Diabły na wypożyczeniach

» 2 października 2006, 16:51 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Minął kolejny tydzień, więc mamy dla Was kolejne wiadomości na temat grupy zawodników Manchesteru United przebywających obecnie na wypożyczeniach.
» Manchester United
Danny Simpson swym póĽnym golem dał klubowi Royal Antwerp zwycięstwo 1-0 nad Mechelen. W tym samym meczu Johnny Evans ujrzał czerwoną kartkę. Fraizer Campbell rozegrał całe spotkanie, a Darren Gibson nie mógł wystapić z powodu kontuzji.
Dzięki młodszym Diabłom, Royal Antwerp zajmuje drugie miejsce w drugiej lidze belgijskiej.

Phil Bardsley rozegrał pełne 90 minut w barwach Glasgow Rangers, pomagając swojemu zespołowi pokonać 1-0 Aberdeen na Ibrox. Lee Martin wszedł z ławki rezerwowych w 67. minucie.
„The Gers” zajmują w lidze 3. miejsce, tracąc do pierwszego Celticu siedem punktów.

Chris Eagles również rozegrał 90 minut, podczas gdy NEC Nijmegen zaliczyło swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie, pokonując 2-0 Heracles Almelo. Dzięki tamu NEC nie jest już w strefie spadkowej Eiredivise.

Tim Howard był bez szans przy wyrównującym golu dla Manchesteru City z ostatniej minuty. Everton zremisował 1-1 i zajmuje 5. miejsce w tabeli Premiership.

Gerard Pique został zmieniony w przerwie, a Real Saragossa podniósł się i zdołał zremisować 2-2 na swoim boisku z Levante. Saragossa plasuje się na 8. miejscu w La Liga.

Kontuzjowany Adam Eckersley nie znalazł się w kadrze Brondby na „mecz na szczycie” duńskiej ligi z FC Kopenhagą. Były gracz Czerwonych Diabłów, Mark Howard, został wyrzucony z boiska. Drużyna Rene Meulensteena spadła na 5. miejsce w tabeli, tracąc cztery punkty do FC Kopenhagi.

Przepisy Premiership nie pozwoliły Giuseppe Rossi’emu na zagranie w meczu Manchester – Newcastle na Old Trafford w niedzielę. „Sroki” przegrały 2-0 i zajmują 13. miejsce.

Ben Foster rozegra dzisiaj wieczorem kolejny mecz w barwach Watford. „The Hornets” zajmują 19. miejsce w Premiership i wciąż nie mają zwycięstwa na swoim koncie.