Oceny pomeczowe: Manchester United - Luton Town 1:0

» 11 listopada 2023, 18:30 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United dzięki bramce Victora Lindelofa odniósł cenne zwycięstwo z Luton Town (1:0) w 12. kolejce Premier League. Jak występ piłkarzy Czerwonych Diabłów ocenili użytkownicy DevilPage.pl oraz redakcja Manchester Evening News? Oto noty za sobotnie spotkanie.
» Marcus Rashford w meczu z Luton Town nie wykorzystał dobrej okazji pod bramką rywala | Fot. Press Focus
Andre Onana
Bardzo dobra interwencja po strzale Carltona Morrisa w pierwszej połowie. Poza tym nie miał specjalnie dużo pracy.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.3

Diogo Dalot
Zapisał na swoim koncie niezłe dośrodkowanie do Scotta McTominaya. Był obecny w atakach United.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.25

Harry Maguire
Na początku spotkania popełnił kilka błędów i mógł być bardziej przebojowy z piłką przy nodze. W końcówce spotkania bronił solidnie.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.71

Victor Lindelöf
Sprezentował okazję Luton przy akcji Morrisa, ale później odkupił winy i zdobył zwycięskiego gola. Uzasadnił wybór Ten Haga, który postawił na niego, a nie na Varane’a.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.17

Sergio Reguilon
Dużo energii i dużo błędów. Nie miał dużego wpływu na grę United w ofensywie. Zanotował dobre dośrodkowanie do Fernandesa w końcówce meczu.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.63

Scott McTominay
Miał niezłą okazję w drugiej połowie, lecz Thomas Kaminski popisał się dobrą interwencją.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.04

Christian Eriksen
Zszedł przed przerwą z powodu kontuzji. Na szczęście opuścił boisko o własnych siłach.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.38

Bruno Fernandes
Kilka przyzwoitych momentów, lecz znów widać było niecierpliwość przy podaniach i strzałach.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.25

Marcus Rashford
Widać było negatywną mowę ciała. Jego dośrodkowanie doprowadziło natomiast do gola. Zmarnował okazję jeden na jednego.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.22

Rasmus Hojlund
Zmarnował doskonałą szansę na gola na początku spotkania. Zszedł z boiska kontuzjowany.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.13

Alejandro Garnacho
Wypracował sobie niezłą okazję po czym huknął w trybuny. Po podaniu od Hojlunda powinien wykazać się większym spokojem.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.67