Diabły na wypożyczeniach

» 17 października 2006, 08:06 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Nasze młode Diabły czekał ciężki weekend. Kilku z nich musiało stanąć naprzeciwko naprawdę dobrych drużyn, lecz tylko Chris Eagles mógł się cieszyć z końcowego zwycięstwa swojej drużyny.
» Manchester United
Royal Antwerp spadł na trzecie miejsce w tabeli drugiej ligi belgijskiej. Ten spadek ro przyczyna sensacyjnego remisu 3:3 z KSK Ronse. Zespół ze środka tabeli, a w dodatku mecz był rozgrywany w Antwerpii. Jeden punkt z tego spotkania zdołały uratować dwa gole w ostatnich 11 minutach. Trzeba zaznaczyć, że popisy strzeleckie Royal Antwerp otworzył w tym meczu Fraizer Campbell. Darron Gibson zagrał w tym spotkaniu pierwszą połowę, podczas gdy Danny Simpson nie grał z powodu kontuzji, a Johnny Evans był zawieszony za kartki.

Wspaniały występ Bena Fostera nie był w stanie uchronić Watford od porażki 3:0 z Arsenalem Londyn. Inny bramkarz na wypożyczeniu Tim Howard wpuścił jednego karnego, oraz obronił drugiego, lecz Everton przegrał 2:1 z Middlesbrough.

Chris Eagles został zmieniony w 79 minucie meczu między NEC Nijmegen a NAC Bredą. NEC wygrało 2:0 i awansowało na trzynastą pozycję w tabeli pierwszej ligi holenderskiej.

Phillip Bardsley zagrał w przegranym 1:0 meczu Rangersów z Inverness Caledonian Thistle. Lee Martin nadal zmaga się z kontuzją kolana, więc cały mecz przesiedział na trybunach.

Glenn Roeder miał stawiać na Giuseppe Rossiego, ale młody Włoch rozegrał zaledwie sześć minut w przegranym 2:1 spotkaniu Newcastle z Boltonem Wanderers. Gerard Pique przesiedział na ławce rezerwowych całe spotkanie Saragossy z Realem Sociedad, a Adam Eckerlsey przegapił zwycięstwo Broendby 3:1 nad FC Midtjylland, gdyż nadal boryka się z kłopotami ścięgna udowego.