Oceny pomeczowe: Watford vs Manchester United 4:1

» 20 listopada 2021, 18:32 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United doznał kolejnej kompromitującej porażki w Premier League. Tym razem Czerwone Diabły przegrały na Vicarage Road z Watfordem 1:4 (0:2). Jak występ piłkarzy Ole Gunnara Solskjaera ocenili użytkownicy DevilPage.pl i dziennikarze Manchester Evening News?
» Manchester United przegrał z Watfordem 1:4 (0:2) w 12. kolejce Premier League
David de GeaDavid de Gea
Obronił dwa strzały Ismaily Sarra z rzutu karnego, ale ciągle zawodzą go obrońcy. Zawinił przy trzecim golu.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.39

Luke ShawLuke Shaw
Kolejny słaby występ. Nie był celem tak częstych ataków jak Wan-Bissaka, ale drugi gol padł z jego strony.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.9

Harry MaguireHarry Maguire
W pierwszej połowie widoczna była poprawa względem ostatnich występów w klubie. Kilka ważnych interwencji. Później paniczny drybling i czerwona kartka.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 1.32

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Bardzo powolny na tle szybkiego Watfordu. Często źle ustawiał się przy kontrach. W drugiej połowie solidniejszy.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.51

Aaron Wan-BissakaAaron Wan-Bissaka
Zagrywaj piłki na Wana-Bissakę na dalszy słupek, a będziesz miał szansę na bramkę. Powtórka z rozrywki. Trudno uwierzyć, że nie siedzi na ławce.
MEN: 2/10 DevilPage.pl: 2.52

Scott McTominayScott McTominay
Nie wyglądał na zdrowego piłkarza, spowodował rzut karny. Zdominowany przez Toma Cleveleya i zmieniony w przerwie.
MEN: 2/10 DevilPage.pl: 1.89

Nemanja MatićNemanja Matić
Przywrócony do składu, aby łatać dziury. Nieuważny przy piłce, kończył mecz jako środkowy obrońca.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 3.07

Marcus RashfordMarcus Rashford
Zmusił do interwencji Bena Fostera, ale rozegrał frustrującą połowę. Mimo wszystko jego zejście było zaskoczeniem.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 2.67

Bruno FernandesBruno Fernandes
Jego kiks doprowadził do rzutu karnego. Zaspał przy bramce Ismaily Sarra. Nie miał wpływu na grę.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 2.14

Jadon SanchoJadon Sancho
Zmienił strony z Rashfordem po nieudanej pierwszej połowie. Dośrodkował w pole karne przy bramce Van de Beeka. Widać mały postęp, ale to wciąż za mało.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.73

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo
Anonimowy w pierwszej połowy. Świetna asysta przy bramce Van de Beeka, lecz zmarnował sytuację sam na sam z Fosterem. Nie wykorzystał też kilku dobrych okazji. Wykreował szansę Fernandesowi.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.45

Zmiennicy:

Anthony MartialAnthony Martial (za Rashforda 46’)
Łatwo było zapomnieć, że wszedł na boisko aż do czasu dobrego podania do Van de Beeka.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 1.83

Donny van de BeekDonny van de Beek (za McTominaya 46’)
Kibice domagali się jego wejścia i przyjęli z entuzjazmem, gdy pojawił się na boisku. Trafił do siatki. Dyktował tempo w drugiej połowie.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.59

Diogo DalotDiogo Dalot (za Shawa 84’)
Późno pojawił się na boisku.
MEN: -/10 DevilPage.pl: 2.66

Jesse LingardJesse Lingard (za Sancho 90’)
MEN: -/10 DevilPage.pl: 4.18

Statystyki: Watford - Manchester United 4:1
De Gea: Łatwo jest winić menadżera, ale chodzi o piłkarzy

Komentarze (20)

awe: Skad u Maguira 3, sabotowal caly mecz, Watford bez najmniejszych problmow wychodzili z kontry i kazda pilka dochodzila do napasnitka, gdyby mieli tam jakiegos topowego napasnika to w pierwszej polowie David 5 razy wyciagalby pilke z bramki, a ta kartka to kolejne podsumowanie jego zalosnej postway w MU, dostaje spokojna pilke i za kilka sekund wylatuje z czerwona kartka, w ekstrakalsie trzeba duzo meczy ogladac, zeby zobaczyc takia komedie.

Zejscie Rashforda w przerwie naprawde bylo duzym zaskoczeniem, zwlaszcza ze wszedl zapomniany juz dwano Martial, to w ogole nie wygladalo na zagranie taktyczne, predzej doszukiwalbym sie jakiegos konfliktu w sztani, z czasem pewnie cos wydzie.
» 21 listopada 2021, 08:45 #20
qlop: Banda palantów daje te noty. Nie chcem, ale muszem. Przestańcie odwalać pajacerkę w temacie kogo lubię, a kogo nie. Martial w 10 min zrobił więcej, niż Rashford w pierwszej połowie. Macie w ogóle pojęcie o piłce nożnej?
» 20 listopada 2021, 23:43 #19
CarbonInC: Nigdy nie myslalem, ze zatesknie za Jonesem w obronie :) Mysle, ze on i Bailly sama swoja determinacja wygraliby z 20 meczow w sezonie ;)
» 20 listopada 2021, 23:21 #18
TomekG: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.11.2021 23:21

Lindelof solidniejszy w drugiej połowie... Strach się bać... Przy jednym z goli schował ręce za siebie i nawet nie próbował zablokować strzału... Wiem, że wylewów było pełno, ale to mnie jakoś dobiło...
» 20 listopada 2021, 23:20 #17
Oficer: Magłaja, Bissaka, Bruno, Mctominay ława we wtorek. Są tak dramatyczni, że oczy krwawią od patrzenia na nich. Plus dzisiaj to współpraca Sancho Donnego i Ronaldo. Gdyby nie ten gość co go Ole zrobił kapitanem to myśle, że dali by rade wycisnąć remis. Błąd który nawet trudno nazwać szkolnym odebrał nam wszelką nadzieje. Ole już raczej pożegna sie ze stanowiskiem.
» 20 listopada 2021, 20:40 #16
Number10: Moim zdaniem Sancho grał bardzo dobrze po wejściu vdB. Dalej bał się dryblować 1 na 1,ale w końcu miał mu kto zagrać prostopadłe podanie, do którego wychodził. Najgorsze było to, gdy nie miał do kogo zagrać. W meczach City, czy Bayernu taka sytuacja nie występuje. Bruno, tragedia. Ronaldo - nieskuteczny mocno.

Tu już nie ma co się męczyć. Ole zrobił dużo dla klubu, ale nic nie wskazuje na to, żeby miał wyjść z tego kryzysu. VDB zagrał z takim serduchem, jakie oglądałem u Rooneya, a tego mi najbardziej brakuje w tej drużynie. Potencjał jest ogromny. De Bruyne wypowiedział się, że w City zagrywa piłkę w ciemno, bo nie ważne kto gra, ale zgodnie z taktyką ktoś tam będzie. U nas tego brakuje. Zresztą 10 minutowy trening Pepa i "i tak nie wiem jak zagrają" mówi najwięcej.
» 20 listopada 2021, 19:15 #15
sirkubik: Zgadzam się w pełni, brak organizacji gry to jest nasza bolączka.
» 20 listopada 2021, 19:42 #14
waletpl: Lubie Ole, ale już pora na niego. Nie ma co czekać. Prawie wszyscy zaliczają zjazd formy. To nie może być przypadek. Ta drużyna potrzebuje impulsu na reset.
» 20 listopada 2021, 19:06 #13
TweOczyZielone: A ja dziękuje Ranieriemu, rozpykał baby face'a jak prawdziwe dziecko w kwestii taktyki, a United samo się jeszcze podłożyło poprzez maguire.
» 20 listopada 2021, 19:03 #12
Majma89: Oczy mi krwawiły ;(
» 20 listopada 2021, 18:57 #11
Ta3k: Aha czyli David broni dwa karne, ale przez to że nie ma zupełnie obrony dostaje 4 i nie zasługuje na więcej niż 5? Gdyby nie De Gea to by się to skończylo 6 a może i 7 do 1
» 20 listopada 2021, 18:45 #10
waletpl: Dokładnie. Ocena Davida zaniżona chyba całokształtem gry obronnej.
» 20 listopada 2021, 18:50 #9
Pawlo: Jak popatrzyłem na ocenę De Gei to pomyślałem "no kilka interwencji ważnych zrobił, siódemkę powinien dostać", a potem sobie jeszcze przypomniałem, że wybronił karnego/karne. Ktoś tu jest poważny?
» 20 listopada 2021, 19:06 #8
tomiunited: David dał im pozycję z której Ci nieudacznicy nie wykorzystali. OLE to co ma w głowie to jest porażka. Lingard, Dony,Eric ławka co za tragedia.
» 20 listopada 2021, 21:42 #7
Quebambino: "Zdominowany przez Toma Cleverleya" - ten opis powinien brzmi jak mem, a jest prawdą.
» 20 listopada 2021, 18:49 #3
waletpl: Cieszy Donny... i to wszystko co chcę zapamiętać z tego meczu.
» 20 listopada 2021, 18:38 #2
Pawlo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.11.2021 18:39

Myślałem, że Van de Beek dostanie 9, bo odmienił całkiem naszą grę, a te jego piłki to miód dla oczu. Sprawą Fernandesa powinien się zająć Wołoszański, bo to co gra w tym sezonie Portugalczyk to jest kryminał. Jeden z najgorszych piłkarzy w ostatnim czasie- a jest w kim wybierać.

Obrony już nie mam zamiaru dalej komentować, bo zagrali na swoim poziomie-czyli dramatycznym.
» 20 listopada 2021, 18:35 #1