Młode Diabły błyszczą w reprezentacjach

» 12 sierpnia 2009, 11:54 - Autor: Bart - źródło: ManUtd.com
Reprezentacja Anglii do lat dwudziestu rozgromiła wczoraj zespół Czarnogóry aż 5:0 w towarzyskim spotkaniu na The Hawthorns. Po dwa trafienia zaliczyli Tom Cleverley oraz Febian Brandy.
» Tom Cleverley zaliczył dwa trafienia w meczu z Czarnogórą
Wynik otworzył Brandy, kiedy w 13. minucie udało mu się uciec z pułapki off-sideowej Anglik dołożył drugie trafienie tuż przed przerwą, uderzając ładnie z woleja.

Tuż po przerwie rozkręcił się Tom Cleverley. Zawodnik ten dawał o sobie znać już w pierwszej części spotkania, jednak nie mógł trafić do siatki rywali, wliczając w to rzut karny. Trzy minuty po rozpoczęciu połowy, Anglik podwyższył wynik na 3:0, a na 8 minut przed końcem meczu strzelił drugiego gola uderzając podkręconą piłkę po ziemi w sam róg bramki.

Wynik na 5:0 ustalił już w doliczonym czasie Tope Obadey. Spotkanie to było świetnym treningiem dla młodych Diabłów, gdyż już w przyszłym miesiącu odbędą się Mistrzostwa Świata FIFA U20 w Egipcie.

Swój debiut w kadrze narodowej Irlandii Północnej U21 zaliczył również Oliver Norwood. Irlandczycy ulegli 1:2 zespołowi Portugalii. Obok Norwooda wystąpił inny Diabełek – Corry Evans.