Manchester United próbował pokrzyżować plany Liverpoolu w sprawie Ekitike
» 24 lipca 2025, 08:11 - Autor: matheo - źródło: The Guardian
Hugo Ekitike został zaprezentowany jako piłkarz Liverpoolu. Francuskiego napastnika w swoich szeregach chciał też mieć Manchester United.
» Hugo Ekitike w letnim oknie transferowym zamienił Eintracht Frankfurt na Liverpool | Fot. Press Focus
Liverpool zapłacił za piłkarza Eintrachtu Frankfurt 69 milionów funtów kwoty gwarantowanej. Na konto niemieckiego klubu może wpaść też 10 milionów funtów w formie bonusów i dodatków.
Dziennik The Guardian informuje, że transfer Hugo Ekitike do Liverpoolu na ostatniej prostej próbował pokrzyżować Manchester United. Christopher Vivell, dyrektor do spraw rekrutacji na Old Trafford, miał kontaktować się z Markusem Kroesche, dyrektorem sportowym Eintrachtu i podpytywać o zawodnika. Francuski napastnik był już jednak zdecydowany na przenosiny na Anfield.
Hugo Ekitike w swoich szeregach chciał nie tylko Manchester United, ale również Newcastle United. Sroki usłyszały taką samą odpowiedź ze strony piłkarza. Młodzieżowy reprezentant Francji był wyłącznie zainteresowany przenosinami do The Reds.
Ekitike w ubiegłym sezonie rozegrał w barwach Eintrachtu 48 meczów, zdobył 22 bramki i zanotował 12 asyst.
uzio: Pomijając czy dobry, czy nie i czy by się sprawdził, to świetne podejście do transferów, w ostatniej chwili jak piłkarz jest już dogadany, tak samo jak i kluby to wtedy United wchodzi i pupa zbita bo nikt nie bierze ich na poważnie. Takie podejście to mógł mieć SAF jak przed United w gacie robił każdy klub w PL, a nie jak są na 15 miejscu i ledwo wygrywają ze spadkowiczami. Teraz to trzeba być pierwszym klubem w kolejce, a nie czekać na gwiazdkę z nieba.
Pyra: Atak też może polegać na tym, że taki Liverpool zgodzi się dać trochę więcej aby przyśpieszyć transfer i nie wchodzić w zbędną licytację.
Niech mieszają innym a sami kupują kogo trzeba :)
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.