Diabły w meczach reprezentacji

» 7 września 2006, 17:36 - Autor: misza - źródło: wlasne
Najważniejszymi wydarzeniemi dotyczącymi Manchesteru United we wczorajszych meczach reprezentacji był powrót do reprezentacji Anglii po przerwie spowodowanej kontuzją Rio Ferdinanda oraz debiuta Johny'ego Evans'a.
» Manchester United
Jak już informowaliśmy, Johny Evans zagrał pełne 90 minut w zwycięskim spotkaniu z Hiszpanią. Młody Diabeł dostał szansę debiutu, ponieważ selekcjoner reprezentacji Irlandii, po porażce z Islandią 0-3 wymienił pół składu.

Rio Ferdinand również rozegrał całe spotkanie przeciwko Macedonii, a z ławki rezerwowych wszedł Micheal Carrick zmieniająć Franka Lamparda. Cały mecz na ławce przesiedzili Wes Brown i będący na wypożyczeniu w Watford, Ben Foster. Anglia zwyciężyła 1-0 po bramce Petera Croucha.

Szkoci kontynuują dobrą passę w eliminacjach, bowiem wczoraj na wyjeĽdzie pokonali 2-1 Litwinów. Darren Fletcher rozegrał całe spotkanie i był to jego 25. występ w narodowych barwach.

Reprezentacja Francji, niestety wbrew wcześniejszym zapowiedziom bez Louisa Sahy, pokonała Włochów 3-1, tym samym rewanżując się za porażkę w finale Mundialu. Bramki dla Trójkolorowych strzelali Govou (dwie) i Henry.

W meczu z Białorusią czyste konto zachował Edwin van der Sar. Reprezentacja Holandii pokonała Białoruś po bramkach Robina van Persiego (dwie) i Kuyta.

W meczu grupowych rywali reprezentacji Polski, Finlandia zremisowała 1-1 z Portugalią, w której wystąpił Cristiano Ronaldo.

W drugiej połowie wygranego meczu z Mołdawią wystąpił Ole Gunnar Solskjaer. Niestety szansy na grę z powodu kontuzji w meczu z Polakami nie otrzymał Nemanja Vidić, a spotkanie, jak wiemy, zakończyło się wynikiem 1-1.