Southgate dumny ze swoich zawodników

» 22 kwietnia 2007, 00:28 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Gareth Southgate jest zachwycony tym co pokazali jego zawodnicy w zremisowanym 1:1 meczu z Manchesterem United. Gol Marka Viduki strzelony w doliczonym czasie gry pierwszej połowy dał drużynie Middlesborough punkt w meczu na Old Trafford. Diabły wcześniej objęły prowadzenie w 3. minucie po trafieniu Kierna Richardsona. Drużyna Middlesborough znacznie pokrzyżowała plany United odnośnie tytułu mistrzowskiego.
» Manchester United
"Jesteśmy usatysfakcjonowani jednym punktem biorąc pod uwagę okoliczności. Doszliśmy do siebie po najgorszym możliwie starcie. Potem strzeliliśmy bramkę wyrównującą w odpowiednim momencie i mogliśmy odetchnąć" - powiedział trener Boro.

Southgate poczuł się pokrzywdzony tym, że sędzia nie podyktowaniem jedenastki dla jego drużyny. W samej końcówce meczu Lee Dong-gook upadł w polu karnym po starciu z Johnem O'Shea.

"Tak to wyglądało z ławki. Sporne sytuacje w tym meczu nigdy nie były gwizdane na naszą korzyść" - dodał Southgate.