Fernandes: To bardzo frustrujące, rozczarowujące i przykre

» 5 marca 2023, 20:29 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Bruno Fernandes nie krył swojego rozczarowania, gdy po meczu z Liverpoolem (0:7) stanął przed kamerami Sky Sports, aby wytłumaczyć porażkę Manchesteru United.
» Bruno Fernandes nie krył swojego rozczarowania po meczu z Liverpoolem | Fot. Sky Sports
Czerwone Diabły skompromitowały się na Anfield, tracąc aż sześć bramek w drugiej połowie szlagierowego spotkania 26. kolejki Premier League.

– To bardzo frustrujące, rozczarowujące, przykre, bo to naprawdę zły wynik. Przyjechaliśmy tutaj z zupełnie innych nastrojach przed meczem – stwierdził Fernandes w rozmowie ze Sky Sports.

– W pierwszej połowie prezentowaliśmy się naprawdę dobrze, mieliśmy sporo okazji. Moim zdaniem kontrolowaliśmy większą część pierwszej połowy. Liverpool nie stworzył sobie tak wielu szans.

– W drugiej połowie próbowaliśmy ruszyć do ataku i straciliśmy równowagę. Oddawaliśmy rywalom zbyt dużo przestrzeni. Trzeba tego unikać.

– Mecze przychodzą jeden za drugim. Mieliśmy potknięcia w przeszłości i trzeba wracać do gry szybko. Tak jest w Manchesterze United. Można upaść, ale trzeba wstać – dodał Fernandes.

Manchester United najbliższe spotkanie rozegra 9 marca. Rywalem Czerwonych Diabłów będzie Real Betis w 1/8 finału Ligi Europy.

Ten Hag po porażce z Liverpoolem: To było nieprofesjonalne
Klopp: Wiemy, że ten wynik jest szalony

Komentarze (26)

Rosa2: Ja myślałem że ich zmiażdżą w drugiej połowie bo zawsze mają lepsze a tu klopsiki naprawdę szok
» 7 marca 2023, 09:26 #25
Rosa2: Przykry to jesteś ty.nigdy się nie odpuszcza w meczu a tym bardziej z takim przeciwnikiem
» 7 marca 2023, 09:25 #24
Lakomy158: Bruno weź sie za grę a nie machasz łapami tylko, ty Dalot Casemiro i Fred byliście najslabsi na boisku
» 6 marca 2023, 19:31 #23
wezuwiusz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.03.2023 11:16

On był dobry jak tu przyszedł za Olka.Teraz to pionek
» 6 marca 2023, 11:15 #22
Scouse97: Kariera aktorska stoi otworem xD
» 6 marca 2023, 08:36 #21
misieq96: W drugiej połowie to miałem wrażenie, że wyglądamy jak tyczki podczas treningu dla graczy Liverpoolu. Ewidentnie nas zmiażdżyli w drugiej połowie. Ale teraz najważniejsze to odbudować się po tym meczu. Porażka boli to na pewno, jeszcze w takim wymiarze, ale trzeba wracać bo jest jeszcze o co walczyć.
» 6 marca 2023, 08:31 #20
V3x: Fernandes jest pierwszym, żeby usiąść na ławce i przestać machać łapami. Jakoś nie widzę, żeby machał łapami jak zmarnuje setkę, albo nie wyjdzie mu podanie, tylko wiecznie pretensje do kolegów :)
» 6 marca 2023, 04:33 #19
lele1986: Bruno za dużo machania rekami a zero dziś walki .
» 5 marca 2023, 23:15 #18
jaratkow: Liczyłem się z przegraną ale... katastrofy nie przewidziałem. Szkoda, zwłaszcza że stało się to na Anfield. Mam nadzieję, że po tym trzęsieniu ziemi EtH zdoła nas odbudować przed następnym meczem. Czy można było tego uniknąć i czy jest szansa uniknąć podobnego upokorzenia w przyszłości? Od kilku miesięcy gramy na wszystkich frontach, co 3 dni wykorzystując głównie 13max14 graczy. Wiem, że nasza ławka nie jest nieograniczona ale... zbyt wielu młodych graczy tylko okupuje miejsca na ławce.
Gramy dalej!!
» 5 marca 2023, 20:56 #17
marchewa11: A może przepraszam! Nic nie graliście Klop was rozgryzł jak orzecha. Już jest po was nawet nie będzie ligi mistrzów skończycie sezon na 5 miejscu
» 5 marca 2023, 20:43 #16
AgentBartezz: "Już jest po was nawet nie będzie ligi mistrzów skończycie sezon na 5 miejscu"

XD
» 5 marca 2023, 21:02 #15
SimplyJack: Marchewa nie przepraszaj, nie każdy musi się rodzić inteligentny.
» 5 marca 2023, 21:24 #14
Majek: Cenię gościa za umiejętności piłkarskie, ale na kapitana się nie nadaje. Facet nie potrafi przegrywać i to w tym negatywnym sensie. Wstyd mi za jego zachowanie. Co za cyrki odwalał. Padolina, machanie łapami, popychanie sędziego, ostentacyjny brak powrotu po stracie. Tak nie zachowuje się kapitan.
» 5 marca 2023, 20:43 #13
Milo: A gdzie takie słowo jak PRZEPRASZAMY
» 5 marca 2023, 20:42 #12
Gawel1987: Podniosą się , kibicuję united od 1994 i wiele było wzlotów i upadków ale wierzę i się podniosą , a komentarze kibiców z łapanki są śmieszne , rok temu rashforda wywalali z united
» 5 marca 2023, 20:39 #11
Pogba6: Nigdy nie było aż takiego upadku. To jest najważniejsze upokorzenie w historii.

Nie ma żadnej gwarancji że się podniosą, wręcz potrzeba cudu na to
» 5 marca 2023, 20:47 #10
AgentBartezz: Jakiego cudu?? To mecz najwyższej wagi ale to tylko JEDEN mecz pośród ostatnich ilu? Piętnastu? Czy iluśtam wygranych. To jest nadal dobry sezon w naszym wykonaniu tylko z jedną wielką i koszmarną kompromitacją. Nie może ten mecz przekreślić wszystkiego co do tej pory się budowało.
» 5 marca 2023, 21:06 #9
SimplyJack: @AgentBartezz: Daj spokój, nie ma sensu zużywać klawiatury na takich.
Po każdym tragicznym meczu naczytasz się komentarzy "kibiców", którzy kibicują United od minimum 20 lat (ta dwudziestka to taka w miarę popularna się zrobiła) i piszą, że czegoś takiego to oni nie widzieli nigdy, NIGDY! Tak było za SAF 6-1 z City, Moyesa, Van Gaala, Mourinho, Solskjaera, Rangnicka będzie i za Ten Haga.

Gramy świetny sezon i taka wtopa tego nie przekreśli. W czwartek wracamy do zwyciężania i lecimy dalej. Ten Hag powiedział po 6-3 z City w tym sezonie, że takie wtopy w tym sezonie mogą się jeszcze zdarzyć. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Pozdro dla prawdziwych diabłów!
» 5 marca 2023, 21:20 #8
AgentBartezz: @SimplyJack zgoda 100% :)
» 5 marca 2023, 23:21 #7
ax1d: SimplyJack, to przypomnij nam "kibicom", kiedy tracilismy 6 bramek w 45 minut.
Z city przegralismy 1-6 za SAFa, bo chcielismy walczyc, odrabiac. Dzisiaj oni po prostu spuscili spodnie po 3 bramce. Wiec tak, ja osobiscie kibicuje od 98 i nigdy nie widzialem gorszego meczu niz dzis. Jak juz pisalem, 0-4 z MK Dons to przy dzisiejszym meczu byla joga bonito.
» 5 marca 2023, 23:34 #6
AgentBartezz: Gaweł nikt nie twierdzi, że wczoraj, zwłaszcza od 40 minuty, było cokolwiek dobrze. To była żenada i kompromitacja. To samo pewnie czuli kibice Arsenalu jak od nas dostali 8-2. Zejdźmy na ziemie. To był dzień w którym naszym nie wychodziło kompletnie nic, a LFC wszystko. Nic tego nie tłumaczy ale to nie znaczy, że sezon jest stracony.
» 6 marca 2023, 11:42 #5
AgentBartezz: to miało być do @ax1d :)
» 6 marca 2023, 12:23 #4
Lakomy158: Podniosą ja kibicuje od 1996r. I takiej porazki bez walki sobie nie przypominam najgorsze 45min ostatnich 10 lat
» 6 marca 2023, 19:35 #3
kamilllo777: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.03.2023 20:43

No każdego noszą trochę emocje
» 5 marca 2023, 20:42 #2
kamilllo777: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.03.2023 20:38

Bruno to powinien wkońcu odpocżąć z tydzień lub dwa a potem wrócić i grać tam gdzie jest jego miejsce. Jest w tym sezonie za mocno eksploatowany, rzucany po boisku jak zapchajdziura jakaś dla dobra drużyny.. kosztem nawet wybieganych półamatorów z ligi Turekiej.
» 5 marca 2023, 20:34 #1