Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Fergie: Ronaldo chciał grać

» 10 maja 2009, 19:36 - Autor: rogi - źródło: manutd.com
Chyba jedyną osobę nie do końca zadowoloną ze zwycięstwa nad Manchesterem City jest Cristiano Ronaldo. Portugalczykowi nie spodobało się, że trener już w 59. minucie zdjął go z boiska.
Fergie: Ronaldo chciał grać
» Cristiano był niepocieszony wczesną zmianą
Sir Alex Ferguson zamiast ganić za dziecinne zachowanie swego skrzydłowego, jeszcze go usprawiedliwia! Ronaldo schodząc z pola gry wyrażał swoje niezadowolenie z tak wczesnej zmiany. Jednak Szkot twierdzi, że rozumie zażenowanie Cristiano, ale musi dbać o dobro drużyny na dłuższą metę niż derbowy mecz z The Citizens.

- Chciał grać dalej, to jedyny powód takiego zachowania. Jest w znakomitej formie, ale musiałem spojrzeć na sytuację z dystansem. Bardzo wiele dobrego pokazał w środę w meczu z Arsenalem, więc na pewno czuł w nogach ostatnie spotkania. Musimy zadbać o to, aby pozostając w grze mieć świeżego i świetnie dysponowanego Ronaldo – powiedział Fergie.

- To świetnie, kiedy piłkarz chce grać. Proszę tylko popatrzeć na Johny’ego Evansa, który rano nabawił się urazu. Wysłaliśmy go do lekarza, ale on nadal twierdził, że może zagrać. Po pierwszej połowie kontuzja dawała o sobie znać, ale nadal mówił, że będzie grał. Właśnie takie coś docenia się w swoich piłkarzach. W końcu go zdjąłem, bo nie mogę ryzykować w tym stadium rozgrywek.

Innym piłkarzem Diabłów, który swymi gestami chciał dać coś do zrozumienia, jest Carlos Tevez. Argentyńczyk, po strzeleniu pięknego drugiego gola w tym meczu, podniósł ręce i złapał nimi za uszy, jakby czegoś nasłuchiwał. Przyszłość napastnika w Manchesterze nie jest pewna, jednak Ferguson nadal nie zabiera głosu w tej sprawie.

- Nie czytałem gazet. Słyszy się różne rzeczy, ale... No popatrzcie – Tevez jest naszym zawodnikiem. Kibice go kochają. Oni w ogóle kochają piłkarzy, którzy ciągle próbują, szukają bramki, a on do takich należy – stwierdził sir Alex. Natomiast zapytany o to, kiedy sytuacja a Argentyńczykiem zostanie wyjaśniona, odpowiedział – Nie wnikam w to, dobra?


TAGI


« Poprzedni news
Fletcher pogodził się z absencją
Następny news »
Będą zmiany na Wigan

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (17)


kamil16ch: Nie powinien tego robic...wielka gwiazda z niego to chcial jeszcze bardziej zwrocic na siebie uwage...powinien odebrac ta zmiane jako prezent o Alexa i to ze zalezy mu na tym zeby byl w formie w najblizszych nawazniejszych dla ManU meczach!
» 13 maja 2009, 23:24 #17
rafalrafal: na [link usunięty](strona fcb) jest m.in. napisane, że Tevez podbiegł w stronę SAF po strzeleniu bramki i że Ronaldo zszedł z ławki do szatni na 15 minut przed końcem meczu. [link usunięty].
html Jestem oburzony takimi oczywistymi kłamstwami na takiej stronie.
» 13 maja 2009, 17:53 #16
ManUtdFun: zna ktoś tytuł tej piosenki?
» 11 maja 2009, 22:07 #15
AIg: Ronaldo jest zbyt pewny siebie ,jakoś inni potrafią sie zachować na boisku,ale nie wielki król,który chce wszystkim pokazac jaki to jest oburzony!;|strasznie drażniące zachowanie..., niech zrozumie że nie jest sam na tym boisku,i nie tylko on dobrze gra...
Denerwuje mnie jego pustość... jak można się tak zachowywać,dosłownie jak rozpieszczony bachor.
» 11 maja 2009, 21:23 #14
Rusek93: Słuchajcie bo nie wiem czy istnieje taka możliwość!
Czy np: kibice mogą jakąś petycję bądź maila wysłać do klubu z jakąś sugestią lub prośbą?
Oczywiście w sprawie Teveza. Bo jakby tak ogarnąć na każdej stronke w Polsce, może podrzucić na inne serwery to nie ma bata aby Go nie zatrzymali:P
Już widzę te zapchane skrzynki :P
*Może trochę spontaniczny pomysł ale zawsze:D
» 11 maja 2009, 21:20 #13
olllab: Ojejuś Cristiano jest niezadowolony!! Coś strasznego:) A co do Teveza on poprostu MUSI ZOSTAĆ!! Bez dyskusji.
» 11 maja 2009, 20:47 #12
posterunkowy: powiem jedno tez bym sie wkurzyl na jego miejscu ale rozumiem decyzje SAF'a gdy mial mecz w "garsci" zdjal go zeby odpoczal.

TEVEZ MUSI ZOSTAĆ
» 11 maja 2009, 20:39 #11
MK7: Ale każdego mogło ponieść! Cristek po prostu wiedział, że jest dobry. Miał ostatnio wiele sukcesów i go rozłościło te ściągnięcie z boiska. Nie, że go całkowicie oczyszczam ale każdemu mogło się zdarzyć i wg mnie nie powinien dostać żadnej kary!
» 11 maja 2009, 19:57 #10
MaxDave: takie zachowanie jest karygodne!! Jest wielka gwiazda ale to nie znaczy ze wszystko mu wolno!! uwazam ze powinien za to zostac ukarany. a co do sprawy Teveza to trzymam kciuki ze jednak klub zaproponuje mu kontrakt
» 11 maja 2009, 17:04 #9
wiluch7: powinismy złozyc petacje Fergusonowi o to by wykupil Teveza!
» 11 maja 2009, 16:58 #8
cristiano9: Aaa!!znawcy się znaleźli. Myślicie ze to wszystko jest takie łatwe musi być coś na rzeczy jeżeli sam ferguson nie chce na ten temat wypowiadać.
» 11 maja 2009, 16:48 #7
Bartoosh21: "Natomiast zapytany o to, kiedy sytuacja a Argentyńczykiem zostanie wyjaśniona, odpowiedział – Nie wnikam w to, dobra?" no k***a żal.. co on odpi**dala.. Tevaz jest jak Rooney dla United... a 20 mln to nie są żadne pieniądze za takiego wojownika porównując do prawie 40mln za Berbatova... :/
» 11 maja 2009, 15:39 #6
jankes9031: CR7 powinien dostac za to jakas kare.. uwielbiam go ale takie zachowanie nie jest dopuszczalne .. Fergie tez nie wiem dlaczego go usprawiediwa za bardzo go glaszcza tym manchesterze. Jest zaje**sty ale bez swoich kolegow jest nikim.

TEVEZ MUSI ZOSTAC!! JEST WART KAZDYCH PIENIEDZY!
» 11 maja 2009, 13:13 #5
marcinekoo7: Wolałbym żeby Ferguson miał tu coś do powiedzenia w sprawie Carlosa w końcu to on powinien Mówić Najwięcej. Carlos zachowuje się fer wobec zespołu i Myślę że chociaż powinni spróbować o niego zawalczyć, złożyć ofertę a tu NIC kompletnie. Beznadziejnie zachowuje się zarząd wobec niego i wobec samych kibiców uwielbiających Argentyńczyka.
» 10 maja 2009, 21:58 #4
davidsz92: kurva tevez musi zostac!
» 10 maja 2009, 21:32 #3
RyaNpl: Ronaldo powinien dostać opier.... za takie zachowanie. 200% pewności siebie (o 100 za dużo) oraz chora "duma".... powinien się cieszyć z wygranej Diabłów a nie kamienna mina (gdzie ta radość - esencja życia ? ;) )... cóż jego sprawa ;]