21-letni słoweński napastnik od kilku lat znajduje się na celowniku Manchesteru United. Portal
The Athletic informuje, że Czerwone Diabły podjęły kolejną próbę sprowadzenia zawodnika w zakończonym w piątek letnim okienku, ale okazała się ona nieskuteczna.
Kiedy stało się jasne, że Benjamin Sesko nie trafi na Old Trafford, to Manchester United zintensyfikował rozmowy z Bologną na temat Joshuy Zirkzee. To reprezentant Holandii ostatecznie zasilił zespół Erika ten Haga.
Portal
The Athletic informuje, że Sesko będzie nadal uważnie obserwowany przez skautów Manchesteru United. Niewykluczone, że Czerwone Diabły w przyszłości wrócą po słoweńskiego napastnika.
Sesko jest związany kontraktem z RB Lipsk do czerwca 2029 roku.