Diabły na wypożyczeniach

» 6 marca 2007, 17:28 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Nadszedł czas na podsumowanie osiągnięć młodych Czerwonych Diabłów, którzy aktualnie grają na wypożyczeniach. Na szczególe wyróżnienie zasłużył Giuseppe Rossi... Ale o tym przeczytacie w dalszej części tego sprawozdania.
» Manchester United
Johnny Evans i Danny Simpson zaprezentowali się dobrze w wygranym 2:1 meczu Sunderlandu z West Bromwich Albion. W ekipie dowodzonej przez znanego nam wszystkim Roy'a Keane'a bramkę zdobył także weteran - Dwight Yorke. Drużyna Sunderlandu plasuje się aktualnie na czwartej pozycji w angielskiej drugiej lidze - The Championship.

Giuseppe Rossi, zagrał świetny mecz w swojej ekipie - AC Parma. Jego zespół zremisował wprawdzie 2:2 z włoską Reggianą, a bramkę na wagę punktu- w doliczonym czasie gry - z rzutu karnego zdobył Rossi. Zespół dowodzony przez Claudio Ranieriego ma obecnie 5 punktów nad strefą spadkową.

Gerard Pique świetnie zagrał w barwach Realu Saragossa w wygranym 3:2 meczu, z Realem Sociedad. Pomógł tym samym swojemu zespołowi w utrzymaniu jedynie dwubramkowej straty do czwartego w tabeli Realu Madryt.

Fraizer Campbell jako jedyny z Diabłów zdołał zapisać się w protokole meczowym... czerwoną kartką. Jego Royal Antwerp zremisował jedynie 1:1 z KBK Kortijk. Darron Gibson i Ryan Shawcross zagrali pełne 90 minut, a David Gray nie zagrał w ogóle z powodu konruzji.

Phil Bardsley zagrał solidny mecz w barwach Astron Villa. Jego drużyna zremisowała na stadionie Craven Cottage z miejscowym Fulham.

Danny Rose rozegrał cały mecz w barwach Oxford. Jego team wygrał 2:0 z Stevenage.

Lee Martin zagrał 50 minut i zszedł w drugiej połowie, podczas zremisowanego 1:1 meczu z Plymouth. Pierwszą bramkę dla jego Stoke City zdobył były zawodnik rezerw Manchesteru United - Sylvan Ebanks-Blake.

Ritchie Jones rozegrał swój drugi mecz w barwach Barnsley. Wszedł pod koniec meczu, a jego zespół wygrał na własnym boisku 3:1. Adam Eckersley nie zagrał z powodu kontuzji.

Ben Foster niestety nie pojawił się w koszulce Watford, gdyż nadal leczy swoją kontuzję. Watford zremisował z Charltonem Athletic - 2:2.