Drużyna U-18 przegrywa

» 10 października 2006, 13:44 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Zespół do lat 18 Manchesteru United doznał pierwszej porażki od miesiąca, przegrywając z drużyną Boltonu 1-2.
» Manchester United
Fabien Brandy zdobył swojego szóstego gola w siedmiu meczach dla drużyny U-18 w tym sezonie, ale to nie wystarczyło, żeby uratować drużynę Paula McGuinnessa przed utratą punktów.

Bolton tym zwycięstwem zrewanżował się za druzgocącą porażkę rezerw w meczu z United, który Czerwone Diabły wygrały aż 4-1.

Brandy wyprowadził Manchester na prowadzenie już po około kwadransie gry, zamykając akcję po dośrodkowaniu i pięknie wykańczając.

Bolton zdobył bramkę wyrównującą w 36. minucie. W 44. minucie goście zdobyli bramkę do szatni i na przerwę schodzili z jedno-bramkową przewagą.

Mecz był wyrównany, ale po przerwie nie było już tak dużo sytuacji strzeleckich, a Bolton utrzymał zwycięstwo do końca. To pierwsza porażka United od meczu z Huddersfield na początku września.

Skład: Amos, Derbyshire, Chester, Eckersley, Lea, McCormack (Norwood, 70), Eikrem, Drinkwater, Welbeck, Brandy, Fagan.

Zdobywca bramki: Brandy (14. minuta).