Statystyki: Manchester United - Young Boys 1:1

» 8 grudnia 2021, 23:09 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United zremisował z Young Boys na zakończenie fazy grupowej Ligi Mistrzów. Czerwone Diabły wygrały rywalizację w grupie F.
» Manchester United zremisował z Young Boys 1:1
Manchester United był pewny awansu z pierwszego miejsca jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, dlatego Ralf Rangnick dokonał w składzie aż 11 zmian.

Mecz na Old Trafford nie dostarczył kibicom wielu emocji. Czerwone Diabły szybko objęły prowadzenie za sprawą bramki Masona Greenwooda. Przed przerwą efektownym trafieniem za pola karnego wyrównał Fabian Rieder.

Oto najważniejsze statystyki środowego spotkania.

MANCHESTER UNITED – YOUNG BOYS 1:1 (1:1)
Posiadanie piłki: 49% – 51%
Strzały łącznie: 7 – 17
Strzały celne: 5 – 5
Strzały niecelne: 1 – 9
Strzały zablokowane: 1 – 3
Celność podań: 80,7% – 82,1%
Rzuty rożne: 2 – 4