Rangnick po meczu z Burnley: Strzeliliśmy trzy gole

» 8 lutego 2022, 23:34 - Autor: matheo - źródło: BBC Sport
Ralf Rangnick nie mógł pogodzić się z końcowym wynikiem wtorkowego meczu z Burnley. Manchester United zremisował na Turf Moor 1:1.
» Ralf Rangnick nie był zadowolony z wyniku wtorkowego meczu z Burnley
Czerwone Diabły pokazały się z niezłej strony w pierwszej połowie spotkania. Sędzia Mike Dean nie uznał jednak dwóch goli zdobytych przez zawodników Manchesteru United. Po zmianie stron gra Manchesteru United pozostawiała wiele do życzenia.

– Strzeliliśmy trzy gole! To zupełnie inny mecz niż w piątek. Drugi gol został nieuznany, bo sędzia liniowy podniósł flagę 10 sekund po incydencie. Muszę przyznać, że to był bardzo miękki faul – mówi Rangnick mając na myśli samobójcze trafienie Bena Mee, gdy arbiter odgwizdał przewinienie Paula Pogby.

– W pierwszej połowie zagraliśmy doskonale. Kontrolowaliśmy i dominowaliśmy na boisku. Strzeliliśmy trzy bramki, ale dwie zostały nieuznane.

– W drugiej połowie nie byliśmy wystarczająco agresywni. To było oczywiste, że Burnley wyjdzie na boisko i zagra agresywnie. Pozwoliliśmy im na zdobycie bramki, nie broniliśmy w tej sytuacji.

– Frustrujący wieczór dla nas, bo powinniśmy wygrać to spotkanie komfortowo. Strzeliliśmy trzy gole w pierwszej połowie, więc nie mogę winić zespołu za brak skuteczności w pierwszej części.

– Ostatecznie była to trochę kwestia szczęścia. Jeden punkt po takim występie nie jest wystarczający – dodaje Rangnick.

Manchester United kolejne spotkanie rozegra już w sobotę 12 lutego. Rywalem Czerwonych Diabłów będzie Southampton.

Oceny pomeczowe: Burnley vs Manchester United 1:1
Maguire: Trzeba wygrywać mecze, gdy stwarza się tyle sytuacji

Komentarze (16)

atotrikos: Paliwa starcza zawsze na jedną połowę. Przez kilka sezonów też przypadkiem jesteśmy jednymi z najmniej biegających zespołów w lidze - dla przypomnienia.
» 9 lutego 2022, 10:48 #16
jesse: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.02.2022 09:03

To było oczywiste, że wyjdą na drugą połowę i zagrają agresywnie? No to jaką miałeś wizję pajacu? Nie przygotowałeś zespołu na oczywistość? Mieliśmy już filozofa teraz mamy wizjonera-mitomana. Ale i tak zaraz usłyszę, jak doskonale zagraliśmy i ile było strzałów i że sędzia był zły. Ostatnia drużyna w tabeli przez połowę meczu narzuciłaa swoje warunki i byliśmy kompletnie bezradni. Zwolennikom Rangnicka gratuluję miejsca poza top10 na koniec sezonu.
» 9 lutego 2022, 09:02 #15
emil1986x: Koleś oderwany od rzeczywistości...
» 9 lutego 2022, 07:09 #11
DaredevilUtd: Nie panie sztejner okradli nas z 2 goli prawidłowo zdobytych, tak jak w ostatnim meczu sedzia uznał, że nie było ręki. Te psy zwane sędziami w PL robia wszystko zależy by nas okrasc to samo było kiedy klopik płakał o karne, ile to stracilismy 11stek, które nam się należały!
» 9 lutego 2022, 07:30 #10
sztejner: Tak tak
Wszyscy są źle
Tylko United gra super i niezasłużenie odpada z pucharów i dostaje w czapę.
Choćby i 5 goli nam anulowali to mamy zasrany obowiązek te mecze wygrywać a nie ze od 45 minuty stoimy i gapimy się w niebo.
Mało było sytuacji żeby wygrać?
Naszym po prostu zabrakło skuteczności jak w co drugim meczu tego sezonu
» 9 lutego 2022, 07:33 #9
Alibaba: Jak zawodnicy zostali tak świetnie przygotowani przed sezonem ze maja siły tylko na pierwsza polowe to powinien poleciec cały sztab przygotowywaczy a nie tylko trener i jego asystenci. Ci ludzie od lat nie potrafią przygotować naszego zespołu odpowiednio i to oni ponoszą w dużej mierze za sytuacje jaka jest teraz…
» 9 lutego 2022, 00:28 #8
lopo92: Już nudne zaczynaja być te jego wypowiedzi. Jakby słyszał El Capitano i jego teksty o trzymaniu się razem i powrocie silniejszym
» 8 lutego 2022, 23:50 #7
vieeeri: No, ale stary co on ma powiedzieć. Zarówno w piątek jak i dziś mecz powinien zostać zamknięty do przerwy i od 46min. kontrola i minuty dla zmienników.

Może te opanowanie sprawia, że to on jest trenerem a nie ja, bo nie pozostawiłbym suchej nitki na arbitrach w tym i poprzednim meczu.

Kwintesencją tego spotkania jeszcze byłoby, gdyby ten Maguire dostał czerwo za faul 1:1 i z Burnley byśmy grali autobus.
» 9 lutego 2022, 00:15 #6
RedDan: Powiedziałby że nic się nie stało? Źle
Wrzuciłby zawodników pod autobus? Źle
Powiedział jak jest? Źle
Logika DP
» 9 lutego 2022, 01:29 #5
lopo92: Po prostu irytuje mnie fakt, ze znowu jak najwięksi frajerzy świata tracimy punkty. RR jest winny tylko temu, ze tak późno reagował ze zmianami. Pomijając CR i Cavaniego 67’ gdzie obaj sa od dłuższego czasu pod forma. To Lingard wchodzi w 81, Elanga chwile po nim. Przecież przez jakieś pierwsze 30 minut drugiej połowy my graliśmy taka padake, ze maskara :/
» 9 lutego 2022, 06:46 #4
liwar: Do tego dochodzi jeszcze kontrowersyjny faul na Rashfordzie w polu karnym w 1 polowie , gdzie nawet nie został rozpatrzony ,a bardzo mięciutki faul na graczu Burnley od razu odgwizdany.
» 8 lutego 2022, 23:38 #3
devilek777: Odleciał na 5 metrów i nic xd
» 8 lutego 2022, 23:43 #2
Dudek100: Szkoda słów. Drugi Ole
» 8 lutego 2022, 23:37 #1