Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Terminarz Premier League - kiedy potwierdzenie godzin meczów

frd
Dodano: 05.10.2019, 11:52
Witam, mam bilet na mecz MU vs Wolves który na dziś ma przypisana datę 1 luty 2020 czyli sobota. Kiedy należy się spodziewać potwierdzenia godziny i dnia meczu przez Premier League tak by można było wykupić lot i nocleg? Z góry dziękuję za odpowiedź.
matheo

Dodano: 05.10.2019, 12:09
Zazwyczaj około 1,5 miesiąca przed terminem jest ostateczne potwierdzenie. Czyli pewnie pod koniec grudnia potwierdzą daty. Na razie potwierdzone są terminy meczów do 1 grudnia.
frd
Dodano: 06.10.2019, 09:21
Dzięki za odpowiedź, tak też przypuszczałem
matheo

Dodano: 14.10.2019, 12:46
Taką informację znalazłem odnośnie potwierdzania dat meczów przez stacje TV:

Feb - 13 December 2019
Mar - 24 January 2020
Apr - 21 February 2020
May - 3 April 2020

Czyli wszystko powinno wyjaśnić się w okolicach 13 grudnia
frd
Dodano: 15.10.2019, 21:03
Tak, rzeczywiście, twoja zacytowana informacja pochodzi z oficjalnej strony Premier League zatem jest wiarygodna więc należy się spodziewać potwierdzenia 13 grudnia tym bardziej że 12 grudnia jest grana ostatnia kolejka Ligi Europy dzięki

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Terminarz Premier League - kiedy potwierdzenie godzin meczów

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania