U-18: United 4:2 West Bromwich

» 3 października 2006, 20:14 - Autor: badkins - źródło: wlasne
Drużyna Manchesteru United do lat osiemnastu podtrzymała swoją dobrą formę poprzez zwycięstwo 4-2 nad West Bromwich Albion w miniony weekend.
» Manchester United
Dla podopiecznych Paula McGuinnessa było to już czwarte spotkanie bez porażki, gdyż mecze z Leeds oraz Huddersfield zostały wygrane, a potyczka z Evertonem zakończyła się wynikiem remisowym. Uważa się, że zwycięstwo nad West Brom było najlepszym spotkaniem rozegranym przez młodych piłkarzy "Czerwonych Diabłów" w tym sezonie.

Już w ósmej minucie gospodarze objęli prowadzenie po golu Febiana Brandy'ego, dla którego było to juz piąte trafienie w tych rozgrywkach.

Cztery minuty póĽniej byliśmy świadkami remisu, lecz zawodnicy Manchesteru United do przerwy schodzili już z dwubramkową zaliczką, gdyż trafienia zaliczyli Danny Welbeck oraz Chris Fagan.

Początek drugiej części gry również należał do "Czerwonych Diabłów", czego dowodem była bramka strzelona przez młodego obrońcę Craiga Cathcarta. West Brom było stać jedynie na zmiejszenie strat, udało się to im dopiero w 81 minucie.

"Diabełków" w ciągu najbliższych dwóch tygodni czekają teraz dwa ciężkie spotkania, gdyż zmierzą się z Boltonem oraz Manchesterem City.

United: Amos, Derbyshire, Chester, Cathcart, Lea, Drinkwater, Eikrem, Hewson (Norwood, 71), Welbeck, Brandy, Fagan.

Niewykorzystane zmiany: Woods, Ajose, James.

Strzelcy bramek dla United: Brandy (8), Welbeck (39), Fagan (45), Cathcart (53).