Diabły na wypożyczeniach

» 25 września 2006, 13:44 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Minął kolejny weekend, a więc trzeba się dowiedzieć jak radzą sobie nasi młodzi zawodnicy na wypożyczeniach. Możemy być zadowoleni z formy strzeleckiej napastnika Faizer’a Campbella czy... obrońcy Gerarda Pique.
» Manchester United
Fraizer Campbell strzelił dwie bramki w wygranym 5:1 spotkaniu przez Royal Antwerp z KVK Tienen. Jonny Evans i Danny Simpson zagrali przez 90 minut w drużynie Belgów, którzy zajmują aktualnie trzecią pozycję w swojej lidze. Darron Gibson wciąż pozostaje rekonwalescentem i nie wiadomo, kiedy dokładnie wróci na plac gry.

Gerard Pique zagrał 90 minut w przegranym przez Saragossę meczu z Villarreal 2:3. Bramka Hiszpana nie zmieniła nic w grze, była bramką pocieszenia. Oprócz jednego gola, Pique ‘zdobył’ także żółtą kartkę. Po tym meczu Real zajmuje dziewiąte miejsce w La Liga, mając na koncie sześć punktów.

Amerykanin Tim Howard znów zaliczył świetny występ w Evertonie, tym razem przeciwko Newcastle. Remis 1:1 był bez wątpienia słuszny, głównie dzięki wspaniałym paradom Howarda. Amerykanin obronił groĽny strzał wprowadzonego w 81 minucie - także zawodnika Manchesteru United - Giuseppe Rossiego.

Lee Martin zagrał całą drugą połowę w przegranym 0:2 meczu Rangersów z Celtikiem. Martin był zły, że musiał zacząć mecz na ławce i wyładował swoją frustrację na boisku, dostając żółtą kartkę. Phil Bardsley obejrzał mecz z trybun, a przyczyną było zatrucie pokarmowe.

Ben Foster rozegrał dobre spotkanie przeciwko Wigan Athletic, a jego interwencje skończyły spotkanie remisem 1:1. Beniaminek Premiership w dalszym ciągu okupuje miejsce pod koniec tabeli.

Chris Eagles mógł strzelić przepiękną bramkę w meczu NEC Nijmegen przeciwko Ajaxowi, lecz jego strzał został wyśmienicie wybroniony przez bramkarza Maartena Stekelenburga. Ajax wygrał to spotkanie 2:0.

Z kontuzją zakończył mecz w Broendby Adam Eckersley Jego zespół zremisował 2:2 z Odense i zajmuje trzecie miejsce w tabeli ligi duńskiej tracąc jeden punkt do FC Kopenhagi.