Oceny pomeczowe: Manchester United - Fulham 3:1

» 19 marca 2023, 20:19 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United pokonał Fulham 3:1 w ćwierćfinale Pucharu Anglii. Jak występ piłkarzy Erika ten Haga ocenili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl? Oto oceny za niedzielne spotkanie.
» Marcel Sabitzer w meczu z Fulham zdobył swojego pierwszego gola w barwach Manchesteru United | Fot. Press Focus
David de Gea
Rutynowa interwencja po strzale Issy Diopa, ale po uderzeniach Antonee Robinsona i Williana musiał się nagimnastykować.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.8

Aaron Wan-Bissaka
Przed wejściem Antony’ego na boisko grał w ofensywnym sektorze, jakby miał opaskę na oczach.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.39

Harry Maguire
Zachował miejsce w składzie pod nieobecność Raphaela Varane’a, ale widać było spadek formy względem ostatniego meczu. Upomniany kartką za faul na Aleksandarze Mitroviciu.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.87

Lisandro Martinez
Pomijając jedną sytuację z Harrisonem Reedem, Martinez był nielicznym piłkarzem Manchesteru United, który postawił się zawodnikom Fulham.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.21

Luke Shaw
Miał mało pracy, jeśli chodzi o wejścia ofensywne w pierwszej połowie. Zanotował asystę przy bramce Sabitzera.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.93

Scott McTominay
Zdyscyplinowany, jeśli chodzi o ustawianie się bez piłki. Przed przerwą miał okazję na zdobycie gola.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.42

Marcel Sabitzer
Zajęło mu trochę czasu, aby dostosować się do gry z McTominayem. Dobry strzał w pierwszej połowie. Sprytnym zagraniem dał prowadzenie Manchesterowi United.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.1

Jadon Sancho
Znów nie uzasadnił swojego wyboru do podstawowej jedenastki. Niepotrzebnie przetrzymywał piłkę, nie wniósł dynamiki w akcje United. Wywalczył rzut karny.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.15

Bruno Fernandes
Niesamowicie nieuważny, jeśli chodzi o podania. Pewnie wyrównał z rzutu karnego, a w końcówce dorzucił drugiego gola.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.52

Marcus Rashford
Jedyny kreator w pierwszej połowie spotkania. W drugiej połowie bardzo spokojny występ.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.52

Wout Weghorst
Jego pierwszy strzał przypominał podanie. Był bezzębny i został przesunięty do linii pomocy po wejściu Antony’ego.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.98