Ole Gunnar Solskjaer dał swoim piłkarzom kilka dni wolnego po meczu z Manchesterem City (0:2). Niektórzy z zawodników Czerwonych Diabłów rozjechali się do swoich rodzinnych domów, aby naładować baterie.
Marcus Rashford nie zdecydował się na udział w listopadowym zgrupowaniu reprezentacji Anglii, gdyż w ostatnim czasie zmagał się z grypą i uznał, że lepiej będzie, jeśli popracuje nad swoją kondycją.
Według dziennika
Daily Mail, Rashford w ostatnich dniach ćwiczył w Carrington z zespołem U-18. Takie treningi przysłużą się nie tylko Anglikowi, ale i młodym zawodnikom Czerwonych Diabłów.
W Carrington w ostatnich dniach widziani byli również Mason Greenwood i Luke Shaw.
Manchester United do ligowego grania wróci 20 listopada. Rywalem Czerwonych Diabłów na wyjeździe będzie Watford.