Wypożyczenia: Rossi strzela dla Parmy

» 26 lutego 2007, 18:36 - Autor: badkins - źródło: wlasne
Kolejna kolejka ligowych spotkań za nami, a kilku reprezentantów Manchesteru United prezentowało się w barwach innych zespołów, do których dołączyli na zasadzie wypożyczenia. Zapewne najlepszą dla nas wiadomością jest kolejna bramka obiecującego Włocha, który w następnym sezonie powinien stanowić poważne wzmocnienie składu sir Alexa Fergusona.
» Manchester United
Giuseppe Rossi strzelił bramkę z rzutu karnego na kilka minut przed końcem spotkania, w którym jego Parma, prowadzona przez Claudio Ranieriego, zremisowała 3:3 z Udinese.

Fraizer Campbell zanotował kolejny świetny występ, a jego Royal Antwerp odniósł pierwsze zwycięstwo od czterech spotkań, pokonując 5:1 KV Oostende. Na pierwsze trafienie Campbella nie trzeba było długo czekać, bo już po 15 sekundach 19-letni Anglik wprawił swoich kibiców w euforię. Drugiego gola dołożył ponad dwadzieścia minut póĽniej, strzelając piękną bramkę. Warto dodać, iż Darron Gibson oraz Ryan Shawcross zagrali przez pełne dziewięćdziesiąt minut, podczas gdy David Gray nie znalazł się w składzie meczowym.

Jonny Evans oraz Danny Simpson rozegrali dobre spotkania dla Sunderlandu, w wygranym 2:1 meczu z Derby Country. Dla podopiecznych Roy'a Keane'a było to ważne zwycięstwo, gdyż zbliżyło "Czarne Koty" do czołówki, przedłużając tym samym nadzieję na awans do Premiership. Ex-diabeł, Liam Miller, zdobył zwycięską bramkę, pokonując głową w doliczonym czasie gry bramkarza rywali.

Gerrard Pique zaliczył pełny występ w bezbramkowo zremisowanym spotkaniu Realu Zaragoza przeciwko Levante.

Danny Rose został zmieniony po 75 minutach w meczu, w którym jego Oxford zmierzyło się z Tamworth. Było to kolejne pewne zwycięstwo drużyny Danny'ego, która wygrała 3:1.

Ben Foster nie został włączony do składu na mecz Watfordu przeciwko Evertonowi, w którym podopieczni Davida Moyesa nie dali szans beniaminkowi, pokonując go 3:0.

Aston Villa Phila Bardsley'a miała wolną kolejkę, ponieważ Arsenal Londyn musiał rozegrać wczoraj finałowe spotkanie Carling Cup przeciwko Chelsea, która wygrała 2:1 po dwóch trafieniach Didiera Drogby.

Adam Eckersley oraz Ritchie Jones są gotowi na dzisiejsze spotkanie Barnsley przeciwko Stoke City, w którym prawdopodobnie wystąpi Lee Martin.