Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Kulisy transferu Rooneya!

» 25 lipca 2006, 09:13 - Autor: Darek - źródło: wlasne
Wayne Rooney ujawnił, że w 2004, kiedy odchodził do Manchesteru United, mógłby wybrać każdy inny klub, byle dalej od Davida Moyesa, ówczesnego trenera Evertonu.
Kulisy transferu Rooneya!
» Manchester United
Mający teraz 20 lat napastnik reprezentacji Anglii, rozważał nawet odejście do Newcastle, zanim zdecydował się na drużynę Manchesteru United.

"Poszedłbym prawie do każdego klubu, byle jak najdalej od Moyesa" - ujawnił w swojej biografii Rooney.

"Moim zdaniem, on chciał wiedzieć wszystko. Chciał kontrolować ludzi." - dodał.

"Zakładałem, że jestem młodym i pewnym siebie graczem dla reprezentacji Anglii w wieku 17 lat. Nie byłem zobowiązany do tłumaczenia mu się i odpowiadania na wszystkie pytania."

Rooney przyznał, że zajście podczas treningu na Goodison Park kiedy użył kilku mocnych słów w kierunku Moyesa, przesądziło o jego odejściu z Evertonu. Roo powiedział: "Nie chcę już nigdy dla Ciebie grać!"

Za czasów gry w Evertonie Rooney stał się najmłodszym zdobywcą bramki w Premiership. Jego fantastyczna bramka w 90. minucie meczu dająca zwycięstwo 2-1 z Arsenalem była jedną z piękniejszych w lidze. Zdobył ją mając cztery dni do swoich 17 urodzin.

Wayne zdobył 17 bramek w 77 spotkaniach dla Evertonu, zanim przeszedł do United.

"Jeśli nikt inny by się nie zgłosił, to teraz grałbym dla Newcastle." - dodał Roo.

"Ale to United było klubem, w którym chciałem grać." - zakończył młody napastnik United.


« Poprzedni news
Beckenbauer pewny swego
Następny news »
Rossi najlepszym graczem rezerw


REKLAMA

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.

Przejdź do góry strony