Ferguson zaskoczony rezultatem

» 15 listopada 2008, 20:13 - Autor: badkins - źródło: SkySports
W dniu 50-lecia pracy sir Alexa Fergusona podopieczni Szkota wzięli sobie do serca ów liczbę i gładko rozprawili się ze Stoke City aż 5-0.
» Ferguson może być zadowolony z postawy jego podopiecznych
Dzięki temu pewnemu zwycięstwu Mistrzowie Anglii przeskoczyli w ligowej tabeli Arsenal, który przegrał na własnym stadionie z Aston Villa.

Ferguson przyznał po meczu, że był nieco zaskoczony ostatecznym wynikiem meczu, ponieważ pierwsza połowa w ogóle na to nie wskazywała.

- To zaskakujący rezultat, ponieważ pierwsza odsłona spotkania w naszym wykonaniu była mocno rozczarowująca - powiedział Ferguson. - Myślę, że tak wczesny gol nas zrelaksował, ponieważ w naszej grze brakowało tej ostrości oraz szybkości.

- Mieliśmy nieco szczęścia, że tuż przed przerwą zdołaliśmy podwyższyć wynik meczu, lecz druga połowa była fantastyczna. Świetnie sobie poradziliśmy z dzisiejszymi rywalami.

Menedżer United dodał także kilka słów na temat bramki Danny'ego Welbecka, który zadebiutował w ramach Premiership: - Niewiarygodne. Zdobycie takiej bramki w oficjalnym debiucie to coś pięknego, będzie pamiętał ten moment na bardzo długo.