Prywatno嗆 na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plik闚 cookies, aby zapewni Wam wygod, bezpiecze雟two i komfort u篡tkowania stron. Cookies wykorzystywane s m.in. do personalizacji reklam. Szczeg馧owe informacje na temat plik闚 cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystaj帷 z serwisu akceptujesz tak瞠 postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuj pliki Cookies i Regulamin

Ronaldo: Najwa積iejsze jest zwyci瘰two

» 18 grudnia 2008, 14:16 - Autor: matheo - 廝鏚這: Setenta Sports
Zdaniem Cristiano Ronaldo grad bramek w drugiej po這wie p馧fina這wego meczu Klubowych Mistrzostw 安iata z Gamba Osaka, to efekt zmiany strefy czasowej.
Ronaldo: Najwa積iejsze jest zwyci瘰two
» Cristiano Ronaldo
„Czerwone Diab造” zafundowa造 kibicom na stadionie w Jokohamie prawdziwy dreszczowiec. W drugiej cz窷ci spotkania dru篡ny strzeli造 a sze嗆 bramek.

- W pierwszej po這wie grali鄉y dobrze, ale w drugiej we znaki da豉 nam si zmiana strefy czasowej – przyzna Ronaldo w rozmowie z Setenta Ireland.

- Najwa積iejsze jest zwyci瘰two, bo jestem przekonany, 瞠 w niedziel b璠zie ju z nami dobrze. Atmosfera na stadionie by豉 wspania豉, doceniamy to. Dobrze mi si dzi tutaj gra這. My郵, 瞠 ka盥y zagra bardzo dobrze.

W niedzielnym finale na drodze Manchesteru United stanie ekwadorski Liga de Quito. Co o rywalu s康zi Ronaldo? – To fantastyczna dru篡na i czeka nas trudny mecz. B璠ziemy na niego jednak gotowi. Mam nadziej, 瞠 kibice przyjd na stadion, bo zamierzamy wygra to spotkanie – doda Portugalczyk.


TAGI


« Poprzedni news
Konnichiwa! Demolka po japo雟ku!
Nast瘼ny news »
Ferguson w軼iek造 na Real

Najch皻niej komentowane


Mo磧iwo嗆 komentowania tego newsa jest ju niemo磧iwa, z powodu up造ni璚ia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentowa tego newsa.
Wszystkie komentarze s w豉sno軼i ich tw鏎c闚. Serwis DevilPage.pl nie ponosi 瘸dnej odpowiedzialno軼i za tre軼i komentarzy. W przypadku nagminnego 豉mania zasad netykiety osoby b璠 banowane bez mo磧iwo軼i odwo豉nia.