą z piłką to czy strzelił by bramkę? Nie wiem. Nie mnie gdybać, bo to akurat nie moja specjalność:) Fakt jest taki, że spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3 (Venue: GM). Niepisane 3pkt są i tego już żadne gdybanie "co by było gdyby" nie zmieni:)

way2glory!
» 17 lutego 2010, 10:51 #7
cycuu89: Milan w pierwszej połowie był lepszą drużyną i to o wiele lepszą, nasza gra wyglądała tragicznie do tego jeszcze ronaldinho ośmieszał naszych graczy.
Ale wydaje mi się że słaba gra manchesteru była spowodowana tym że bardzo szybko straciliśmy gola i wprowadziło to trochę nerwowości. Ale milan nie wykorzystał swojej szasny którą miał w 1 połowie, a manchester w drugiej już pokazał kto jest lepszą drużyną szkoda tylko że stracilismy tego drugiego gola.
Na Old Traford nasza gra będzie wyglądać o wiele lepiej i to my przejdzimey dalej :)
Żeby awansowac milan potrzebuje 2 goli co nie ?? bo jak by było 1-0 dla milanu to my przechodzimy ??
» 17 lutego 2010, 10:33 #6
Jakubek722: No Milan niestety mógł już na początku rozstrzygnąć losy awansu ;/,ale na szczęście nasza drużyna jest waleczna .
» 17 lutego 2010, 10:22 #5
Marson: nie no jak na san siro dostali to u nas dostana bardziej :) ahh ale mam zajedobry humor a co do milanu to widoczne bylo aby przetrzymac pierwsza polowe a w drugiej sie zmeczyli i juz tylko manchester gral no moze pato cos probowal i do ronaldinha tylko pilki lecialy ale i tak rafael jako tako przy asekuracji naniego i ferdinanda poradzil sobie choc czasami roni robil z nim co chce
» 17 lutego 2010, 10:14 #4
thrall87: manubigfan

odp jest bardzo prosta bo manutd mialo wiecej szczescia a milan gral lepiej trzeba to przyznac....a pozatym no i co z tego? to ze ktos gra ladniej to nie znaczy ze moza przegrac?

podam ci przyklad albo porownanie

teraz zagralismy z milanem i wygralismy ale milan byl zespolem lepszym

a rok temu gralismy z interem i gralismy duzo lepiej a zremisowalismy
» 17 lutego 2010, 10:08 #3
Bartoosh21: w tym meczu przede wszystkim trzeba zagrać na zero z tyłu i wykorzystywać kontrataki... ustawienie pewnie takie jak wczoraj... tylko zamiast Carricka powinien pojawić się Anderson a zamiast Parka Valencia z prawej a Nani na lewą.. btw.. szkoda że Ferguson nie robił zmian mniej więcej w 75 minucie... mógłby wpuścić Dioufa, Roo przesunąć na skrzydło zamiast Parka i wcześniej wzmocnić obronę bo to po stracie Rafaela Milan strzelił gola nr dwa
» 17 lutego 2010, 09:45 #2
oldtrafford: To rewanż będziesz miał na teatrze marzeń ale nie wróżę korzystnego wyniku dla AC Milanu gramy na Old Trafford gdzie kibice są dwunastym zawodnikiem liczę na jeszcze lepsze widowisko niż we Włoszech
» 17 lutego 2010, 09:24 #1