Manchester United monitoruje różne rynki pod kątem wzmocnień drużyny Rubena Amorima. Ostatnie doniesienia sugerują, że Czerwone Diabły są zainteresowane transferem Miltona Delgado z Boca Juniors.
» Manchester United jest łączony z transferem Miltona Delgado | Fot. DevilPage.pl
Argentyńska stacja telewizyjna Canal 26 informuje, że Manchester United uważnie obserwował 20-letniego defensywnego pomocnika i jest gotowy złożyć ofertę za gracza Boca Juniors.
Młody zawodnik jest nie tylko na liście życzeń Manchesteru United. Zainteresowanie Delgado mają przejawiać też Independiente, Godoy Cruz i Tigre. Kierownictwo Boca Juniors ma jednak wszystkie karty w ręku, bo kontrakt piłkarza obowiązuje do czerwca 2028 roku.
Młodzieżowy reprezentant Argentyny jest wyceniany na około 5 milionów funtów. 20-latek do tej pory zanotował 30 występów w pierwszym zespole Boca Juniors.
Manchester United tego lata zakontraktował już jednego piłkarza z Ameryki Południowej. Szeregi Czerwonych Diabłów zasilił Diego Leon, który występował w paragwajskim Cerro Porteno.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.
Wiedziałeś? Każdego sezonu w Teatrze Marzeń, podczas meczów, sprzedawanych jest około 325 000 litrów piwa, 265 000 litrów zimnych napojów i 250 000 litrów gorących napojów.