Zola: Zadecydował pierwszy gol

» 5 grudnia 2009, 23:02 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Strata bramki tuż przed przerwą była zdaniem Gianfranco Zoli kluczowym momentem meczu pomiędzy West Hamem a Manchesterem United.
» Gianfranco Zola nie ma pretensji do swoich zawodników
„Czerwone Diabły” za sprawą Paula Scholesa wynik meczu otworzyły w 45. minucie. W drugiej połowie mistrzowie Anglii bezsprzecznie rządzili na Upton Park i dołożyli kolejne trzy trafienia.

– Myślę, że pierwszy gol całkowicie zmienił przebieg meczu – stwierdził na antenie Sky Sports Zola.

– Broniliśmy się bardzo dobrze, a Manchester United nie tworzył wielu dogodnych sytuacji. Bramka w końcówce pierwszej połowy sprawiła, że mecz potoczył się zupełnie inaczej.

– Nie mogę narzekać, bo zawodnicy dali z siebie wszystko. Kiedy gra się z mistrzami, to nigdy nie jest łatwo. Wykorzystają każdy twój błąd.

– Rezultat 4:0 jest trochę za wysoki, ale widocznie tak musiało być. Drugi gol całkowicie zbił nas z tropu – dodał menadżer „Młotów”.