U-18: United 3–0 Bolton

» 7 marca 2007, 09:39 - Autor: JoJo - źródło: wlasne
W zeszłą sobotę, na boisku treningowym Manchesteru United w Carrington, piłkarze na co dzień występujący w akademii Czerwonych Diabłów, zmierzyli się z zespołem Boltonu w ramach ligowych rozgrywek.
» Manchester United
Podopieczni Paula McGuinnessa zaliczyli trzecie zwycięstwo w 2007 roku, pokonując dość nieoczekiwanie gości aż 3-0. Forma najmłodszych zawodników United w FA Youth Cup jest bezkonkurencyjna. W lidze bywa różnie – świetne występy często przeplatane są nieoczekiwanymi porażkami.

Mimo to, Danny Welbeck, Chris Fagan i Sam Hewson zapewnili Diabłom kolejne 3 punkty. Welbeck w 38. minucie spotkania wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. 13 minut po przerwie było już 2-0, a wszystko to za sprawą Fagana.

Hawson, gracz który aktualnie został powołany do kadry Reprezentacji Anglii U-19 w 86. minucie spotkania, z rzutu karnego zdobył kolejnego gola i tym samym przypieczętował kolejną wygraną.