Diabły obroniły Manchester Senior Cup!

» 13 maja 2009, 12:12 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Manchester United obronił tytuł w rozgrywkach Manchester Senior Cup. Rezerwy „Czerwonych Diabłów” pokonały wczoraj w finale Bolton Wanderers 1:0.
» Młody Kiko Macheda na listę strzelców tym razem się nie wpisał
Decydującą bramkę już w 8. minucie meczu zdobył Zoran Tosić. Serbski uderzył piłkę z rzutu wolnego, a ta po rykoszecie wpadła do bramki Adama Bogdana.

Zespół Ole Gunnara Solskjaera rozegrał bardzo dobre zawody. Szybko strzelony gol pozwolił „Czerwonym Diabłom” na spokojną grę. Bramkarz Ben Amos musiał interweniować tylko dwukrotnie w drugiej połowie.

Dla drużyny Ole Gunnara Solskjaera to już drugi triumf w tym sezonie. W przyszłym młodzi gracze będą mieli okazję na powiększenie dorobku, bo w sierpniu zagrają z Boltonem w finale w Lancashire Senior Cup.

United: Amos; Eckersley, C Evans, De Laet, James; Tosic (Stewart, 87), Drinkwater (Eikrem, 87), Possebon, Martin; Welbeck (Gill, 74), Macheda.