Everton - United: Oceny pomeczowe

» 28 kwietnia 2007, 21:06 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Na Goodison Park zostało dzisiaj rozegrane spotkanie Premiership pomiędzy gospodarzami – Evertonem Liverpool – a Manchesterem United. Czerwone Diabły fenomenalnie podniosły się z bardzo niekorzystnej sytuacji. Mecz zakończył się wynikiem 2-4. Bramki dla Evertonu strzelali Alan Stubbs w 11. minucie i Manuel Fernandes w 49. minucie, natomiast dla United – John O’Shea w 61. minucie, Phil Neville w 66. minucie (gol samobójczy), Wayne Rooney w 79. minucie i Chris Eagles w 92. minucie. Dodam jeszcze, że drużyna największego rywala w walce o mistrzowski tytuł - londyńska Chelsea - zremisowała 2-2 z Boltonem i tym samym przewaga United powiększyła się do pięciu punktów.
» Manchester United
Więcej o meczu możecie się dowiedzieć, czytając naszą relację, a teraz przedstawiamy Wam notowania graczy przygotowane przez serwisy Manchester Evening News (MEN) i SkySports.

SkySports: Nie był to wspaniały mecz. 5
MEN: Ciężko pracował, ale nie pokazał się w tym meczu w typowy dla siebie sposób. 5