Newcastle - United: Oceny pomeczowe

» 1 stycznia 2007, 23:41 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Dziennikarze Manchester Evening News oraz SkySports po raz kolejny ocenili występy zawodników Manchesteru United. Tym razem nasi ulubieńcy wybrali się na St.James' Park, gdzie zmierzyli się przeciwko miejscowej drużynie Newcastle United.
» Manchester United
Ostatecznie pojedynek pomiędzy obydwoma zespołami zakończył się remisem 2:2. W 33' minucie po raz pierwszy dzisiejszego wieczoru do bramki Edwin Van Der Sara trafił James Milner w 33' minucie. Siedem minut póĽniej Czerwone Diabły wyrównały za sprawką Paula Scholesa. Na samym początku drugiej odsłony meczu angielski pomocnik znów wprawił kibiców w ekstazę po piekielnie mocnym strzale z 20. metra, kiedy to po raz kolejny pokonał bramkarza "Srok". David Edgar ostatecznie ustanowił wynik meczu na 2:2 w 73' minucie po zaskakującym uderzeniu z dystansu.

Oceny zawodników Manchesteru United prezentują się następująco:

Edwin Van Der Sar
SkySports: Bez żadnych zastrzeżeń. 6
MEN: Kilka znakomitych interwencji, w tym świetna obrona strzału Sibierskiego w pierwszej części meczu. 8

Gary Neville
SkySports: Spokojne i dobre spotkanie w jego wykonaniu. 7
MEN: Bardzo dobrze sobie radził, choć mógł więcej zrobić przy bramce Milnera. 7

Rio Ferdinand
SkySports: Pokazał swoje opanowanie oraz spokój. 7
MEN: Kontrolował przebieg, lecz raz się pomylił, kiedy Sibierski oddał groĽny strzał w pierwszej odsłonie meczu. 6

SkySports: Fenomenalny występ. 9
MEN: Czy to możliwe, że ma wciąż problemy z wzrokiem? Przy obu bramkach przymierzył perfekcyjnie. 8

Ryan Giggs
SkySports: Bardzo dobrze i mądrze rozgrywał piłkę. 7
MEN: Nie jest już młodym zawodnikiem, lecz pokazał, jak bardzo jest uniwersalny. Świetnie i dokładne podania. 7

Wayne Rooney
SkySports: Znajdywał się na drugim planie, lecz grał bardzo dobrze. 7
MEN: Wciąż gra dobrze, dzięki swojej waleczności. Sprawi, że zawodnicy Newcastle będą mieli przez całą noc bół głowy z powodu zmęczenia przy walce z niezmordowanym Anglikiem. 7

Louis Saha
SkySports: Niebezpieczny, lecz doznał kontuzji. 7
MEN: Zmarnował świetną sytuacje do zdobycia bramki oraz nabawił się kontuzji. 5

Ławka rezerwowych:

Ji-Sung Park (36' Saha)
SkySports: Miał dużo pracy na boisku. 7
MEN: Dobry występ, lecz zmarnował sytuacje, w której mógł przesądzić wynik spotkania na korzyść United. 5

Michael Carrick (77' Fletcher)
SkySports: Tym razem nie miał dużego wpływu na grę Czerwonych Diabłów. 6
MEN: Dobrze powstrzymywał napastników, lecz nie był w stanie zmienić ostatecznego wyniku.