Manchester United poznał klauzulę odstępnego w kontrakcie Matheusa Cunhy

» 11 lutego 2025, 15:26 - Autor: matheo - źródło: The Mirror
Manchester United w letnim oknie transferowym planuje wzmocnienia linii ataku. Jednym z piłkarzy łączonych z Czerwonymi Diabłami jest Matheus Cunha z Wolverhampton Wanderers. Klub z Old Trafford będzie musiał wyłożyć pokaźną kwotę, jeśli chce mieć Brazylijczyka u siebie.
Manchester United poznał klauzulę odstępnego w kontrakcie Matheusa Cunhy
» Matheus Cunha został wyceniony przez Wolverhampton Wanderers na 60 milionów funtów.
Czy chciałbyś, aby Matheus Cunha trafił do Manchesteru United?
Cunha prezentuje dobrą formę w ekipie Wolverhampton w sezonie 2024/2025. Brazylijczyk w 25 meczach zdobył dla Wilków 12 bramek i zanotował 4 asysty. Na początku lutego związał się z klubem z Molineux Stadium nowym kontraktem do czerwca 2029 roku.

Dziennik The Mirror informuje, że nowej umowie piłkarza z Wolverhampton znalazła się klauzula odstępnego wynosząca 60 milionów funtów. Kwota ta nie zmieni się nawet w przypadku spadku ekipy Wilków z Premier League.

Cunha po sezonie 2024/2025 nie będzie narzekał na brak chętnych, bo piłkarza w swoich szeregach chce nie tylko Manchester United. Zainteresowanie Brazylijczykiem przejawia również Tottenham Hotspur. Zimą Cunhę próbowały zakontraktować Arsenal oraz Nottingham Forest.

Preferowane Źródła Google Lubisz czytać newsy na DevilPage.pl? Dodaj nas do Preferowanych Źródeł w Google i miej szybszy dostęp do treści, które cenisz.

TAGI


« Poprzedni news
Yoro: Nigdy wcześniej nie wykonywałem rzutu karnego w karierze
Następny news »
Ostre spięcie pomiędzy Paulem Scholesem a Lisandro Martinezem

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (16)


adrianr27: Po pierwsze, nie mamy kasy na transfery. A po drugie nie spełniamy finansowego fair Play, żeby wydać latem 200-300 mln.
» 11 lutego 2025, 22:42 #15
Catzuire: Jakim trzeba być dzbankiem żeby chcieć ( ankieta) żeby ten gość trafił za 60mln do United ? 3 2 1
» 11 lutego 2025, 19:12 #14
Biniek: Za 75 przyszedł tu Hojlund, więc 60 za Cunhe to okazja.
» 11 lutego 2025, 20:10 #13
Batigol222: Obecnie najlepsza "10" w Premier League, jeden z najlepszych dryblerów i chyba najbardziej wszechstronny spośród ofensywnych piłkarzy. Jakim trzeba być dzbankiem, żeby nie chcieć, aby ten gość trafił do United?
» 11 lutego 2025, 20:17 #12
Catzuire: Batigol222 - Chuchnij
» 11 lutego 2025, 21:44 #11
smutny87: Chłop się zatrzymał na cenach sprzed 15 lat pewnie.
» 12 lutego 2025, 09:12 #10
Martelink: 60 milionów funtów, które pewnie dałoby się zbic do 55 + 5 w bonusach.
Everton chciał 70? 80? za Branthwaita, więc Cunha jako topowa 10 ligi jest tego wart.
Gorzej, że chętnych będzie wielu i dojdzie do licytacji a to tylko podbije cenę transferu i kontraktu...
» 12 lutego 2025, 19:59 #9
Czarny82r: Cunha, Gyokeres, Balde, Quenda, Hugo Larsson, Retegui... Normalnie rozbijemy bank :-)
» 11 lutego 2025, 16:39 #8
sztejner: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.02.2025 18:07

Dla mnie to mogą nawet dorzucić Mbappe,Camavinge i Yamala,tylko pytanie czy oni po transferze do nas jeszcze będą umieli grać w piłkę,bo to że wydamy 200/300 mln. wcale nie oznacza że Ci zawodnicy będą wartością dodaną
» 11 lutego 2025, 18:05 #7
piter100000: Zabawne jest to ilu to my nie kupimy kopaczy... A większość i tak zostanie i z tego co jest trzeba będzie lepić, a nie z cudów, które tutaj wymyślają pismaki albo fani gier komputerowych
» 11 lutego 2025, 18:22 #6
skowron32: Piter
Ja już pisałem pod jakimś newsem że My jak zrobimy 2 transfery w lato to będzie już SUPER i to graczy pokroju Dorgu. To ktoś mu napisał że GRUNTOWNA PRZEBUDOWA będzie 5+ transferów =D
» 11 lutego 2025, 20:30 #5
MANmanyUTD: Jak się tak czyta komentarze, to wnioskuję że jak za niego te 60 mln to nie dużo?
» 11 lutego 2025, 15:39 #4
Luck: Dużo nie dużo. Bardziej chyba opłaca się zaplacic duzo za cunhe który już pokazywal że umie grac w PL niż za jakiś wynalazek
» 11 lutego 2025, 18:33 #3
decykos: 70mln kosztował Isak a Hojlund 75mln.
» 12 lutego 2025, 14:35 #2
gorzky: sporo, ale jak taki łak Antony kosztował 85 to Cunha jest w promocji
» 12 lutego 2025, 16:08 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.