Anthony Martial dostanie więcej minut od Erika ten Haga

» 6 października 2022, 11:04 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Anthony Martial uporał się z kontuzją ścięgna Achillesa i w ostatni weekend wrócił do gry w barwach Manchesteru United. Erik ten Hag planuje stopniowo zwiększać obciążenie meczowe Francuza.
» Anthony Martial w ostatnim czasie leczył kontuzję ścięgna Achillesa
Martial w derbach z Manchesterem City (3:6) pojawił się na boisku w 59. minucie. 26-latek dwukrotnie wpisał się na listę strzelców na Etihad Stadium. Wygląda na to, że Francuz kolejną szansę gry otrzyma w czwartek w spotkaniu przeciwko Omonii Nikozja w Lidze Europy.

– Cieszymy się, że Anthony Martial wrócił – stwierdził Erik ten Hag w rozmowie z klubową telewizją MUTV.

– Podejdziemy do tego bardzo ostrożnie, krok po kroku. Jego powrót na boisko będzie procesem.

– Teraz zagrał ponad 30 minut, co na pewno jest dobre. Musimy zwiększać ten czas gry. Będziemy to robić mecz po meczu, bo przed nami wiele spotkań – dodał holenderski menadżer.

O tym, czy Anthony Martial znajdzie się w wyjściowym składzie Manchesteru United na mecz z Omonią Nikozja przekonamy się około godziny 17:45. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na 18:45.